Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 52 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συναντηση σημερα με την αναστασια στο ξενοδοχειο roza.εφτασα νωριτερα και την περιμενα καθως ειχε αλλο ραντεβου πριν.μπανιαριστηκα και χαλαρωσα με την tv.45 λεπτα αργοτερα χτυπησε η πορτα.ανοιξα και μπροστα μου εμφανιστηκε ενα μικροκαμωμενο milf ντυμενο με εφαρμοστο κοκκινο παντελονι και μια ωραια μπλουζα.
στο προσωπο εντονα τα ρωσο-σλαβικα χαρακτηριστικα.δηλαδη στρογγυλο προσωπο με μαγουλακια και δυο υπεροχα ματια.καποια σημαδια-σκαψιματα στα οποια δεν εδωσα καμια σημασια καθως δεν ενοχλουν καθολου.
μετα τις χαιρετουρες και χωρις ιχνος αμηχανιας και απο τους δυο (ενοιωθα απο τις κριτικες οτι την ηξερα αλλα και αυτη συμβαλει με την ευγενια και την ανεση της)αρχησε να γδυνεται.εμφανιστηκε ενα σφιχτο κορμι με βελουδινη επιδερμιδα,λιγο χαλαρη κοιλια αλλα χωρις πλαδαροτητα.τα στηθη της μικρα αλλα με ωραια αισθηση και μεγαλες πεταχτες ρωγες.
ξεκινησα να τις φιλαω τις ρωγες και να την χαιδευω,αφου με ρωτησε ξεκινησε ενα ακαποτο τσιμπουκι βαθυ και υγρο.της εγλυψα το μουνακι που καραγουσταρει και φωναζει στα ρωσικα.(γενικα οταν καυλωνει μιλαει ρωσικα).περασμα σκουφου και πρωτη σταση ιεραποστολικα με τα ποδια της στους ωμους.στη συνεχεια μπρουμυτα με δυνατο σφυροκοπημα και φωνες.τα γλωσοφιλα στην ημερησια διαταξη βαθεια με γλωσσα.κανα δυο χαλαρα μπατσακια στα κωλομαγουλα τα δεχτηκε ευχαριστα αλλα ειναι κατηγορηματικα αρνητικη στο πρωκτικο.(οπως μου εξηγησε αργοτερα δεν κανει γιατι ετσι δεν χυνει).
ανεβασμα απο πανω μου με τις ρωγες της συνεχεια μεσα στο στομα μου,γυρισμα αναποδα με πολυ καλη αντοχη.γυρισμα λιγο πριν το τελος παλι ιεραποστολικα μα βαθεια φιλια.τη ρωτησα αν μπορουσα να τελειωσω στο προσωπο της και δεχτηκε αμεσως.καθησε στα γωνατα στο πατωμα οπου και την εχυσα στο προσωπο.γελακια ντους και οι δυο,αλλα δεν ειχα εγω χρονο αλλο και επρεπε να φυγουμε.με ρωτησε αν μπορουσα να την παω κοντα στο σπιτι της οπως και εγινε.στο αμαξι μιλησαμε για πολλα προσωπικα και αποχαιρετιστηκαμε με ενα φιλι.αναστασια σ ευχαριστω και θα τα ξαναπουμε συντομα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.629
Πόντοι:
2.197
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού