Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εδω και πολλες μερες μου ειχε καρφωθει στο μυαλο η λιντα,ετσι σημερα αποφασισα να την τιμησω γιατι οι καβλες μου ειχαν χτυπησει κοκκινο.πρωινο ξυπνημα και γρηγορα στο μετρο που οδηγει στον παραδεισο του 144.στις 10 βρισκομουν ακριβως εξω απ το στουντιο δυστυχως η λιντα δεν ηταν εκει και απ οτι μας ειπε η τσατσα
θα αργουσε λιγο.περασαμε τη βουλιαγμενης απεναντι και πηγαμε για ενα γρηγορο καφεδακι.μετα απο μιση ωρα επιστρεψαμε και η θεα ηταν εκει.μιλαμε για εναν καστανοξανθο μουναρο,με ομορφο προσωπο και απιστευτες ματαρες,το δερμα της ηταν κατασπρο,βυζαρα ενισχυμενη και το σωμα πετρα,ψαρωσα στο σαλοναρισμα.το στουντιο τα σπαει και σε καθαριοτητα και σε ντεκορ.μονη παραφωνια η τσατσα η οποια ηταν ευγενικη αλλα τα ελληνικα της γαμισετα.στα του αγωνα ειναι απιστευτη.πιπα που δεν υπαρχει λεμε,τον τρωει ολοκληρο,τον φτυνει
τον χτυπαει σε σημειο που μπορει να φας γκολ απ το πρωτο λεπτο.αλλαξαμε 4 στασεις και σε ολες
την γαμουσα με ολη μου την δυναμη δεν ειδα να στραβομουτσουνιαζει σε καμια περιπτωση.ειναι φωνακλου σε σημειο που καποιοι μπορει να ξενερωσουν εγω παντως δεν ειχα προβλημα.το τελος ηρθε στο στηθος της με απιστευτες ποσοτητες σπερματος που την εκαναν να αναρωτηθει για πλακα αν βρεχει.οποιος γουσταρει γαμησια με φωνες,ξυλο και δυνατες συγκινησεις εδω θα τα βρει στο μεγιστο βαθμο.ενα απο τα 50αρικα που θα το θυμαμαι για πολυ καιρο.οταν βγηκα εξω απο το δωματιο ο φιλος μου ειχε κλασει στα γελια και το μονο που καταφερε να μου πει ηταν οτι μας ακουσε ολη η περιοχη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίντα
bk1981
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
5
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2012
Καλως ηλθες στο club των φανς της λιντας..αξιος.
22 Απριλίου, 2012
δηλαδή δεν συστήνεται για αγαπούλες και ρομαντικό έρωτα υπό το φώς των κεριών??Γλώσσα
22 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορείς εξαρχής να της πεις ότι προτιμάς το ρομαντικό σεξ ή το δυναμικό σεξ και εκείνη θα δουλέψει ανάλογα.
22 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έτσι μάλιστα...την πηδάω...Γλώσσα
23 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην τα περιμένεις όλα όμως. π.χ. δεν δίνει στοαμτόφιλα ούτε γλωσσόφιλα! Εξαρτάται τί ζητάς. Μπορεί όμως να έχει χαλαρωτικό στυλ.
23 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Λιντα δεν ειναι για ρομαντικα δειπνα υπο το φως των κεριων...
Ειναι Sex Machine. Και μαλιστα πειραγμενο...Σπασίκλας
23 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

vaglis, έχεις δίκιο ότι άμα πας στη Λίντα αυτό πρέπει να επιδιώξεις. Η γυναικα νομίζω ότι μπορεί να κάνει και ήπιο σεξ καθώς στις πρωτες μου συναντήσεις με είχε ρωτήσει τί ήθελα. Από μιά άποψη είναι "λάθος" να της ζητήσεις ρομαντικό σεξ όταν ξέρεις το τί μπορεί να κάνει. Αλλά περι ορέξεως δεν τίθεται θεμα. Ό,τι θέλει το παλικάρι.
23 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ με ICCAROS η Λίντα μεταμορφώνεται ανάλογα με τις απαιτήσεις μας, και το κάνει και πολύ καλά μάλιστα Μεγάλο χαμόγελο
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8