Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239056
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους. Αφού πρώτα ενημερωθήκαμε οτι λογο Πάσχα οι τιμες ειναι ειναι προσαυξημενες κατα ενα ευρω στο δεκαρικο, δηλαδη χορός αλπος 11ευρω αντι για 10, πριβε 55 αντι για 50, και το μπουκαλι 99 απο 90 πηραμε το δρομο για το KINKY για πρώτη φορα. Το μαγαζι καλοστημένο και οι σερβιτόροι εξυπηρετικοί. Να τονίσω οτι σαν καθημερινη ηταν και ψιλο αδειο το μαγαζι οποτε υπο αλλες συνθηκες δεν μπορω να κρινω το servise. Αρχικα τα κοριτσια δεν πολυ μας αρεσαν ειχε αρκετα μπαζακια που σε ξενέρωναν. Δεν ηταν ολη την ωρα πανω απο το κεφαλι σου και ουτε σε επριζαν "παμε για χορο" παντα σε φυσιολογικά επιπεδα μιλαμε. Οσπου ξεμύτισαν και τα καλα κομματια μετα απο καμια ωρα. Τετοιο prive δεν εχει ξανα κανει κανεις απ τη παρεα μου. Δεν αξιζει ο απλος χορος για κανενα λογο, εχασα 11 ευρουλακια εχτες Θυμός αλλα πηρα το αιμα μου πισω αργοτεραΜεγάλο χαμόγελο εξαλλου ηταν και η πρωτη φορα στο εν λογο μαγαζι επρεπε να δοκιμασω. ΠΡΙΒΕ και παλι ΠΡΙΒΕ. Το λεω για τα νεα μελη του μαγαζιου που δεν γνωριζουν! Απο δω και περα μονο kinky opera εμεις! Αν υπήρχε βαθμολογια για απλο χορο θα εβαζα 1. Ικανοποιητικές οι τιμες στη φιαλη σε σχεση με καποια αλλα..

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2012
Rouxl@s
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2012
και ποιες υπηρεσιες προσφερονται στο πριβε, αγαπητε? Χμμμ;
και εχει τοση μεγαλη διαφορα απο τον απλο χορο?
σε ρωταω γιατι σε αυτο το μαγαζι εχω δοκιμασει μονο απλο,θεωρουσα το πριβε πεταμενα λεφτα
21 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε οι υπηρεσιες που σου προσφερει η κοπελα ειναι πιστεψε με ικανοποιητικες. παντως οταν πας παρε μαζι σου και χαρτομαντηλα γιατι καθαρος δεν φευγεις. Δεν θα μπω σε λεπτομεριες φανταζομαι καταλαβαινεις. Για πιασιματα και γλυψιματα δεν θα πω κατι γιατι αυτο ειναι σιγουρο!
Και εγω θεωρουσα τα πριβε πολλα πεταμενα λεφτα και γι αυτο δεν ειχα παρει ποτε, οσπου ειδα φως και μπηκα..
Μια δοκιμη στα πριβε θα σε πεισει!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2