Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161780
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κοβοντας το τσιγαρο πριν 1,5 χρονο πολλοι μου λεγαν οτι θα παρω κιλα ... Βλακειες ! Δε πηρα ουτε ενα. Κουλ
Κοβοντας τα μπουρδελα τελευταια πηρα 4 κιλα ... Γεγονος ! Money Mouth Αντε να χασουμε κανα κιλο λοιπον ...

Στοχευμενη επιθεση στο νεοφερμενο πιπινι στο La famme φωτογραφιες του οποιου υπαρχουν εδω
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106727.3495
Η εισοδος στο μεγαλο σαλονι του μαγαζιου παντα με προδιεθετε θετικα , ειδα μπηκαν και καινουρια καυλιαρικα φωτιστικα
η υπηρεσια μας υποδεχτηκε και μας αναηγκειλε την Αλεξ η οποια εμφανιστηκε χαμογελαστη
και ενω περιμενα να φυγει η Αλεξ και να μεινει η τσατσα , να σου η τριπλααα
ξαναμπαινει στην κουζινα η τσατσα και ερχετε η Αλεξ ποιο κοντα μας , χρονια πολλα και αλλα τετοια τυπικα
πολλες φορες εχει γραφει σαν "παραπονο" , χαρηκα που το ειδα και στην πραξη ...
Βασικα χαρηκα που ειδα το μωρο καλυτερα γιατι αν εφευγε .δε θα ειχα σαφη εικονα , τι να πρωτο δεις σε λιγα sec ?
να σου ξανα η τσατσα , μεσα το μωρο . Αναγκελια προγραμματων , Απο 30€ ξεκιναει +10€ για μορε ταιμ , + 10€ Ισπανικο 50€ γυμνο μπουκι 60€ 69 ...
Πεσαμε σε βαθεια περρισιλογη και συσκεψη , οπου ο εταιρος συναθλητης αποφασισε να μπει και μπηκε με 30
Εμεινα μονος στο σαλονι σαν την καλαμια στο μυλο, εεε στον καμπο , και αφου ειδα οτι δεν εχει τοποθετηθει η μπασκετα ακομη
αποφασισα να μπω κι εγω πριν βγει ο αλλος με κινδυνο να με επιρρεασει. Ηθελα και καινουριο και το πιπινι φαινοταν ιδανικο.

Μπουκαρω λοιπον , αλλα στην ερωτηση της τσατσας για το τι θελω δεν ηξερα να απαντησω , ρωτησα για πιτσιλισμα και μου ειπε οτι κοστιζει 10€ εξτρα
Θα το προτειμουσα στον στανταρ εξοπλησμο οπως το εχουν αλλες κορασιδες , και μιας και ειναι κατι που δεν ξερεις πως θα σου βγει
Δηλαδι αν το επελεγα και τελειωνα κανονικα θα μου διναν ρεστα ? Δε νομιζω Τακη. Τελος παντων εδωσα 40 γιουροζ αλλα δεν ημουν σιγουρος τι "αγορασα"
Αφου περιμενα λιγο ηρθε και το μωρο , τα πεταξε και την την επεσα απο πισω ανασηκωνοντας το μεγαλο της στηθος
ξεχειληζαν μεσα απο τις χουφτες μου , μεγαλα βυζια πολυ μεγαλα για τα γουστα μου , τα προτειμω μικροτερα και ποιο στητα ετσι τα αφησα στην υσηχια τους
ανεβηκε στο κρεβατι το μωρο και καθησε οκλαδων στη μεση του κρεβατιου την κοιτουσα και εξηνα το κεφαλι μου σαν το γνωστο smlilie Χμμμ;
δε ξερω τι περιμενε σαν τον καθηστο Βουδα , εστι την εσπρωξα , και επεσε πισω κρατοντας τα ποδια της στη ιδια θεση χαχαχα . Κααατω της ειπα και το καταλαβε
επεσα και γω απο πανω και πιπιλιζα σαν καλος μπεμπης , ενω μια εκπληξη με περιμενε οταν ενοιωσα καποιον να μου παιζει το πουλακι !
Τα χερια της νεαρας ηταν τα εβλεπα ,αρα ? Ποιος Μπηκε μεσα ? Η Αννα θα ειναι σκευτικα ηρθε να βοηθησει χαχαχαχα . Τελικα μου τον επαιζε με τα ποδια χοχο
θυμηθηκα οτι μερικοι το αναζητουν και καθησα να το απολαυζω , μιας και δεν μου ειχε ξανατυχει ..Νταξυ καλουτσικη φαση οχι τοσο σαν αισθηση οσο σαν εικονα
( Οι ποδοφετιχιστοπατουσακηδες εχετε το υποψιν ... τωρα το πως θα ζητησετε αλλο θεμα μιας και απο συνενενοηση θελει τον χρονο της η μικρη )
σαν εικονα ελεγα λοιπον ...
Το ωραιο μου πουλακι σαν περιστερι μεσα στις συμπληγαδες λιγο ποιο κει το εφηβηκο αιδοιο με την σαρκωδη κλειτοριδα ( για τους μουνακηδες )
με το οποιο επαιζα αλλα δε δοκιμαζα δαχτυλιαμσατα κλτ σε καμια οπη
η ωραια κοιλιτσα της την οποια χαυδευα με το αλλο χερι παραπερα , δυο βυζια που ειχαν απλωσει παντου σαν πετρελαιοκυλιδες κι ενα ομορφο προσωπακι να με κοιταει με ναζι
νομιζω πως ηταν η καλυτερη εικονα την συνευρεσης ....
Κααατω εσυ τωρα , μου ειπε και με εδειχνε το μαξιλαρι ξαπλωσα και πηγαμε για πιπα , εβαλε το προφυλακτικο στο στομα και εμανε ΜΜΜ ΜΜΜ για να την δω
κοιτοντας με υφος "κοιτααα εμαθα καινουριο κολποοο " εσκυψε και το φορεσε χωρις χερια , Μπροβο αναφωνησα και το χαμογελο εφτασε σ ταυτια χαχα , χαριτωμενη φαση κι αυτη
Στη πιπα τωρα , θα σταθω στο καραμπαλικινγ το οποιο το εκανε με την ακρη της γλωσσας
και οχι με ολη την επιφανεια ουτε εκανε και κανα αλλο κολπακι οπως μερικες μασρορισσες του ειδους , ομως συγχωρηται λογο απειριας
αλλωστε αυτο που εκανε την εκανα την δουλεια του, εστειλει το στησιομετρο απο το 70 στο 95% οποτε ...Κααατω εσυ τωρα
Ιεραποστολικη η εναρξη με καλη αισθηση χωρις γρασο, επεσα πανω της σαν καλος αγγαλιτσας και το πηγα ετσι για λιγη ωρα
απο υχητικα εφε υπηρχαν κατι ψιλα χαμηλοφωνα , χωρις καμια υπερβολη μικρη παραλαλη με μενα με σποιο ορθια στατη και τα χερια της νεαρας στα κωλομερια μου
τα οποια δεχντουσαν πιεσεις για γρηγοροτερους ρυθμους ( Αντε μπαααααρμπα θελει κι αλλο πιπινι χαχαχα αη σε κανα καπη )
Πραγματι για το καπη εχουμε γινει με το ιδιοτροπο πουλακι μου να καθυστερει κλασικα και με ενα αισθημα ζεστης να κανει την εφανηση του
εβγαλα το προφυλακτικο και τελειωσα στην πιπινοκοιλια ... Πλιτσ πλιτσ το ευεργετικο για το δερμα σπερμα πλημηρησε την περιοχη ...
Εργασιες καθαροτητος εκ μερους μου , "καινουρια θα σε κανω " της λεω " να Τζιλατινα " ειπε και γελουσε :p
Αποχαιρετισμος με σκαστο φιλακι χαιρετουρες και τσαο ... Ουφ ελπιζω να εχασα 1 κιλο τουλαχιστον ... αλλα 3 μου μειναν

Συμπερασμα.. γενικα δεν εφυγα και πολυ "γεματος" ομως σε καμια περιπτωση δε εφυγα παραπονεμενος
Λιγο λιγοτερο απο τετατρο η ολη φαση , χωρις να νοιωσω χρονικα πιεσμενος .
Πηρα αυτο που ηθελα , την δροσια απο ενα πιπινι , αγουρο ετσι οπως το περιμενα και οπως ειναι ενα πιπινι στα Ντεκαεννια
Αν μεινει θα αποτελεσει και μελλοντικο στοχο , μιας και δεν πιτσιλιζα βυζι δεν εκανα ισπανικο δεν εκανα πισωκολητο
μιση δουλεια εκανα με λιγα λογια :p Ευχομαι να μεινει και να βελτωθει ...

Αναμνηστικη φωτογραφια
http://www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=106727.0;attach=408906;image

Και κλεινω με ενα τραγουδι των Nirvana
"Smells Like Ntekaenia Spirit"
http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg&ob=av3e

Jo Χαμόγελο


Αυτη ηταν η εμπειρια μου , ετσι οπως την εζησα και οπως θελω να την θυμαμαι
το τι στοιχεια θα βρει να αντλησει ο καθενας , το ποιος και το τι θα ειναι αυτος , νοτ μάι μπιζνες .
Επεξηγηση βαθμολογιων , και αλλες διευκρινησεις στο θεμα του μαγαζιου
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106727.msg3700663#msg3700663
Αυτα τα ολιγα ... Ευχαριστουμε για την αναγνωση και ... Να πα να γαμηθητε !
Σ αυτο η σε αλλο μπουρδελο δεν εχει σημασια , να πατε ομως και να ρθειτε μας πειτε και πως περασετε
Καλο Βολι ! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Άλεξ
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2012
Άααατσα ο Jo και footjob εδέχθη από το πιπίνι.

+1 από εμένα για την ωραία περιγραφή σου και για τις ωραίες ευχές που μας έδωσες στο τέλος της αναλυτικής κριτικής σου.
(Updated: 19 Απριλίου, 2012) 19 Απριλίου, 2012
"ελπίζω να έχασα 1 κιλό τουλάχιστον... άλλα τρία μου έμειναν"

βρε συ, δηλαδή αν πας σε FΚK θα βγεις από μέσα μισός;;; Χμμμ;


+1 κι από μένα, ειδικά για το..."πουλάκι περιστέρι" χαχαχαχα
19 Απριλίου, 2012
Ευχαριστω βρε , και στα δικα σας Γλώσσα

Καλη μαγκια το FKK , πολυ καλυτερη απο τα Βοδυ Λάιν Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3