Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα παιδες το μουνί με εκανε να αναπολήσω τα παιδικά μου χρόνια γιατι μοιάζουμε πολύ. Οταν είμουνα μικρος η μάνα με ρωτουσε τι φαγητο μου αρεσει για να φτιάξει το μεσημερι και της απαντουσα το παστίτσιο. Στη συνεχεια μεγαλωσα την ίδια ερωτηση μου εκανε και η γκομενα και η απάντηση παρέμενε η ίδαι, "παστίτσιο".Γκομενες αλλαξα αρκετες μα η απάντηση στην κρισιμη ερώτηση ήταν μία "ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ". Το ίδιο λοιπόν και η Agata, όταν ηταν μικρή και την ρώταφε η μάνα της τι θα ήθελε να φάει απαντούσε "ΈΝΑ ΚΑΒΛΙ" η Agata μεγάλωνε και η απάντηση της παρέμενε ίδια "ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΑΒΛΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ".

Μαγκες σας έκανα έναν μικρο πρόλογο για να καταλάβετε τι έγινε σήμερα το μεσημέρι με το 27χρονο πορνίδιο από την Πολωνία και προχωρα σε λεπτομερεστερη αναφορά απο το πεδίο της μάχης! Με το που μπηκα μεσα με καλησπερισε πιανοντας το καβλι(απ΄έξω από το παντελόνι) λεγοντας μου ότι θέλει να το φαει.Σκαω ενα χαμόγελο (ξερετε το χαμόγελο του μαλάκα) και σκεφτομαι "θα περασεις καλά και σήμερα". Αφου έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις γνωριμίας (ούτε 2 λεπτα δεν κράτησαν) μπήκα για ντουζακι.Βγαινοντας και ενώ ακόμη σκουπιζομουν με την πετσέτα σκύβει και τον βάζει στο στομα, ε αυτο ήταν ξέχασε να τον ξαναβγαλει.Παίδες σήμερα δεν γάμησα ούτε μουνί, ούτε κώλο γαμησα στομα, και όταν λέμε γάμησα με όλη τη σημασία της λεξης της ξεσκισα το στομα μέχρι που τα αρχίδια εβρισκαν χείλια. Και αφού έκανα έναν πρόλογο θα κάνω και έναν επίλογο.

Εμεινα στο ξενοδοχείο 1ώρα και 10 λέπτα ( το δεκάλεπτο το έκλεψα με πονηρια βλέπε Υ.Γ.)εχυσα 4 φορές και αν και έχει περάσει σχεδόν 1 ώρα από τοτε που έφυγα έχω χασει το καβλί μου στην κυριολεξια,δεν ξέρω που είναι μπορει να το φαγε το πουτανακι.....



Υ.Γ. Μην διστάσετε να τις τον δωσετε κια στο παραπέντε ακόμα δεν θα κοιτάξει το χρόνο και το μόνο που θα θέλει είναι να σας κάνει να χύσετε ξανά και ξανα και ξανα......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού