Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Τίνα είναι μια Ουκρανή εκφυλόφατσα, με φονικές καμπύλες, μαλλί μελαχρινό σπαστό με ανταύγειες που φτάνει ως την μέση της, βυζί μικρό φυσικό ολίγον χαλαρό αλλά με καλή ρόγα, με βαρβάτη κωλλάααααααρα, και λάγνο βλέμμα πολλά υποσχόμενο. Αδιαπραγμάτευτα εδώ το απλό στα 30, την έκανα για λίγο, αλλά πριν αλέκτωρ λαλήσει τρις (επίκαιρο αυτό) ξαναγύρισα πίσω έσκασα το 30αρι στην μαντάμ και πέρασα στο δωμάτιο.

Ηλικιακά την έκανα νεαρότερη στο σαλόνι, μα μόλις ξεκίνησα τα πρώτα χαδάκια, το κορμί της πρόδωσε την πραγματική της ηλικία που θα πρέπει να είναι λίγο πιο κάτω από τα 30.

Δέχθηκε με ευχαρίστηση τα πρώτα προκαταρκτικά χαδάκια στα όρθια, και ανταποκρίθηκε επαρκώς σε αυτά πριν ξαπλώσουμε για το κυρίως πιάτο στο κρεβάτι. Η πίπα της ήταν αρκετά καλή και ιδιαίτερα μεγάλης διάρκειας αλλά η στάση που είχε το σώμα της μόλις και μετά βίας έφτανε το χέρι μου στον μηρό της όση φιλότιμη προσπάθεια και αν έκανα να τεντώσω το κορμί μου και να φτάσω στις τρυπούλες της. Έτσι κάποια στιγμή της είπα να σταματήσει με την πίπα μιας που δεν υπήρχε κάποιο ιδιαίτερο νόημα να συνεχίσει, και την ανέβασα από πάνω μου. Η αίσθηση ήταν σχεδόν ανύπαρκτη και οι κινήσεις της ολίγον άγαρμπες και μην μπορώντας να αποκτήσω ρυθμό την γύρισα στα γρήγορα στα 4.

Η κωλάρα της βέβαια ήταν όλα τα λεφτά και αυτό που άξιζε κυρίως σε αυτή την κοπέλα, και παρόλο που στήθηκε με ενωμένα τα πόδια της, που δεν με βόλεψε εμένα καθόλου, και παρόλο που στον γρήγορο ρυθμό που πήγα να την σφυροκοπήσω δυστυχώς δεν τον άντεξε και έτσι συνέχισα με βαθιά μεν κτυπήματα αλλά σε στυλ slow mation, μάλιστα ακριβώς έτσι, και αν κάτι με κράτησε ζωντανό και δραστήριο ήταν αυτή η θέα της βαρβάτης κωλάρας που όμοια της έχω να δω πολύ καιρό, οπότε κάποια στιγμή την έχυσα δυνατά και το ευχαριστήθηκα. Θέλω να σημειώσω ότι για αυτόν τον λόγο καθυστέρησα αρκετά, αλλά δεν ένοιωσα από μέρους της κάποια πίεση ως προς τον διαθέσιμο χρόνο. Επίσης ως αποτέλεσμα του πόσο δεν με βόλεψε η στάση του σώματος της, μετά το τέλος, (ευτυχώς), έπαθα μια διπλή ταυτόχρονη κράμπα στο πίσω μέρος των μηρών μου.

Κλείνοντας δεν μετανιώνω για την εμπειρία, μιας που το τέλος ήταν έστω και οριακά ανεκτό, κρατάω τα όποια θετικά που πήρα από αυτήν, και πάω παρακάτω.

Η μαντάμ ήταν ευγενέστατη, πολύ γνωστή και από την θητεία της στο πράσινο, τα σεντόνια στο κρεβάτι πολύ καθαρά, αλλά ο χώρος είχε την παλιά γνώριμη μυρωδιά του, για όσους την θυμούνται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Τίνα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού