Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 22 10
Ξενοδοχεία 29076
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καθυστερημένη κριτική λόγω προσωπικών υποχρεώσεων.
Επιλογή του συγκεκριμένου ξενοδοχείου λόγω απόστασης του από τον χώρο εργασίας της κοπέλας - κυριολεκτικά 1 τετράγωνο μακριά! Επίσης ήταν "έκτακτη" περίπτωση και δεν μπορούσα παρά να ακολουθήσω την πρότασή της κοπέλας.
Έτσι λοιπόν μπορώ να αναφέρω τα ακόλουθα:
1. Ευτυχώς που δεν χρειαζόταν να παρκάρουμε. Το ξενοδοχείο δεν είδα να διαθέτει parking και η γειτονιά δεν ενδείκνυται για πολύ ψάξιμο!
2. Το γεγονός πως είσαι μέσα στην γειτονιά (Τζιτζιφιές) προσθέτει πολλά περίεργα μάτια. Το γεγονός εντείνεται από την ύπαρξη φούρνου ακριβώς απέναντι από την είσοδο του ξενοδοχείου.
3.Σε ότι αφορά το ξενοδοχείο είναι ένα γλυκό ξενοδοχείο σε ότι αφορά τους κοινόχρηστους χώρους, με μόνο ελλάτωμα το ελαφρώς κλειστοφοβικό ανελκυστήρα (το χρησιμοποίησα για 5 ορόφους).
4. Ο ρεσεψιονιστ ήταν υπερβολικά τυπικός και είχε μια φάτσα του στύλ "χάρη σου κάνω,φιλαράκι"!
5. Το δωμάτιο ήταν καθαρό, περιποιημένο, με καθαρές πετσέτες και μόνη παραφωνία την έλλειψη των προστατευτικών στην ντουζιέρα, το οποίο μετά το ντουζ ενός ατόμου επέτρεπε την μετατροπή του μπάνιου σε μια μικρη λίμνη.

Αυτά τα λίγα από εμένα με μόνο συμπέρασμα το ότι την επόμενη φορά θα κοιτάξω να είμαι πιο ενημερωμένος και θα έχω σίγουρα και κάποιες εναλλακτικές στην γύρω περιοχή. Στα 25 ευρόπουλα σίγουρα μπορώ να έχω value for money ειδικά καθημερινή και απόγευμα!
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
898
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2012
στη τελεπερφορμανς δουλευε η γκομενα???Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
παρκινγκ εχει παντως...υπογειο....
16 Απριλίου, 2012
loooool
16 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά, μάντης είσαι?Μεγάλο χαμόγελο
16 Απριλίου, 2012
Τι να πω για parking, μάλλον με "τύφλωνε" η "λάρα" της κοπέλας!!!!!!!!!!!!!!
16 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συναγωνιστη,δουλευα 12 χρονια σε εταιρεια που ειναι στο ιδιο κτιριο που ειναι και η τελεπερφορμανς.....
γυναικα στο ενα τετραγωνο απο το ατλαντικ δυσκολα να μη δουλευει εκει....
btw σε διαλειμμα για τσιγαρο εχω παρει τηλ απο βιζιτου που μολις ειχε τελειωσει και εβγαινε απο το ατλαντικ....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5