Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173445
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο μια επυτιχυμενη καταθεση στην Χριστινα.de, ορεξη για 2η καταθεση ηρθε μιας και λογω ημερων οι δρομοι της πολης αλλα και τα μαγαζια ηταν γεματα απο αιθεριες υπαρξεις κοινως...ξεκωλα.!! χρονος να ψαξω δεν υπηρχε οποτε ειπα να ρισκαρω να δοκιμασω την Τανια, μιας και καιρο την εχω σταμπαρει αλλα την απεφευγα με κυνδηνο να φαω πατατα.!! Η Τανια ειναι φαινομενικα ενα νταρντανομωρο 21 Μαιων (δηλωνει), με κωλαρα γεματη, ομορφο σχετικα προσωλακι, μυτουλα κλασικη γαμψοειδες οχι ασχημη, καστανοκοκκινα μαλλια μακρια και βυζαρα μεγαλη σχετικα, φυσικη και λεει οτι καταγετε απο την Ισπανια...απλο προγραμμα 40€ στην κωλετη ενω τα περισοτερα μαγαζια εχουν ριξει το απλο...
Με το που μπηκε το μωρο πεταξε τα εσωρουχα της αποκαλυψε το καλης αισθητικης βυζι της το οποιο κρεμαει τελεια, κατεβηκε απο τα ψιλοτακουνα και ηρθε ταμαμ στο υψος μου, ελαφρως μπαλαμουτιασμα στα ορθια με την κοπελια να χαμογελαει αμηχανα να δεχετε αλλα μην ακολουθει τα χαδια μου, ελληνικα ελαχιστα και συνενοηση στα ελαχιστα επισης αγγλικα, προταση της να μου κανει ενα μασαζακι, το οποιο δεν ξερω αν ειναι τακτικη της στο απλο προγραμμα ή αν της ηρθε ετσι απλα, το οποιο το δεχτικα ευχαριστως, με χαλαρωσε πληρως αλλα και με καυλωσε αρκετα βλεποντας την στα γονατα τα βυζακια της να κουνιουνται αισθησιακα, αφου γυρισα ανασκελα προσφερε ελαχιστα προκαταρτικα σε ολα μου το σωμα με φιλια και βυζομασαζ, περασε την καποτα με το στομα επαγκελματικα και αρχισε μια καλη σχετικα πιπα, εγλυψε ελαχιστα τα αρχιδια με δυο κινησεις λες και εγλυψε παγωτο ξυλακι και δεν ασχοληθηκε ξανα, η πιπα της ειχε δειαρκεια θα ελεγα και καθολου βυαστικη, και οταν σταματησε ρωτοντας με αν θελω κλασικ ορ ντογκυ σταιλ.??? ...το καουγκερλ που πηγε.??? Χμμμ; οποτε ξεκινησαμε κλασικα, το μουνακι της φενοταν πεντακαθατο με απλο σχημα μακροστενης σχησμης και παρα πολυ στενο στην εισοδο, τοσο στενο που μπηκα μονο με δικη της βοηθεια και με εξεπληξε αρκετα, τα βυζακια της εξαφανηστηκαν προς στιγμην αλλα η ρωγουλες της οχι που της πιπιλισα αρκετα, φιλακια στο λαιμουδακι της δεχτηκε και συμετοχη εκ μερους της ελαχιστη χαιδευοντας με σε ολο μου το σωμα και αναφονοντας ελαφρα αχ βαχ τα οποια ηταν πολυ καυλωτικα, αλαγη σε ντογκυ μια ηθελα να δω την κωλαρα της στα 4αρα, πραγματικα διαθετει εναν πολυ ωραιο φαρδυ κωλο που θα ηθελα να τον δω ντυμενο, αλλα θα ηθελα...!
Το μουνακι της παρεμενε ερμιτικα στενο και σε αυτην την σταση κυριολεκτικα, ενιωθα τα παντα μεσα της οποτε η εκπσερματωση δεν αργησε να ερθει, χωρις να προσπαθησω να της ζητησω και την τριτη σταση που δεν πιστευω να μου αρνιοταν, οποτε φτανοντας στο τελος καταλαβα οτι με πηρε χαμπαρι απο την κινηση του κεφαλιου της να με δει απο τον καθρευτη, οποτε την αφησα να αναλαβει να με στραγγιξει μενοντας ακινητος και με κυκλικες κινησεις να με κανει να βγαλω και την τελευταια σταγονα στην καποτα, με ενα μαντυλακι το οποιο ειχε φερει μου εβγαλε την καποτα, ντυθηκε και με καληνυχτησε...
Γενικα καλη περιπτωση η Τανια, επρεπε να την ειχα επισκευτει νωριτερα, δεν θα σοκαρει με την συμετοχη της, ειναι πληρως συνεργασιμη, χαμογελαστη παντα, δεν δυσανασχετισε πουθενα, εχει ωραιο σωματακι γλυκο προσωπακι και φυσικο προπαντων βυζι και ισως στο μελλον να την ξαναπροτιμισω για περετερω δοκιμασιες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού