Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Ξενοδοχεία 10436
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σύνω μωό μου.

Περιδιάβαζα αφηρημένα την Ιάσονος, όπου μετά μεγίστης κατάπληξης παρατήρησα δύο αράπηδες πρεζόνια. Τελικά καταφέραμε και κάναμε εισαγωγή αράπηδων πρεζονιών, όπως κάνουμε εισαγωγή αράπικου φιστικιού.
Παρατηρώντας επίσης ενδελεχώς τα πρεζόνια αναρωτήθηκα πολλάκις πως βλέπουν και περπατούν, αφού τα μάτια τους είναι κλειστά ή ισορροπούν μονίμως με τη λογική εδώ να πέσουν εκεί να πέσουν, αλλά κατά ένα ανεξιχνίαστο,παράξενο και παντελώς παράδοξο τρόπο δεν πέφτουν ποτέ.
Κατόπιν τούτων των σημαντικών σκέψεων όδευσα στον πεζόδρομο της Μαιζώνος όπου και εκεί ατύχησα και τοίς του φίλτατου Λαγαρού ρήμασι πειθόμενος περί μιας εξαίρετης συνεύρεσης “ Σελίς 47 , Ημερίσια ενημέρωση για ασιάτισες .” όδευσα για την Χαλκοκονδύλη, μήπως και εντοπίσω την Κινέζα την Γιούκι.
Γιούκο ενθυμούμαι έλεγε η γιαγιά μου προ αμνημονεύτων ετών, έναν σωρό στοιβαγμένο από ρούχα υφαντά στον αργαλειό, όπως επίσης κουρελούδες, βελέντζες, και φλοκάτες.Αυτό ακριβώς μου θύμισε όπως επίσης και τον χαρακτηρισμό ενός συναγωνιστή ότι ομοιάζει με οικοδόμο μπετατζή.
Αλλά επαναλαμβάνω τοις ρήμασι πειθόμενος του φίλτατου λαγαρού περί εξαίσιας, θεσπέσιας και υπέροχης ανατολίτικης συνουσίας, την πλησίασα και ενώ μου χαμογελούσε βλακωδώς την ρώτησα ενδεχομένως με πιο ηλίθιο χαμόγελο για το πόσο πάει. “Είκσι και πίντε το χοτέλι μωό μου” μου απάντησε και προχώρησε για παρακείμενο κάπως αξιοπρεπές, του οποίου δεν συγκράτησα το όνομα, ξενοδοχείο.
Γυμνώθηκε τάχιστα καθιστή επί της κλίνης της αμαρτίας έκανε μπάνιο “να επισημάνω ότι είναι πεντακάθαρη” και ενώ δεν είχα προφτάσει να αφαιρέσω την περισκελίδα ο μπετατζής εστράφη με άγνωστες και απροσδιόριστες διαθέσεις εναντίον μου.Διανοητικώς αυτομάτως και παρά τη θέλησή μου μεταφέρθηκα αυτομάτως στα βάθη της Ανατολίας, όπου η Δαμόκλειος σπάθη επικρέμαται τρομακτική, φρικώδης άνωθεν του λαιμού Σαμουράι ο οποίος μόλις είχε πραγματοποιήσει χαρακίρι. Ο μπετατζής επέπεσε πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στα μάγουλα στα στήθη και να μου θωπεύει το πέος.
Δυστυχώς ουδεμία ανταπόκρισις, παντελώς ψόφιο, οριστικά μελάτο, ενθύμιζε προς το χειρότερον την σάρκαν εκατοντάχρονης σταφιδιασμένης γραίας.
Παρόλα αυτά και την μηδενική μου σχεδόν ανταπόκριση, με μεγίστην επιθυμία και υπομονήν ησχολείτο με το πέος μου το έβαζε απαλά στο στόμα της, όπου όντως η πεολειχία της ήτο υγρή, απαλή και με καλή τεχνική αλλά ουδέν αποτέλεσμα. Σκέφτηκα ότι λόγω ηλικίας ίσως να ξεπερνάει και τα 50 τα έτη που διήλθον της είχαν προσδώσει εξαίρετες τεχνικές και βαθύτατη αναντικατάστατη πείρα.
Έβγαζε κραυγούλες επίπλαστης ηδονής και επιθυμίας καθώς και το αριστουργηματικό "Σύνω μωό μου" τα οποία όλα αυτά με απομάκρυναν έτι περισσότερον του επιθυμητού αποτελέσματος καθώς ο εγκεφαλός μου με μετέφερε αστραπιαία στο Σινικό τοίχος που είναι το μοναδικόν ανθρώπινο κατασκεύασμα το οποίον είναι ορατόν από τη Σελήνη δια γυμνού οφθαλμού.
Εθώπευεν το αιδοίον της και πιάνοντας μου το χέρι το οδήγησε στον πρωκτό της. "Βάτο στο κώο μου μωό μου". Έβαλα το δάκτυλό μου και ήταν τόσο στενή που φαντάστηκα για μια στιγμή το πέος μου εκεί μέσα να στραγγαλίζεται. Πεοστραγγαλισμός εντός πρωκτού και σπασμοί πόνου και ηδονής πάνω στο πρόσωπο του ερωτικού γυναικείου συντρόφου του πόθου μας. Το κορυφαίο όραμα ερωτισμού και ηδονής, δι εμέ τουλάχιστον.Αυτή η σκέψη μου δημιούργησε έντονη ερωτική επιθυμία "άγνωστοι αι βουλαί της ψολής" και ενώ το πέος μου ήταν σε κατωτέρα κατάσταση της ημιστήσης, και το εθώπευε έντονα με το χέρι της, εκσπερμάτωσα παραδόξως και πέραν κάθε προσδοκίας στην χούφτα της.
Έκανε μπάνιο, ντύθηκε, με ευχαρίστησε τα μάλα με περισσή ευγένεια και ανέμενε να αποχωρήσω του δωματίου.Πεντακάθαρη,ευγενική,ακραία υπομονετική καθώς ησχολήθη μαζί μου περισσότερον της μισής ώρας χωρίς να εκφράσει το παραμικρόν παράπονο και ενόχληση αλλά ο σωματότυπός της άνευ και της παραμικρής θηλυκότητας σε αποστέλλει σε συγκρίσεις με την ερωτικήν διάθεσην προς την ευτραφή και γηραλέα πενθερά σου.

Προχωρούσα προς την Πειραιώς και σκέφτηκα πως δια μέσω της Σοφοκλέους θα μπορούσα να προσεγγίσω την Βαρβάκειο αγορά όπου με 25 ευρώ θα αγόραζα 5 συκωταριές για να κάνω 3 σούβλες κοκορέτσι.
Θα αυνανιζόμουν στο σπίτι αντί με την Μπετατζή Γιούκο και θα είχα και τρεις σούβλες κοκορέτσι.
Με αυτές τις θλιβερές και μη σκέψεις που πάντα κατατρέχουν ως ερινύες τον ψυχισμό μας σας εύχομαι καλή ανάσταση.
Doperman1
Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
6
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2012
Έχουμε πολλά κοινά αδελφέ μου .........................................
Και εγώ έχασα τα υγρά, κάπου μεταξύ χεριού και στόματος-προσώπου του μπετατζή δίχως να το αντιληφθώ εκ των προτέρων!

Όμως η συμπεριφορά της και η περιποίηση της (και μασάζ χτυπητό κατόπιν) με εντυπωσίασαν τόσο που έγραψα το σχόλιο!

Αν δεν φταίει φευ το γήρας ,τότε φταίει η τριετής εμμονή μου στα "πιπίνια" του Αμνεζια!
Αυτό με την κακούργα πεθερά το βίωσα ολοζώντανο!

Θα μας περάσει στα απομνημονεύματα της σαν δίδυμους!
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
13 Απριλίου, 2012
Ωραίος.
L
lithin
14 Απριλίου, 2012
Χμμ... οἰκονομικῶς μὴ ἀποδεκτὴ κίνησις
B
bakalhs
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3