Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Round 1

Πρώτη φορά σε τέτοιο studio (υπόδειγμα - ΜΠΡΑΒΟ! και πάλι ΜΠΡΑΒΟ Σπασίκλας - ανεβάζετε τον πύχη πολύ ψηλά στα studio). . . . το studio είναι μοντέρνο, καθαρό, άνετο με όλες τις απαραίτητες ανέσεις. Διακριτικός φωτισμός, γήινα χρώματα, μεγάλη και άνετη κρεβατοκάμαρα με ντουζ και πραγματικά χώρος που συγκρίνεται με Ξενοδοχείο 5*. Μου έκανε εντύπωση ότι η τηλεόραση που σ' αντίθεση με τις περισσότερες των περιπτώσεων που παίζει -τραγικό/άθλιο- πορνό, σε αυτό το studio δείχνει όμορφες φωτογραφίες με γυναίκες μοντέλα - αυτοκίνητα κτλ.

Πήγα πολύ αργά, με στόχο να γνωρίσω την Λίντα (που μοιάζει με το κορίτσι της διπλανής πόρτας - πράγμα που μου αρέσει, γι`αυτό έβαλα και 7, όπως εξηγώ σε προηγούμενη κριτική μου). Περίμενα στο χώρο υποδοχής για 20-30 λεπτά, όπου και βαρέθηκα -ενώ σκέφτηκα να φύγω (λόγω του ότι ήταν ήδη 3πμ). . . μετά ήρθε η Λίντα, αλλά κάνοντας ένα πολύ γρήγορο/βιαστικό πέρασμα, χωρίς καλά-καλά να τη δω. Είπα οκ - what the fuck!!!, το πολύ να πετάξω ένα ακόμη 50ρικο.

Στο δωμάτιο έκανα ντουζ, και ξάπλωσα σαν σουλτάνος στο μεγάλο κρββάτι σε σχήμα καρδιάς στο δωμάτιο με τζακούζι. . . .

Περίμενα. . . περίμενα . . . 30-40 λεπτά . Λέω Χμμμ;. . .πάει με ξέχασαν, ίσως πρέπει να ντυθώ να φύγω. Ευτυχώς, είχα υπομονή, και η πόρτα άνοιξε μπαίνοντας μέσα η Λίντα Γλώσσα Γλώσσα.. . . και τα πάντα άλλαξαν σε κλάσματα του δευτερολέπτου. . .

Τα επόμενα είναι δύσκολα να τα περιγράψω, διότι νομίζω ότι ονειρεύομαι (μάλλον τα έχουν περιγράψει με λεπτομέρειες ο bestscore+cheyenne). . . το κορίτσι μου πρόσφερε την ωραιότερη εμπειρία στη ζωή μου. Μασάζ, φιλιά, χάδια, εναλλαγές στο sex, πίπα για σεμινάριο.

Ένιωσα ότι την ήξερα χρόνια (το ίδιο ένιωσε και εκείνη Ντροπή). Πέρασα ΤΟΣΟ καλά, που θα πάω και σήμερα για τον round 2. Μάλλον, εάν πάνε και σήμερα τόσο καλά τα πράγματα, θα γίνω ένας από τους τακτικούς της . . . .

Ηταν το πιο ωραιο sex της ζωής μου ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα. . . . Λίντα, σε ευχαριστώ, και ελπίζω σήμερα, να το ξαναζήσω (to be continued). . . ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! (Spasiba)

Round 2

Δεν μπορούσα να περιμένω άλλο. . . η χθεσινή μέρα -μετά τον 1ο γύρο με τη Λίντα- ήταν απλά ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΗ Ντροπή. . . το μυαλό μου είχε κολήσει (μετά από πολλά χρόνια . . . για μια γυναίκα . . . και όχι για δουλειά), και η προσμονή να τη συναντήσω πάλι μεγάλωνε με το μεγάλωμα των ωρών. Έτσι το ρολόι μου χτύπησε 24:00, και αφού είχα τελειώσει διάφορες επαγγελματικές, προσωπικές, οικογενειακές εκκρεμμότητες χτύπησα το κουδούνι του "Πρότυπου" (έτσι θα ορίσω το εξαιρετικό αυτό στούντιο), και ανέβηκα τα σκαλιά. Με συνάντησε η ευγενέστατη, και γλυκήτατη κυρία της υποδοχής, που κρατάει το χώρο/δωμάτια πεντακάθαρα (άλλο ένα ΜΠΡΑΒΟ), και μετά από ένα γλυκό χαμόγελο (εννοώντας: πάλι εδώ, εσύ!! Χτες δεν ήρθες) -χωρίς κουβέντα- έδωσα το παράβολο, και μπήκα στο δωμάτιο, για να προετοιμαστώ σωματικά και ψυχικά.

Περίμενα για 30-40 λεπτά, διότι το κορίτσι-ηφαίστειο (όπως λέει και ο bourdeliaris82), ήταν με άλλο πελάτη. Η κυριά της υποδοχής την είχε προετοιμάσει, έτσι με το που μπήκε μέσα μου είπε -πάλι εσύ? Σε περίμενα. . . Να σου κάνω μασάζ?- και έρχεται κοντά μου. . . εγώ την έπιασα σε κάτι φιλιά, χάδια, και πήγα να θηλάσω τα απίστευτα βυζιά της. . . . -Καλά, θα σου κάνω στο τέλος- (δεν μου έκανε Γλώσσα, διότι στο τέλος ήμουν νεκρός, παράλυτος, και ο χρόνος είχε περάσει lol, lol κτλ)

Πρέπει να θήλαζα για 10-15 λεπτά (άνετα, θα το έκανα για 1 ολόκληρο βράδυ). . .και εκείνη επέμενε, το ποθούσε, το ήθελε. . . .

Μετά ένα εντυπωσιακό 69, όπου την οδήγησα σε ένα μικρή διάρκειας οργασμό Κουλ. . . εγώ έχω μαγαλύτερες αντοχές στο λυσσαλαίο τσιμούκι, και καραμέλωμα του γύρω χώρου Ντροπή (είναι και το προφυλακτικό βλέπεις).

Μετά στο sex. . . μία στάση, ιεραποστολικό, για αρκετά λεπτά. . . πόδια πάνω, πλάγια, το ένα πάνω-το άλλο κάτω. . . και ΤΕΛΟΣ . . . πήραμε μια ανάσα. . . καθήσαμε λίγο μαζί όπου ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις. . . και ανανεώσαμε στο randez-vous για την Κυριακή του Πάσχα. . .

Λίντα, είσαι ΜΟΝΑΔΙΚΗ (προσωπικά μιλώντας). . . Φυσικά, κατανοώ, ότι έδεσε η χημεία μας, και χαίρομαι ιδιαίτερα για αυτό. . . τρελαίνομαι Λύπη που πρέπει να φύγω σε λίγες μέρες για επαγγελματικούς λόγους, και ότι θα κάνω να σε δω 1 ολόκληρο μήνα. . . Καλό Πάσχα, και τα λέμε την Κυριακή (του Πάσχα), για να κάνω και εγώ το Πέρασμα στο νέο (καινό) Κόσμο μου . . . στο Κόσμο ΣΟΥ. xxx

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Than77
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2012
Than77, καλώς όρισες σε άλλο πλανήτη, άλλο γαλαξία, σε άλλους κόσμους!
12 Απριλίου, 2012
Μπορεις να φυγεις ησυχος απτη Ζωη...Τα εχεις ζησει πια ολα...
Αξιος.
12 Απριλίου, 2012
Φίλοι μου σας ευχαριστώ. . . . μερικώς το οφείλω και σ' εσας (στις σωστές κριτικές σας). Η σωστή πληροφόρηση, είναι δύναμη. . . Καλώς σας βρήκα στον Πλανήτη Λίντα. . . Νά πω την αλήθεια, bestscore, νιώθω ανήσυχος μήπως ξυπνήσω . . . . διότι το όνειρο ζει στην σιωπή, και με τις φωνές χάνεται Ντροπή. . . Καλό Πάσχα!!!!
12 Απριλίου, 2012
Φίλε Than77 ενσωμάτωσα το Round 2 σ' αυτή σου την κριτική η οποία έγινε "Όνειρο ζω - Round 1 & 2". Νομίζω καλύτερα έτσι... Σπασίκλας
13 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ φίλε Antisthenis. . . είναι όντως καλυτερα έτσι. Καλό Πάσχα - Καλή Ανάσταση. Χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5