Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Μασατζίδικα 33337
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο μαγαζί αυτό κατά καιρούς περνάνε για λίγο διάφορα τεμάχια τα οποία μετά εξεφανίζονται...
Σταθερή εκει είναι μόνο η Αλίσια η αλβανίδα με το πλατινέ μαλλί και μια χοντρή Γεωργιανή με βυζάρες.
Α και μια κοντόχοντρη βυζαρού ολιγον μαυροτσούκαλο , η Κατερίνα.
Γενικά τα τεμάχια λοιπόν είναι κάτω του μετρίου, αλλα το μαγαζί είναι ήσυχο, πεντακάθαρο και περιποιημένο και το φούλ προγραμμα κοστίζει μονο 50 ευρώ. Ο΄ποτε όλο και κάτι αξιόλογο μπορεί να πετύχεις.
Ειδικά οι μιλφάκιδες μπορεί να πετύχουν διάφορες μιλφογκιλφ ανατολικίες που λόγω κρίσης δουλεουν εκεί περιστασιακά κάποιες ώρες την ημέρα για να συμπληρώσουν το μηνιάτικο τους.Περασα λοιπόν απο εκεί και είδα μια μελαχρινη 30αρα λιγερόκορμη κορμάρα την Ελένη!
Λεω "καποιο λάθος θα έγινε εδώ!" κορμάρα και να δουλεευει σε αυτό το μπαζοκομείο????"
Η Ελένη ειναι κανονικού ύψους, αδύνατη, με πολύ ωραια σώμα, κωλάρα φοβερή, μελαχρινή με πολύ μακρυά ισια μαλλια και σχετικα καλό πρόσωπο. Συνηθως φορά μεγάλα σκουλαρίκια -κρικους και επίσης έχει ενα μεγάλο σκουλαρίκη στον αφαλό.
Ειναι διαχυτική και ομιλίτική, Επίσης μιλά πολύ καλα ελληνικά.
Δηλωσε ουκρανέζα
Την επέλεξα χωρις 2η σκέψη λόγω εμφάνισης και με οδηγησε στο δωμάτιο. Πεντακάθαρο δωματιο το οποιο διαθέτει και καναπέ...Το μπανιο επισης πεντακάθαρο . Το μόνο άσχημο και σπαστικό είναι πως σε αυτό το μαγαζί οι κοπέλες παντα ζητάνε τα λεφτά μπροστά πριν το πρόγραμμα. Πετσετα σφραγισμένη, όχι όμως και οι παντόφλες που ειναι πλαστικές ..
Στην αρχή η Ελένη προσπάθησε να μου κάνει μασαζ αλλα ειναι φανερό οτι δεν την κατάχει την τέχνη. Απλά με χαιδευε αισθησιακα για να με φτιαξει...
Ετσι γυρισα απο μόνος μου και ξεκινησαμε τα υπολοιπα. Γδυθηκε και μου φανερωσε ενα πολύ καλο σώμα οπως προείπα, εχει φοβερη κωλάρα , και το συηθος της ειναι μικρό, στητό .
Ξεκίνησε με στομάτικό οπου μου έκανε ενα πάρα πολύ καλο γλειψιμο αρχιδιών (και ρουφηγμά) και στην συνέχεια τσιμππουκι στο οποιο όμως χρησιμοποιει ΄χερια.
Στη συνέχεια στο σέξ είναι συμμετοχική και δεκτική αλλα δεν παιρνει πολλές πρωτοβουλίες , θελει καθοδήγηση και ρέγουλα γιατι με τον τρόπο της κοιτάει να σε ξεπετάξει...
Εχει μικρό μουνάκι με μικράμουνόχειλα και γενικά η τρυπουλα της ειναι στενή πράγμα που κάνει την συνουσία ευχάριστη...
Γενικά αν και είναι άσχετη απο μασαζ, λογω εμφάνισης αξίζει τουλάχιστον μια επίσκεψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2012
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού