Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161677
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Απογευματινη επισκευη στην νεα κοπελα απο την βουλγαρια, που μπηκε πολυ ''φουριοζα'' στο χωρο, πολλα καλα σχολια ακουστηκαν, αλλα και αρνητικα με τα τελευταια να συνεχιζουν απο οτι βλεπω...δυστηχως βουλγαρα και θερμη ειναι σπανιο πραγμα, και ειχα πολυ διαθεση να περασω καλα και να γραψω μια θετικη κριτικη, αλλα αυτο δεν ειναι μονο στο χερι μου. Η κοπελα σαλοναριστηκε παρα πολυ απλα, βγηκε απο το κουζινακι και κοντοσταθηκε λες και ηταν μπορστα σε περιπτερο και περημενε τσιγαρα και τσιχλες, το παρεβλεψα και μπηκα μεσα μιας και αυτος ηταν ο στοχος μου, η τσατσα με τα γυαλια, ειναι η ποιο μαλακω που υπαρχει, τα σχολια της ειναι πολυ ακυρα και μαλλον αποθουν πελατες παρα φερνουν, δεν μπορεις να λες ....μπες μεσα γιατι σε λιγο θα κλεισω και θα φυγει η κοπελα...το προσπερασα και μπηκα στο δωματιο, 40αρι ισπανικο μιας και η κοπελα διαθετει αξεσουαρ δυνατο.
Εμφανησικα ειναι μια μικρη μαυρομαλα κοπελα, με ομορφο χαρακτηριστικο προσωπο, θα την δειτε να γελαει μονο στις φωτογραφιες οπου ποζαρει απο εκει και περα χαμογελα μετρημενα, αμηχανια στο φουλ, βυζαρες αγελαδινες οπως προειπε καποιος που βαζω στοιχημα σε μια 5αετια δεν θα μπορει να τα μαζεψει απο το πατωμα, ξεθωριασμενα τατουαζ κοσμουν διαφορα μερη του σωματος της, κοιλια με παραπανησια κιλακια που κανει διπλες οταν καθετε, κωλαρακι σφιχτο καλο και μπουτακια με ποδαρακια αδυνατα που τα βρηκα και αξυρηστα χτες, τσιμπουσαν αισθητα θα ελεγα, να μου πεις ποτε να περηποιηθει τον εαυτο της το κοριτσι 2 μερες 14ωρα βαραει.! γενικα ειναι μια πολυ θυλικη κοπελιτσα, αλλα αν δεν την εχεις την πουτανια μεσα σου...
Η Αλεξ ηρθε μεσα σχετικα γρηγορα, με ενα απλο γεια και μια ψυχροτητα, μια βαρεμαρα, ξεντυθηκε και αποκαλυψε τις πελωριες βυζαρες της, προκαταρτικα εκ μερους της δεν υπηρξαν ουτε για δειγμα, το κοριτσι βαριοταν που ζουσε, τι να προσφερει.?? την χαιδευα την φιλουσα και δεν αντιδρουσε καθολου, ζωντανο πτωμα.! συνενοηση μηδεν, η κινηση της βυαστικη να ποιασει το σακουλακι με την καποτα, εκει καταλαβα οτι το καρπουζι ηταν μαπα και σαπιο.! ξαπλωσα να δω τι θα κανει μιας και χαιδευοντας ενα αγαλμα χωρις αυτο να αντιδραει δεν μου σηκωθηκε καν... και ναι.!! ΚΑΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΣΤΑΦΙΔΑ.!! και δεν ξερει να την περναει κιωλας, ειναι εντελως ασχετη και για γελια, προσπαθουσε να την περασει κοιταζοντας λες και ηθελε να περασε κλωστη σε καρφιτσα, για γελια.!!...τα μυαλα μου αρχισαν να περνουν στροφες, το αιρκοντισιον επειδηνωνε την κατασταση, η ζεστη ηταν αφορητη ή κρυος ιδρωτας αρχισε να με ποιανει επειρεαζομενος απο την κρυαδα που εκπεπεμπε το πτωμα.! γιατι αλλιως δεν μπωρω να την χαρακτηρισω, σε σχεση με αλλες κοπελες που εχω χαρακτηρησει πτωματα και κομοδινα αυτη ωχρειει, μπροστα τους.! αφου καταφερε και περασε την καποτα εκτελεσε μια μετρια πιπα με ελαφρυ γλυψιμο στα αρχιδια, σταματησε γρηγορα και οταν της ρωτησα για ισπανικο εκανε πως δεν καταλαβαινε, συνενοηση κλαρινο, δεν καταλαβαινει τιποτα και ολο ρωταει με ενα υφος και ενα εεεε.??? η πιεση μου αναιβηκε ακομα λιγο και εδωσα τοπο στην οργη, μην πανε χαμενα τα λεφτα, κατσε να χυσω να τελειωνω, ιεραποστολικα κομοδινο, απο επανω δεν ξερει να γαμιετε, εγυρε το κεφαλι της φερνοντας τα μαλια της μεσα στα μουτρα μου κοιταζοντας το μουνι της, συνεργασιμη δεν ειναι, προσπαθουσα να την κοντραρω απο κατω και δεν ακολουθουσε, χτυπιοταν τελειως αχαρα και κουραζοτα γρηγορα, στα 4αρα χαλια στυσιμο, μου ηρθε και μια καποτομυρωδια απο το μουνι της.?? απο το καυλι μου.??? την εσπρωξα γρηγορα και τελιωσα με ελαφρυα δυσκολια μεσα στα νευρα, με αποχερετησε με το ιδιο ψυχρο υφος και αποχωρησε, στην εξοδο ευτηχως τσατσα δεν συναντησα γιατι μπορει να εσκαγα.!! μιας και το κομοδινο δεν καταλαβαινε χριστο...
Συμπερασμα.??? η κοπελα ειναι απειρη, αβγαλτη, δεν ξερει να περναει καποτες, χαμενα λεφτα, τι να λεμε τωρα, δεν την προτεινω ουτε στον εχθρο μου...την κατατασω στις ποιο ακυρες συνευρεσεις μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Άλεξ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2012
μη γκρεμιζεις τετοιο μυθο ρε συ...δεν κανειΣπασίκλας
09 Απριλίου, 2012
εγω τα ειπα οτι καποιοι τα περνουν για να γραφουν καλα σχολια...και θελαν να με βγαλουν τρελο ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ
B
batolis2
09 Απριλίου, 2012
Άντε fuck ρε Κάραμαν που το είπε κάποιος...εγώ το είπα Γλώσσα
Κι έγω δεν μπορούσα να χύσω με γαμήσι κ έχυσα με ισπανικό...
Δυστυχώς πήγαμε περίπου ίδια ώρα οπότε δεν πρόλαβε κανείς μας να γλυτώσει τον άλλον...
Κατά τα άλλα η αναλυτική σου περιγραφή είναι ΟΛΟΙΔΙΑ με αυτή που θα έγραφα αν ήμουν αναλυτικότερος
09 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου batolis1 επειδη εγω εγραψα την 2η καλη κριτικη(και εμενα επαναλαμβανω η κοπελα μου αρεσε!!) και επειδη η αποψη οτι καποιοι "τα παιρνουν" εχω να αντιπαραθεσω οτι ισως και να τα παιρνουν και καποιοι για να κοψουν την φορα οπου πρεπει!!!Γι'αυτο θα ηταν σωστο να κανεις την κριτικη σου αλλα να προσεχεις πριν προσβαλεις αλλους!!!Στο κατω κατω ολα αυτα ειναι υποκειμενικα και καποιος αρεσκεται ετσι και καποιος αλοιως!!! Η κριτικη σου σεβαστη!Το σχολιο σου ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!
10 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο, συνηθως αναφερω ονομαστικα, χτες βαρεθηκα να κανω σκρολ να δω ποιος το εγραψε...παρενεργειες απο την χτεσινη επισκεψη.!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5