Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σάββατο μεσημέρι προς απόγευμα, μόλις έχω σχολάσει, καύλες πολλές και καρφωτός για Κ166Β καθότι η ώρα είναι καλή για ήσυχη επίσκεψη. Με το που μπαίνω, χαμογελαστή με υπονοούμενο, προφανώς για την ποιότητα της κοπέλας, η συμπαθέστατη τσα2 (ώρες ώρες, μου έρχεται να της προτείνω να περάσουμε παρέα), μου λέει "Η Εύα είναι!"

Πέρασαν 9μήνες από τότε που την είχα ξαναπάρει και πολλοί συναγωνιστές μίλησαν για την αλλαγή της.

Γεγονός!

Ακόμα πιο όμορφή, ακόμα πιο αδύνατη, μαυρισμένη με super ξανθό μαλλάκι!

Φυσικά και πέρασα


Χαμόγελο

Σωματικά χαρακτηριστικά :
1. Η επιτομή του petit
2. Μαυρισμένο (από solarium, αφού ανάμεσα στα κωλομάγουλα είναι πιο άσπρη) πολύ απαλό δέρμα
3. Ψηλή και πολύ αδύνατη, σχεδόν κοκαλιάρα
4. Μικρό στήθος με υπέροχες μυτερές απαλές ρόγες
5. Ίσιο καρέ ξανθό μαλλί με μακρυά φράντζα και ροζ ανταύγεια
6. Γλυκό χαμόγελο, αισθησιακά χείλη (αχ αυτά τα χείλη!)
7. Παιχνιδιάρικη παρουσία
8. Άνετα ανοίγματα

Μεγάλο χαμόγελο

Συμπεριφορά στο σαλόνι :
1. Χαμογελαστή
2. Άνετη, με το στρινγκ και κάτι δικτυωτές πορνοκάλτσες.

Συμπεριφορά στο δωμάτιο:
1. Δεκτική & GFE
2. Καθαρές σφιχτές τρυπούλες
3. Το "Λίγο άπειρη" που είχα γράψει πριν 9μήνες, ξεχάστε το! Απίστευτη υγρή βαθιά πίπα!
4. Υπέροχη, για δεύτερη φορά μαζί της, από τις καλύτερες εμπειρίες που εχω σε ρδέλο

Κουλ

Παρεχόμενες υπηρεσίες :
1. Προκαταρκτικά συναισθηματικής συνέρευσης
2. Γλείψιμο σε σώμα, ρόγες, αρχίδια, αργά και αισθησιακά, με την σωστή πίεση
3. Αποδεκτές όλες οι στάσεις και οι επαφές
4. Δαχτύλιασμα, τρίψιμο στο νακι, 69, facesitting με το υπέροχο κωλαράκι της
4. Δεκτικότητα και συνεργασία

Γλώσσα

Λεπτομέρειες της εξαιρετικής αυτής συνέρευσης:

Η κουκλίτσα μπήκε μετά από μικρή καθυστέρηση στο δωμάτιο αφού όλα τα δωμάτια (παρά την ώρα) ήταν γεμάτα.

Χαμογελαστή και με πολύ καλή διάθεση, γδύθηκε και με έριξε πίσω να ξαπλώσω.

Ανέβηκε κατευθείαν πάνω μου, με το δικτυωτό πορνόκαλτσόν της και τις μες-την-καύλα γόβες της. Χωρίς αναστολές και αυτή τη φορά ξεκίνησε ένα γλύψιμο από πάνω μέχρι κάτω, άγγιγμα σώμα με σώμα και η γλώσσα αεικίνητη. Ρούφηγμα στις ρόγες και κατεύθυνση προς τα αρχίδια. Φοβερή αίσθηση και ακόμα καλύτερη η θέα των υπέροχων χειλιών της με την γλώσσα ποίημα.

Εκεί έκανα και την πρώτη μου μαλακία σε ρδέλο, δεν άντεξα το ομολογώ και την άφησα να μου κάνει το πρώτο μου ακάποτο. Τέλεια αίσθηση! Γαμάτη σε αυτό που κάνει. Έπιασα τον εαυτό μου να της ζητάω να μην με τελειώσει. Καύλα που εισακούστηκε! Σταματάει και ανεβαίνει πιο πάνω, σε στάση 69, όπου με αφήνει να τρίψω και να μυρίσω τις πεντακάθαρες τρυπούλες της. Αφού δεν έπεσα με τα μούτρα στο γλύψιμο, πάλι καλά. (δυο μαλακίες την ίδια μέρα, δεν θα μου το συγχωρούσα).

Για ακόμα μια φορά δεν άντεξα πολύ ούτε εδώ και την σηκώνω να έρθει να κάτσει πάνω μου κοιτώντας και οι δυο στον καθρέφτη, με το χέρι μου ανάμεσα στα πόδια της και εκείνη να λικνίζεται επάνω μου, απολαμβάνοντας το χάδι και κοιτώντας λάγνα τον καθρέφτη. Δεν την χόρταινα και με τίποτα δεν ήθελα να τελειώσω.

Κάθε 2 λεπτά της άλλαζα στάση, από την μία την ήθελα σε όλες της στάσεις, από την άλλη δεν ήθελα να χύσω.

Τελευταία στάση στα τέσσερα με θέα τα εσωτερικά κάτω χείλη της να έχουν αγκαλιάσει τον ουτσο μου και εγώ να την χτυπάω με μανία όσες φορές προλάβω πριν το τέλος.

Παίδες και συνοδοιπόροι, η κοπέλα αξίζει πολλά ;)

Ο ενθουσιασμός μου είναι μεγαλύτερος από την πρώτη φορά, που πήγα με την Εύα, και αν με ρωτούσατε αν θα ξαναπήγα? Σίγουρα. Ξανά και ξανά.

Κόστος 20ε - Αξία ανεκτίμητη Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Εύα
heya
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2012
Οπως τα λες για την Ευα.Ηρθε η ωρα της και παλι να την επισκεφτω.Οσο για την τσατσα στην τελευταια επισκεψη μου της το ειχα πεταξει οτι θελω να την γαμησω κλπ και μου απαντησε δεν κανω τετοια πραγματα και δεν ειναι δουλεια μου Εμμμμ Ελπιζω να εχεις καλυτερη τυχη.Παντως δεν εδειξε να στραβωνει οταν της το ειπα.
08 Απριλίου, 2012
ρε φίλε η πετίτ ή ψηλή θα είναι και τα δυο μαζίΧμμμ;Χμμμ;
08 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ψηλη και αδυνατη (απ τα κοκκαλα βγαλμενη που λεμε Χαμόγελο)
09 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελο Σωστός!!!
09 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

petite και ψηλή n.smirni76 Σπασίκλας

Ο πρώτος χαρακτηρισμός δεν αναιρεί τον δεύτερο.
Άμα την δεις θα καταλάβεις... είναι αδύνατη και γενικά μικροκαμωμένη κοπέλα, αλλά όχι στο ύψος.



09 Απριλίου, 2012
Χμμμ;

Κάτι άλλο που παρατήρησα είναι ότι στις κριτικές δεν πείθει ο "ενθουσιασμός".

2/4 έδωσαν άκυρο σε μια κριτική που ο γράφοντάς πέρασε τέλεια και προσπάθησε να το μεταφέρει στους συναθλητές του.

Για να μην παρεξηγηθώ, δεν θεωρώ πως γίνετε για λόγους εμπάθειας στο άτομο μου ή στην εν λόγω κοπέλα αλλά έγκειται περισσότερο στο γεγονός της προτροπής και της θετικής (ίσως υπέρ του δέοντος, λόγω ενθουσιασμού) άποψης.

Τίποτα περαιτέρω, απλώς το καταθέτω και αυτό
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6