Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108044
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Στεφη ειναι μια κοπελα γυρω στα 30 πατημενα την κοβω, που καταγετε κατα δηλωση της απο την Ιταλια και συγγεκριμενα απο το μεσα απο το Βαρεζε (αν θυμαμαι καλα), παντως η Ιταλικη της προφορα θελει δουλεμα ακομα.!! δεν το εχει θα ελεγα...Ελληνικα καθολου, αγγλικα λιγα, στην υποδοχη μου φανηκε ποιο μικρη ηλικιακα, φορουσε μαυρο babydoll, με δυχτιωτες καλτσες εως και πανω στο γονατο, μαυρα μακρια μαλια, προσωπακι φιλικο και σωματακι που φανταζε θεικο, με ωραια ποδαρακια και σφιχτα μπουτακια, και ηταν αυτο που με εκανε να δωσω τα 30€ και να περασω μεσα.
Μπενοντας η Στεφη μεσα με τριπλαρε και εφυγε απο την αλλη πλευρα του κρεβατιου και αρχισε να ξεντυνετε, οποτε η μαχη στα ορθια χαθηκε μιας και δεν ηθελα να την κυνηγαω, αν και γουσταρα να της τον ακουμπησω στα ορθια λιγακι.! Ντροπή αφου πεταξε το babydoll της αφηνοντας της καλτσες, παρατηρησα το κορμακι της οτι ειχε χασει την αιγλη του σαλοναρισματος, εκει φενετε και η ηλικια της, αλλα κρατιετε καλα, ξαπλωσε διπλα μου χαμογελαστη και ευδιαθετη και αρχισε να μου τον παιζει οσο εγω ασχολιομουνα με το φανταστικα μικρο σκληρο βυζακι της, το οποιο εχει πολυ καλη στρογγυλη ρωγα, προκαταρτικα δεν ειχαμε ουτε για δειγμα, περασε την καποτα και αρχισε μια καλουτσικια πιπα, αναμεσα απο τα ποδια μου και μιας και δεν μπορουσα να ποιασω τιποτα αρκεστηκα στο να κοιταζω το ταβανι για να αποσυντονιστω, μιας και με εφερε γρηγορα στο πεδιο βολης μου, αρχισαμε ιεραποστολικα βαζοντας κρεμα στο τριχωτο μουνακι της, στενο στην αρχη και χρησημοποιοντας αρκετα το χερι της ωστε να μην μπενω ολος, γενικα τα σωματα μας δεν τεροιαξαν καθολου μεταξυ τους, δεν βολευομουν καθολου σε καμια σταση, τα βυζακια της εξαληφθηκανε, αυτο που παρατηρησα ηταν οτι πανω στο θωρακα της και στα βυζια της φενοντουσαν εντονα οι φλεβες της που αιματωναν τα βυζακια της.!! δεν ξερω...αλλα το να βλεπω φλεβες κατω απο την λευκη επιδερμιδα με φταχνει απιστευτα.!! Σπασίκλας αλλα αν δω καμια συκωταρια στον χασαπη μες στα αιματα...ανακατευομαι.!! μια ελαφρα πλαδαροτητα στα μουτακια της την εχει, αφου ειδα και αποειδα οτι δεν μπωρω να αναπτυξω παιχνιδι ζητησα αλαγη απο επανω τρογωντας ακυρο...τυχαιο.!!??? λεγοντας οτι δεν της αρεσει, οχι οτι εδειξε να της αρεσει το να ειναι απο κατω, απο την στιγμη που εβαλα τον πουτσο στο μουνι της εβγαλε μια ξυνιλα λες και γαμιοταν για ανταλαγμα το νοικι.!!! οποτε στηθηκε στα 4αρα αφου πρωτα δεχτηκε μερικα χαδια στα κολωμερια της στα μπρουμητα τον πηρε μεσα της, πανω στα κωλομερια της παρατηρησα κατι σημαδακια κοκκινα τα οποια δεν μου φανηκαν ομως για σπυρακια...
η δυσανασχετηση της καθως την εσπρωχνα ηταν και παλι αισθητη, το εδειχνε με τα βογγυτα της οτι δεν την γουσταρει την φαση και με εφερνε σε μια θεση αμηχανιας, απο την αλλη με εσπρωχνε ολο προς τα πισω μη θελοντας να εχω πληρη δυησδηση, οποτε εγινα λιγο σκληρος και αρχισα να την σπρωχνω με δυναμη μπροστα εως οτου εχυσα, το μονο καλο σημειο της υποθεσης ηταν αυτο, εχυσα μεσα σε μια απολυτη ιδωνη ποιανοντας τα δυχτιωτα μπουτακια της, εκει βγαζοντας την απο το μουνι της επανηλθε το χαμογελο της...εκει μου ηρθε να της πω α και γαμησου στα Ιταλικα αλλα κρατηθηκα (οχι δεν ξερω Ιταλικα) Μεγάλο χαμόγελο...
Λοιπον, η ολη φαση ηταν αγγαρεια, δεν ξερω ισως δεν ενθουσιαστηκε με τα 30€ τα οποια απο μερους μου πλεον δεν βγενουν με δουλεια, αλλα απλα πληκτρολογοντας λιγα ψηφια στο ΑΤΜ.!! ειναι συμπαθητικη κοπελιτσα αλλα εως εκει, δεν μου εδειξε κατι δυνατο, η ολη φαση ηταν φαση απλης συναλαγης και τιποτα παραπανω...θα πρεπει να βελτιωθει παρα πολυ για να καταξιωθει στον χωρο και οχι στον χωρο της αρπαχτης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Στέφη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.169
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2012
Αγαπητε συναγωνιστη, αν επελεγες ακριβοτερο προγραμμα θα διαπιστωνες οτι θα σου φεροταν και αυτη αλλιως.Δεν την εχω δοκιμασει αλλα την εχω στοχοποιησει και θα παρω μεγαλυτερο προγραμμα για να εχω πιο εμπεριστατωμενη αποψη.Δυστυχως για τις περισσοτερες ισχυει πως ο,τι δωσεις αυτο θα παρεις ,πλην ελαχιστων εξαιρεσεων.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1