Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τα θετικά σχόλια από τους συναγωνιστές είπα να την δοκιμάσω και φυσικά δεν έχασα καθότι όταν ήρθε στο ξενοδοχείο είδα μπροστά μου μια κουκλίτσα με υπέροχα ματάκια και όπως αποδείχθηκε αργότερα με πολύ σέξι εσώρουχα.Η κοπέλα κυριολεκτικά μου όρμηξε άλλο που δεν ήθελα φυσικά και εγώ και ξεκίνησε με μία ηδονική βασανιστική πίπα που κυριολεκτικά με απογείωσε στην συνέχεια ήρθε από πάνω μου και το μουνάκι της κυριολεκτικά αγκάλιασε το εργαλείο μου με εμένα να αλλάζω στάση βάζοντας την στα τέσσερα όπου τα είδα όλα.Στο τέλος της έβαλα στην τσαντούλα της τα χρήματα καθότι δεν ζητήθηκαν προκαταβολικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2012
Κώλο δεν πήρες;
04 Απριλίου, 2012
Όχι γιατί ήταν η πρώτη φορά που την πήρα και ήταν σε τέστ κατάσταση.
04 Απριλίου, 2012
Αδερφέ πλέον δέχεται CIF και CIM? Χμμμ; Γιατί παλιά που είχαμε μιλήσει μου είπε ότι δεν κάνει και γι'αυτό δεν την συνάντησα. Αν είναι έτσι να αλλάξω άποψη.. Χαμόγελο
04 Απριλίου, 2012
με χαρά θα διάβαζα την διευκρυνιση στο σχόλιο : "στα τέσσερα, όπου τα είδα όλα"! Αναμένω
05 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από την εμπειρία μου μαζί της CIM και CIF δεν κάνει αλλά κατά την γνώμη μου είναι τόσο καλή που δεν κατάλαβα να μου λείψει κιόλας.Όταν είπα τα είδα όλα εννοούσα ότι με παρέσυρε σε ένα κύμα ηδονής.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5