Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε την Δευτέρα στις 21.20 , μόλις είδα την Σαμάνθα μου γυάλισε.....είναι λεπτή μελαχρινή Ρουμάνα 22 χρονών(όχι 28)με ωραία φάτσα , έχει πίρσινγκ στην μύτη και στον αφαλό(σε ερώτηση μου μου
απάντησε ότι στο μουνί φοβάται να κάνει , ενώ στην γλώσσα θα γούσταρε αλλά θα έπρεπε να μην δουλέυει για σχεδόν 2 μήνες...)έχει ωραία 2αρακια βυζιά ,και ένα κινέζικο μονόγραμμα πολύ χαμηλά
στα δεξιά απο το στομάχι.....αυτό που με έφτιαξε ήταν οι άσπρες πορνομποτες μέχρι το γονάτο που φορούσε(δεν της βγάζει στο κρεβάτι)με αυτές είναι κοντά στο 1.80 αλλά το κανονικό της
ύψος είναι 1,65, μπαίνει στο δωμάτιο και ξεφυσάει....της λέω τι έχεις κουρασμένη?
μου απαντάει όχι δεν είμαι κουρασμένη απλά με πονάει ένα δόντι και με έχει πεθάνει(παρεμπιπτόντως μιλάει άψογα ελληνικά)πίπα δεν θα σου κάνω πολύ....
ω καλά λέω από μέσα μου....
όση ώρα συζητάγαμε έπαιζε τον πούτσο μου και μόλις μου σηκώθηκε πέρασε το προφυλακτικό , η πίπα μετριότατη(μαλλόν δικαιολογημένα αν έλεγε αλήθεια)
ενώ είχε βγάλει το σουτιέν της απο κάτω φορούσε ένα άσπρο σορτσάκι που δεν το είχε βγάλει.....της είπα να το βγάλει και να γυρίσει για 69 , το βγάζει
αλλά μου λεεί ότι δεν της αρέσει η στάση 69 αλλά αν θέλω να ξαπλώσει να την γλύψω....
της λέω σου άρεσει να είσαι αραχτή και να σε γλύφουν και χαμογέλασε.....
πάντως όσο την έγλυψα δεν είχε καμιά αντίδραση....πρώτη στάση ιεραποστολικό για λίγο και αλλαγή στάσης στα τέσσερα , ωραία στάση σώματος και ωραία πίσω θέα , ωραίο κωλοτρυπήδι(σε ερώτηση μου απάντησε
ότι δεν το δίνει)μετά απο λίγο ήρθε και το τέλος....ωραία κοπέλα του γούστου μου.....θα την ξαναδοκιμάσω για να δώ αν όντως ήταν έτσι λόγο του πονόδοντου....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.632
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2012
........αλλά το κανονικό της ύψος είναι 1.65.........ήθελα να γράψω.
03 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok, διορθώθηκε...
04 Απριλίου, 2012
Για το 69 έχει δίκιο η κοπέλλα. Ούτε εμένα μου αρέσει.

Είναι δύσκολο να δίνεις και να λαμβάνεις ηδονή ταυτόχρονα, δύσκολο για την συγκέντρωση.
22 Απριλίου, 2012
Πάντα 2η (απογευματινή),δουλεύει?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4