Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Γυναίκες πορνοστάρ
 
9.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
7.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
8.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
6.0
Γενική βαθμολογία
 
7.0
-θα μας βοηθησεις να γυμνασουμε λιγο πουτσοκεφαλους σημερα;
-ναι αμε....
-υπαρχει κατι αλλο που θελετε να δειτε περα απο τον κωλο μου;
-βαζω το δαχτυλο στον κωλο μου αλλα τσουζει
-καριολη μουνι με εκανες
-γαμησε με ρε γαμω τη μου κλπ

ειναι μερικες απο τις ατακες που ακουγονται στην νεα τσοντα του σιρινα....περισσοτερο θα το ελεγα κλιπακι μεγαλου μηκους...οι επιρροες απο αντιστοιχα ξενα κλιπακια τυπου gangbang και big tits on sports κλπ ειναι εμφανεις.
το στορι προφανως αφορα μια παρτολιτσα-σταρλετιτσα της γειτονιας και μια συμμορια ετερογενη σε συνθεση απο ολες τις αποψεις αντρων που συναντα στο γυμναστηριο

σχολια του τυπου,μα τι πρωταγωνιστες ηταν αυτοι;και τι σχεση εχουν με γυμναστηριο ;ειναι ατοπα....στο συγχρονο γυμναστηριο πανε ολοι....απο κοιλαραδες και χοντρους μεχρι σφιχτες και χτιστους....

το γκομενακι πολυ εκφυλο,μεγαλο ξεκωλιδι και πολυ πουτανα να το πουμε απλα.....εγω προσωπικα την ξεσκιζα ανετα.....λοιπα σχολια τα θεωρω μαλλον εξωπραγματικα .....δεν νομιζω να υπηρχε στρειτ που δεν θα την πηδουσε την συγκεκριμενη....οι μοντελοπνιχτες ας μας κανουν την χαρη

στο τσιμπουκι ειναι ταλεντο αν και στο βαθυ λαρυγγατο πνιγεται εμφανως και δεν το χει

επισης εχει φοντα και για αφεντρα η domination στο μελλον......ειναι μελαχρινη,εκφυλη φατσα και βγαζει και το αυστηρο-δυναμικο οταν ξεσκιζεται με κατι μπατσες και φτυσιματα οποτε θα προτεινα στον σιρινα να την χρησιμοποιησει στο μελλον σε κατι σχετικο με fetish,femdom η σε λεσβιακο με ενεργητικο ρολο.....

τα παιδια τα καλα τα φιλαρακια......θα τους βαλω καλους βαθμους γιατι ειμαι γεναιοδωρο τυπος αν και η παρουσια τους ηταν γενικα μετρια πλην του μικροσωμου για το δυνατο καρφωμα και του φαλακρου με το δυνατο χυσιμο....μερικοι θαρρω δεν χυσαν καν ον καμερα

απο σωμα η ροζα σκιζει,το μουνακι και τα βυζακια της πολυ καλα,το πρωκτικο θα το ηθελα λιγο πιο σκληρο

τι ελειψε για να κανει την διαφορα;ενα καλο ομαδικο cif/cim με καταποση και μια καλη διπλη διεισδυση ή εστω ενα συρσιμο απο τα μαλλια στο πατωμα στο τελος....

που θα ηθελα να δω την ροζα στο μελλον;το ειπα νομιζω ηδη.....σε λεσβιακο με νικολετα ρωμανου ή ηλεκτρα.....ο σιρινας ελπιζω να με ακουσει ως ειδικο του χωρου

τωρα λοιπα σχολια περι ηχου ,ποιοτητας εικονας κλπ τα θεωρω επισης ανευ σημασιας.....το κλιπακι θελει να δειξει ερασιτεχνικο και το αποτελεσμα ειναι στα ανεκτα ορια.....σαφως σαν προσπαθεια την επιβραβευω σαν συνολικο αποτελεσμα ομως θελει πολυ δρομο ακομη να φτασει τα ξενα στανταρς
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2012
Από τις καλύτερες φάσεις της ταινίας το δυνατό χύσιμο στη μάπα της πρωταγωνίστριας στο τέλος, που την έκανε να τρομάζει και λιγάκι.ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο
04 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι φίλος σου ο Σειρηνάκης? Δεν εξηγείται αλλιώς η κριτική σου μάλλον άλλη τσόντα είδες...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2