Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασα την περασμένη βδομάδα κάποιο βράδυ τσάρκα μαζί με ενα φιλο απο το σάιτ.
Στο μπουρδελάκι αυτο με την μεγάλη κόκκινη συρόμενη πορτα που οδηγεί στον κήπο συναντησαμε την Αλβανιδα Συλβια.
Προσχαρη , χαμογελαστη και με αρκετή θετικη ενεργεια στο σαλονάρισμα της.
Δεν μιλα καθολου ελληνικα. Μετριου αναστηματος και κιλών, μελαχρινη με εκφυλο πρόσωπο , μελαχρινη με σχετικά κοντά μαλλια και κουρεμα που θυμιζει δεκαετια 1950-1960...
Πρπεπει να ειναι 25-30ετων. Βυζι έχει ανυπαρκτο σχεδον.
Εχει ομως μια τεράστια κωλάρα ζουμερη, λαχταριστη, αφράτη στρογγυλη. Θυμιζει κωλάρα νέγρας
Ναι εχει κυταριτιδα αλλα ειναι απο της κωλάρες που ξυπνουν τα κρυμμένα άγρια ένστικτα του αρσενικου,
Με τον που βλέπεις αυτον τον κώλο το πρωτο πράγμα που σου έρχεται στο μυαλο ειναι να τον ανασκολπίσεις. τιποτε αλλο.
Ο συναγωνιστης την δοκιμασε λοιπον την Συλβια και μου ειπε πολυ καλά λογια γι ααυτη, έμεινε πολυ ευχαριστημένος.
Ετσι το επόμενο βράδυ εγω επανηλθα για τσάρκα στην Λιοσιων και στα πέριξ με άλλον συναγωνιστη παρέα και επισκεφθηκα την Συλβια αποφασισμένος να την ανασκολπίσω...
Την βρηκαμε και παλι εκει, η ωρα πρέπει να ηταν γυρω στις 12 το βράδυ. Εκει βρισκοταν και αλλη μια κοπελα εκδιδομενη, Αλβανιδα και αυτη, παχουλουλα με καλα ελληνικα .
Επελεξα την Συλβια η οποια χορευε λατιν χορους στο σαλονι (!) ολο χαμογελο και ναζι..
Εδωσα το 20 ευρω και περασα στο στενο δωματιάκι που με βια χωρά ενα κρεβατάκι και εναν νυπτηρα...
Ηρθε κουναμενη και λυγάμενη η Συλβια κρατώντας και ένα σωληνάριο λιπαντικου για την κωλάρα της.
Ξεκινησε με χάδια και τρυφερές αγκαλίες και στη συνέχεις πηρε το πουλι μου ακάποτα στο στόμα της και μου εκανε ενα πολυ καλο στοματικο.
Δεν εδειξε να βιαζεται απο την αρχη. Την σταμάτησα και ξεκινησαμε το σεξ πρωτα ιεραποστολικα και μετά απο λιγο την εστησα στα 4 γιατι ηθελα να χαρώ την κωλάρα της. Οταν στηθηκε στα 4 και ειδα καλυτερα τον κωλο της διέκτινα κάμποσα σπυρακια στα κωλομαγουλα, αλλα ημουν τοσο θωλομενος να απαξιώσω αυτην την κωλάθρα που ουτε σημασια δεν εδωσα. Την πηρα για λιγο στα 4 απο το μουνι και χαστουκιζα με μανια συνάμα τα τεράστια κωλομάγουλα της, Αυτη έδειξε να μην έχει προβλημα, απεναντιας γυρνουσε και αυτη με μανια και ανταπεδιδε τις ξυλιες που έτρωγε προσπαθώντας να χαστουκισει και αυτη τον δικο μου κώλο. Τέλος της εκανα με νοημα να βαλει λιγο λιπαντικο στην κωλοβαλβιδα της, οπου στη συνέχεια επιτελους κατάφερα να την ανασκολπίσω. Στενη κωλοβαλβιδα με πολυ καλη αισθηση, ενω η ιδια ειχε πολυ καλη συμμετοχη στο πρωκτικο. Να σημειώσω εδω οτι ηταν πλυμενη ,πεντακάθαρη και δεν βγηκε ιχνος μερέντας!
Καθώς ενοιωθα να ερχεται το τέλος τραβηχτηκα, εβγαλα το προφυλακτικο και τελειωσα πανω στα τεράστια και κατακκοκινα απο τα σκαμπιλια κωλομάγουλα της Συλβιας.
Την ρωτησα αν ειναι ρουμάνα, και με χαμογελο μου απαντησε "αλμπανια"!

Αξια λοιπον η Συλβια, τιμά τα λεφτά της και έχει ένα κωλο που εμενα τουάχιστον με εξιτάρει όσο χοντρος και φουσκομενος και αν ειναι.
Συνισταται σε λάτρης του κώλου, καταδρομείς, καμικάζι, πεζονάυτες, απελπιζμένους, ανέργους, αλκοολικούς και ειδικότερα σε χτυπημένους απο την εφορία και τα μέτρα της τροικας.
Ευχαριστώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.356
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2012
Τυγχάνω θαυμαστής της Σίλβια και ομολογώ ότι εθλίβην ολίγον διαβάζοντας ότι ραπίσατε τους γλουτούς της, κύριε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1