Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 113 10
Sex Studio 198733
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
την αμαντα την ξερετε ολοι και οσοι δεν την ξερετε ανετα μπορειτε να την μαθετε.(οι πιτσιρικαδες)
κανονικα δεν ειναι του γουστου μου αλλα εκει που αραζα στο σπιτι σκεφτομουν ειναι δυνατον να μην
εχω την αμαντα στο παλμαρε μου; και ειπα να παω μια βολτα να την τιμησω.

η κοπελα το γνωριζει το αθλημα πολυ καλα, ψυχολογει αμεσως τον πελατη, ξερει τι να κανει και
το κανει καλα αυτο ειναι σιγουρο.

πανω στην πραξη με επιασαν οι φιλοσοφιες και σκεφτομουν το εξης(τωρα θα μου πειτε σε στουντιο πηγες ή στον κυκλο των χαμενων ποιητων)...τεσπα:
πραγματικα η κοπελα ειναι εντυπωσιακη
μια κοπελα που θα εβλεπες εξω και σιγουρα θα ηθελες να την πηδηξεις. αλλα το θεμα ειναι το εξης. οπως εχω πει και γω και το εχουν αναφερει ολοι οι συναγωνιστες : η χημεια μεταξυ πελατη-κοπελας.
εμενα δεν μου εβγαζε αυτη την εξαψη που σε πιανει οταν σου χτυπανε τα λαμπακια απο την καυλα.
και σκεφτομαι εκει που την εχω στα τεσσερα, αντε εδω ειναι ενα πενηνταρικο ενας μετριος π...τσος που τον ριχνεις και απλα δεν ξαναπας. ΚΑΙ ΚΕΙ ΤΡΩΩ ΤΟ ΑΚΥΡΟ και σκεφτομαι με κατι γκομενες (οχι εκδιδομενες) που ενιωθα το ιδιο.
φανταζεσε τοτε που εκανες ολη τη διαδικασια για να την βγαλεις,(καφε, ποτα, κτλ) και στο τελος αφου σου ζαλισει τα παπαρια να πας να την πηδηξεις και να μην νιωθεις τιποτα. (οπως στη συγκεκριμενη περιπτωση..με την αμαντα, που ειναι και καλο νιμου!) αρα η χημεια ισχυει γενικα σε ολες τις γυναικες(ειτε εκδιδομενες ειτε οχι) .

(σιγα κατι μας ειπες τωρα θα μου πειτε,αλλα ολα αυτα στο ιεραποστολικο)

anyway αρκετα με την φιλοσοφια..

παμε γι αλλα...ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού