Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατά τις 21:00 ξεκίνησα για αναζήτηση κώλου, μετά απο αρκετό καιρό, και έπειτα απο μεγάλη βόλτα στα στέκια της Φυλής κατέληξα στο 66Δ οπου η Άννα(δεν ρώτησα καταγωγή....Αλβανίδα ίσως...) πρόσφερε full υπηρεσίες. Δίνω το πολύτιμο, πλέον, 20ευρω και περιμένω στο δωμάτιο το οποίο ήταν αρκετά καθαρό, με κρεμοσάπουνο στο νιπτύρα και χαρτί. Έπειτα απο ολιγόλεπτη αναμονή έρχεται η Άννα... Σχετικά κοντή, αδύνατη, μεγάλο βυζί για τον σωματοτυπό της και ίσιο κατσανόξανθο όχι πολύ μακρύ μαλλί. Δέν θα την έλεγα όμορφη, αλλά μου έβγαζε κάτι πρόστυχο και η σκέψη οτι θα της σκίσω την κωλοτρυπίδα με έκανε γρήγορα turbo.
Καθώς μου έπαιρνε πίπα, άρχισα να της χαϊδεύω την κωλοτρυπίδα και μου λέει το γνωστό παραμύθι....
-"Μεγάλο τον έχεις!"
-"Θα στον βάλω στον κώλο" απαντάω.
-"Όχι είναι πολύ μεγάλο. Πονάω!"
Πραγματικά βαριόμουνα την διαδικασία να την διώξω, να ντυθώ, να ζητήσω πίσω τα λεφτά, και να συνεχίσω το ψάξιμο....!
-"Θα στο βάλω σιγά σιγά. Δεν θα σε πονέσω..." της λέω και την χάϊδευα τρυφερά προσπαθώντας να την πείσω Γλώσσα
"Εντάξει....αλλά θα το βάλεις μέχρι εκεί", μου λέει και μου δείχνει λίγο πιο κάτω απο το κεφάλι.
"Μην φοβάσε" της απαντάω και της λέω να μου φορέσει το προφυλακτικό και να βάλει κρεμούλα για να ξεκινήσουμε... Να προσθέσω οτι είχε μια κρέμα πολύ περίεργη(μικρό μυτερό σωλινάριο που το έχωνε στον κώλο της), μάλλον με κάποιο αναισθητικό.
Αφού ετοιμάστηκε, ξάπλωσε ανάσκελα και προσπάθησα να της το βάλω σε στάση ιεραποστολική. Η προσπάθειά μου δεν απέδωσε αφού η τύπισσα σφιγγότανε απίστευτα και με όλη αυτή την καθυστέρηση άρχισε να μου πέφτει. Έτσι της τον έβαλα στο μουνί οπου και εκεί έδειχνε να πονάει στην αρχή. Έβγαζε ωραίες αληθοφανής κραυγούλες που με έφτιαχναν και γρήγορα έκαναν το εργαλείο μου έτοιμο για δεύτερη προσπάθεια άλωσης της πίσω πόρτας της.
Την γύρισα στα 4 αλλά μόλις πήγα να της το βάλω αυτή ξάπλωσε μπρούμυτα. Δεν με πείραξε αυτό και με αρκετή προσπάθεια κατάφερα και μπήκα μέσα της. Έβγαζε αρκετές κραυγες πόνου αλλά δεν με σταμάτησε.... κι εγώ έκανα αυτό που της είχα πεί και την γάμησα ρηχά και σιγά...
Μετά απο λίγη ώρα και χωρίς να έχουμε αλλάξει στάση ένιωσα σιγά σιγά το σφίξιμο του κώλου της να υποχωρεί και αυτή να μήν πονάει οπότε ξεκίνησα μερικές βαθιές διεισδίσεις και το τέλος ήρθε! Ωραία αίσθηση να να τελιώνεις στο χαλαρωμένο πια κωλαράκι της
Καθώς τραβιόμουν μου είπε παραπονιάρικα "Πονάει...!" και γελώντας της απάντησα "Αφού σφίγγεσαι μωρό μου..."
Με φίλησε και αποχώρησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού