Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν υπηρχε περιπτωση να αφηνα να περασει πολυς καιρος μεχρι την επομενη επισκεψη μου στην Νατασα.Μετα απο μερικες ακαρπες προσπαθειες,αφενος λογω της αλλαγης τηλεφωνου στο εν λογω ιδρυμα και αφετερου λογω του οτι η Νατασα αυτο το διαστημα δουλευει πρωι και εγω εμφανιζομουν βραδυ, επιτελους τα καταφερα να την πετυχω.Εννοειται φυσικα οτι εξαιρειται απο τον παραπανω χαρακτηρισμο η επισκεψη μου που ως αποτελεσμα ειχε την γνωριμια μου με την Αμαλια.
Σε ο,τι αφορα το οικονομικο κομματι και τις προσφερομενες υπηρεσιες εδω μπερδευτηκαμε λιγο.Ειπα στην τσατσα οτι θελω στοματικο με 69 και η τσατσα μου εβγαλε τιμη στα 80€ ενω την προηγουμενη φορα αυτα ακριβως τα ειχα κανει με 60€. Εδειξα ανωτεροτητα και δεν το εκανα θεμα, αν και με πειραξε, εχοντας την ελπιδα οτι με καποιον τροπο θα αποζημιωνομουν...οπως και εγινε!Αφου τελος παντων συμφωνησα με την τσατσα μου εδωσε και μια πετσετα σε περιπτωση που ηθελα να κανω ντους και διευκρινισα οτι δεν ενδιαφερομουν για ντους με την Νατασα επειδη υπηρχε προσθετη επιβαρυνση της ταξεως των 20€, δηλαδη θα μου στοιχιζε συνολικα 100€.Ενω ξεκινησα να σαπουνιζομαι εμφανιζεται και η Νατασα που εκανε αμεσως μεταβολη για να επιστρεψει με μια πετσετα για να κανει ντους και αυτη.Της ειπα οτι ειχα δωσει 80€ και αυτο δεν περιλαμβανε ντους μαζι της.Μου ειπε οτι ειμαστε ενταξει και με τον τροπο της με καθησυχασε καθως τελικα καναμε ντους μαζι ΧΩΡΙΣ την προσθετη χρεωση των 20€.Το κορυφαιο σκηνικο στο ντους ηταν εκτος απο το αλληλοτριψιμο το ισπανικο που εκανα στα κωλομερια της ενω ετριβα την πλατη της και ενισχυμενα βυζακια της.
Περασαμε στο υπεροχο στρογγυλο κρεβατι που απο πανω του υπαρχει ενα καδρο με τριανταφυλλα.Μια θαλασσα απο φιλια και χαδια κατεκλυσε τον χωρο.Η Νατασα με φιλησε σε ολο μου το σωμα και εγλειψε τα αυτια μου και τα αρχιδια μου.Εδειξα ιδιαιτερο ενδιαφερον για το βυζια της και τον αφαλο της και περασαμε στο πολυποθητο και ακριβοπληρωμενο 69 που εκρυβε μια εκπληξη για μενα .Η Νατασα δεν μου εβαλε προφυλακτικο και μου τον πηρε κατυθειαν στο στομα της!Ηταν καπως σοκαριστικο γιατι εχω παντα στο μυαλο μου οτι ειναι πιθανο να μου μεταδοθει με αυτον τον τροπο καποιο αφροδισιο νοσημα(στην περιοχη αυτη προφανως δεν μπορω να χρησιμοποιησω Listerine)αλλα ενιωσα οτι μπορουσα να την εμπιστευτω και ετσι ηδη το επομενο δευτερολεπτο με βρηκε ανετο και ηρεμο να υποκυπτω στην μαγεια του στοματος και της γλωσσας της.Βεβαια και εγω με την σειρα μου εγλειψα με πολλη ορεξη το απαλο μουνακι της αλλα οταν αρχισα να γλειφω την κωλοτρυπιδα της και να της βαζω δαχτυλο αρχισε να ερμηνευει πραγματικες αριες χαριζοντας μου ταυτοχρονα ενα απολαυστικο hand-job.Μετα ξαπλωσε ανασκελα, της εκανα γλειφομουνι και της εβαλα ενα δαχτυλο σε καθε τρυπα .Της ζητησα να γυρισει μπρουμυτα και σταθηκα με ανοιχτα γονατα απο πανω της εχοντας μετωπο προς τα ποδια της.Χαμηλωσα πανω απο τον τουρλωμενο κωλο της και αρχισα να τον γλυφω με λαιμαργια.Στη συνεχεια του εβαλα ξανα δαχτυλο ενω ηδη ενα μου δαχτυλο επαιζε με το μουσκεμενο μουνι της.Εβγαλα τα δαχτυλα απο τις τρυπες της και τα γευθηκε μπροστα στα εκπληκτα ματια μου κατι που επανελαβε βαζοντας η ιδια δαχτυλο στις τρυπες της...
Ξαπλωσα ανασκελα και με καβαλησε εχοντας παντα ενα δαχτυλο μου στην γλυκεια σουφριτσα της και στο ιεραποστολικο η ερμηνεια της αρχισε πια να πιανει υψηλα ντεσιμπελ.Σιγουρα ακουγοταν και εκτος δωματιου.Στη συνεχεια εβαλα ενα μαξιλαρι κατω απο την μεση της , σηκωσε τα ποδια της , τα στηριξε στο στηθος μου και της τον καρφωνα ολο και πιο γρηγορα.Μετα απο μια δοση πισωκολλητου μου ηρθε η εμπνευση για κατι πιο θεαματικο .Συγκεκριμενα, την σηκωσα στην αγκαλια μου ,προσαρμοσε τον πουτσο μου στο μουνι της και απολαυσε εναεριο σεξ.Λιγο αργοτερα γυρισε προς τα πισω ωστε να ερθει καθετα προς το σωμα μου και στηριχτηκε με τα χερια της απο τα σκαλοπατια που καταληγουν στο κρεβατι .Αλλη μια υπεροχη ασκηση...
Ημουν πια ετοιμος να χυσω.Εβγαλα το προφυλακτικο και ο πουτσος μου αφεθηκε ξανα στο στομα της και εφτυσε το περιεχομενο του στα βυζακια της.Μου ειπε οτι δεν ηθελε να τελειωσω στο στομα της και οφειλα να σεβαστω την επιθυμια της και να μην κανω καμμια ζαβολια , καταστρεφοντας ετσι το πολυ καλο κλιμα που υπηρχε αναμεσα μας.
Ξαναπηγε για να πλυθει για να ειναι ετοιμη για τον επομενο τυχερο συναγωνιστη και με αποχαιρετησε με μερικα ακομα καυτα γλωσσοφιλα.Αυτο που καταλαβα ειναι οτι το γυμνο στοματικο ειναι στανταρ υπηρεσια σε προγραμματα απο 80€ και πανω γιατι η Νατασα μου το εκανε χωρις να το ζητησω.Οχι οτι δεν το ευχαριστηθηκα ...το αντιθετο μαλιστα!Απλως ειναι κατι που συνηθως το αποφευγω.Χαρισμα της το εικοσαευρο που ελεγα στην αρχη γιατι με ολες αυτες τις υπηρεσιες που ελαβα και με τον χρονο που μου αφιερωσε (τουλαχιστον μιση ωρα) μονο κερδισμενος μπορω να νιωθω ως πελατης.Ουσιαστικα δεν εχω κανεναν λογο ανησυχιας διοτι ως επαγγελματιας που σεβεται τον εαυτο της και τους συναγωνιστες δεν θα εβαζε σε κινδυνο την υγεια μας και την καλη φημη που εχει αποκτησει.Ειμαι πολυ καλα οπως πριν χωρις καμμια απολυτως ενοχληση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.553
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2012
+1 και πάντα τέτοια γούστα. Η Νατάσα τελικά είναι δύναμη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1