Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823488
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη την ώρα του μεγάλου ντέρμπυ στο 104, όπως ανέφερε και ο φίλτατος as. manager. Στόχος μου η Αλεξάνδρα η οποία έχει όλα τα χαρακτηριστικά της γυναίκας που μου αρέσουν, πληθωρική και ευδιάθετη.
Την είχα πρωτοσυναντήσει πριν κάνα χρόνο στο Βριλησσού 42 όπου μου είχε αφήσει μέτριες εντυπώσεις. Πιο αδύνατη και εντυπωσιακή απ'ότι τώρα αλλά και σαφώς πιο ψυχρή και τυπική στις υπηρεσίες της, έμοιαζε να νομίζει ότι με την ομορφιά της και μόνο μπορούσε να σταδιοδρομήσει στο χώρο. Αποφάσισα να της ξαναδώσω μια ευκαιρία και ευτυχώς δεν το μετάνοιωσα.

Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή, ευδιάθετη και με όρεξη για παιχνίδια στα οποία τον πρωταγωνιστικό ρόλο έπαιζε το υπέροχο στήθος της (από τα πιο ποιοτικά που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή στην Αθήνα). Μετά από κάνα δεκάλεπτο προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο όπου έδειξε αξιοθαύμαστη αντοχή καθώς άργησα αρκετά να τελειώσω. Σε όλη τη διάρκεια της πράξης η συμπεριφορά της ήταν ο ορισμός του GFE: μια ...ζουζουνιάρα κοπέλα που τρελαίνεται όταν της κάνεις κομπλιμέντα για το σώμα της και τις επιδόσεις της στο κρεβάτι. Το τέλος ήρθε με αυτήν από πάνω κι'εμένα να παίζω με τα υπερόπλα της. Στη συνέχεια, και αφού πρώτα μου καθάρισε τα "επίμαχα" σημεία με χαρτομάντιλο, έκατσε κάνα δεκάλεπτο ακόμη όπου συζητήσαμε μέχρι να ξεκουραστεί, καθότι πλέον γνωριζόμαστε αρκετά καλά.

Με λίγα λόγια, η Αλεξάνδρα του Φ104 είναι σαφώς βελτιωμένη προς το καλύτερο σε σχέση με την απόμακρη καλλονή του Β42. Όσοι γουστάρουν γυναίκες θερμές και με πιασίματα, ας προσέλθουν άφοβα. Είναι σίγουρο πως θα καλοπεράσουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού