Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινή τσάρκα στην Φυλής και είσοδο στον εν λόγω Οίκο.
Υπηρεσία ήταν μια ευγενέστατη κυρία ηλικομένη, που την είχα ξαναπετύχει στο Φ.84 2ος, όταν δοκίμασα ένα πρωινό την Χριστίνα του "Νέο Σμυρνιώτη". Τα εύσημα πρωτίστως στην Κυρία του μαγαζιου γιατί είναι ευγενέστατη, διατηρεί τον χώρο καθαρό, αφήνει ικανοποιητικό χρόνο στην συνεύρεση.
Μας παρουσιάζει 2 κοπελιές, νεαρές σαν τα κρύα τα νερά. Την Καρολίνα και την Ντιάνα. Καινούργιες στο χώρο με βασικό πρόγραμμα, όλα με προφύλαξη.+

Η Καρολίνα, λοιπόν, είναι μια Ρουμανική γαζέλα. Υπέροχο αδύνατο νεανικό κορμάκι, με μελαμψό λείο δερματάκι, ζεστό χαμόγελο, μικρά μαύρα παιχνιδιάρικα ματάκια, περίφανα καπούλια. Η υπηρεσία τις προλόγισε ως καινούργιες στο χώρο. Παρόλαυτά, η Καρολίνα μίλαγε άψογα Ελληνικά και είχε καλό "αέρα" πολλά υποσχόμενο. Μου θύμισε λίγο την Σαμάνθα που έπαιζε παλιά εκεί.

Το κοριτσάκι έρχεται στο δωμάτιο γρήγορα. Με χαμόγελο και άνεση κάθεται δίπλα μου, βγάζει το σουτιέν και αρχίζει μια σύντομη παλιδρόμηση. Μετά, προφυλακτικο και ακολουθή ωραία, αργή και αισθησιακή πιπούλα. Εγώ απολάμβανα την θέα, αφού άφηνε αρκετή οπτική επαφή, χαιδεύοντάς την παντού. Το λείο καθαρό νεανικό της δέρμα με προσκαλούσε/προκαλούσε να το εξερευνήσω. Την σταματάω και την ξαπλώνω για να αρχίσω τα δικά μου. Ωραίο μικρόμεσαίο στηθάκι, κολαράκι ποίημα, μέση δαχτυλίδι, καυλιάρικες κραυγούλες. Αφού την περειποιήθηκα καταλλήλως, ξεκινήσαμε και τελειώσαμε σε ιεραποστολικό.

Πρέπει να κάτσαμε στο δωμάτιο πάνω από 12 λεπτά χωρίς ίχνος βιασύνης από την κοπέλα ή την τσα2.
Γιαυτό ένα μπράβο και στις δύο.

Φεύγωντας, αν και το σαλόνι ήταν γεμάτο, με χαιρέτησε με φιλάκι στο μάγουλο (η Καρολίνα, εεε?)

Θα ξανατιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού