Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συνεχεια της τριλογιας της προηγουμενης εβδομαδος στα μπουρδελακια φυλης λιοσιων και περιξ θα ειμαι και παλι συνοπτικος τσαρκαρα παντα με την βοηθεια της αγαπημενης μου μηχανης και ο δρομος με εβγαλε στο συγκεκριμενο οικημα οπου ακουγοντας καλα λογια απο εδω μεσα για την τζουλια και τους τεραστιους υπερμεγεθεις βυζους της ειπα να περασω και να την παρω εστω μια φορα μπαινω την βλεπω εντυπωσιαζομαι με κοιτουσε με χαμογελο αμηχανα και με ρωτησε αν ηταν η πρωτη μου φορα μαζι της αφου απαντησα θετικα δινω το εικοσαρικο και τσουπ στα ενδοτερα βγαζω ρουχα και περιμενω σκαει η τυπισσα λοιπον με την καποτα στο χερι και μου προτεινει αν θελω ελευθερο στοματικο με 10 εχτρα φυσικα δεν δεχτηκα αφου αλλες το κανουν στην ιδια τιμη ολα καλα παμε παρακατω η τζουλια ειναι η σεξυ 40 αρα γειτονισσα με τους απιστευτους στημενους αν και λιγο χαλαρους βυζους που θελεις να χυσεις και παντα χαμογελαστη για μενα πολυ καλο σημαδι οτι σεβεται τον πελατη και γουσταρει την δουλεια της ξανθια βαμμενη και κοντο σχετικα μαλλι μεγαλος κωλος αρχιζει λοιπον το τρομπονι το οποιο κρατησε 5 λεπτα και αφου μου τον εκανε σιδερο δεν χορταινα να χουφτωνω τα μεγαλα μπαλκονια της τρελα μιλαμε σημειωτεον δεν γλυφω ποτε στηθη σε μπουρδελο επειτα την βαζω να στηθει πισωκολλητα με το πηγουνι πανω στο κρεββατι τουρλα τον κωλο και ξεκιναω το γρηγορο σφυροκοπημα μεχρι να χυσω δεν μπορεσα να κρατηθω για πολυ και πανω στο τριλεπτο τα αφησα μεσα της σηκωθηκε με ρωτησε αν ολα ειναι οκ και εκεινη την ωρα επειδη δεν της απαντησα αμεσως μου ειπε "αν δεν ειναι ενταξει πες μου να ξερω"Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο την χαιρετησα και την ευχαριστησα λιγο πριν εξελθει για παρω την απαντηση " τιποτα μωρο μου" το δωματιο πολυ ενταξει τσατσα δεν υπηρχε και παρκινγκ βαζω κλασσικα δεκα με τονοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού