Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Δευτέρας πρός τρίτη στις 01.40....καθός γυρίζαμε με τον bmw να πάρουμε τα αμάξια για να
αποχωρήσουμε το είδαμε ανοιχτό(σπάνια είναι ανοιχτό τα τελευταία χρόνια στην 3η βάρδια) και περάσαμε να δούμε ποία έχει .
στην υποδοχή η 'μορφή" που ακούει στο όνομα Αρης.περάσαμε στο σαλόνι και αφού ο Άρης έκανε τράκα απο τον bmw ένα στριφτό
τα είπαμε λίγο μιάς και η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο ,πώς απο δώ του λέω , ε μου λέει μια και μένω έδω στην γειτονία μου απαντάει...
τον Αρη τον ξέρω σχεδόν 18 χρόνια , στο Διδύμου 20 που δούλευε το 1994 μου αφιέρωνε τραγούδια.......ενώ στο συγκεκριμένο
έχω να γαμήσω απο το 2001......δεν έχει αλλάξει σχεδόν τίποτα....
η Χριστίνα είναι μιά μαυρούλα κανονικό σώμα με 2αρακια βυζιά 24 χρονών και καλά από Τζαμάικα....στο δωμάτιο είναι πολύ κοινωνική
πιάσαμε την κουβέντα και μου ψιλόεβαλε χέρι γιατί δεν παντρεύομαι , έβγαλε τα εσώρουχα της και απο μέσα μου είπα καλό σημάδι για μαύρη....τρομάρα μου..
πάω να πιάσω το βυζιά της να τα γλύψω και με απώθησε...χαμογέλασε βέβαια αλλά έφω είχα αρχίσει να στραβώνω....έπαιζε τον πούτσο μου για να σηκωθεί ,
μόλις μου σηκώθηκε μου πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε μια χείριστη πίπα με πολύ χέρι ένω τις λίγες φορές που το πέος μου έμπαινε στο στόμα της ήταν μόνο
το κεφαλάκι , την σταματάω και την γυρίζω ανάσκελα για να την γαμήσω , αυτή πέρνει μιά στάση με ανοιχτά και ελαφρώς ανασηκωμένα τα πόδια της πού ίσα ίσα έμπαινε ο
μισός πούτσος μου στο γεμάτο κρέμα μουνί της( την είχε βάλει πρίν έρθει στο δωμάτιο) έχω αρχίσει να ξενερώνω και καθώς προσπάθουσα τέλος πάντων να την γαμήσω τραβιέται
και ελέγχει αν έχει σπάσει το προφυλακτικό , μου έπεσε τελείως ο πούτσος , ενώ αυτή όντας στον κόσμο της με ρώταγε αν είμαι κουρασμένος , μου τον παίζει λίγο όταν μου ξανασηκώθηκε
την στήνω στα τέσσερα , αρχικά πάει να πάρει την γνωστή στάση για μαυρη με κλειστά τα πόδια , της πιάνω τα πόδια της τα ανοίγω , δεν είπε τίποτα αλλά μετά απο 2-3 σπρωξίματα
τραβιέται μπροστά και γυρίζει για να ξανατσεκάρει το προφυλακτικό...πλήρης ξενέρωμα.... τελικά της είπα να μου τραβήξει μια μαλακία για να χύσω.... μαύρο στην μαύρη....
ενώ μου αρέσουν οι μαύρες τρώω χοντρές φόλες/ξενερώματα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.595
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2012
Πρέπει να σου γνωρίσω επειγόντως τις σοκολάτες μου,γιατί δεν δικαιολογείται τέτοιο πιρφόρισμα για την κλάση σουΘυμόςΘυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1