Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 425699
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για άλλη μια φορά με είχαν κατακλύσει σκέψεις.Αδιάφορες μεν αλλά όλες περί αγοραίου έρωτα και κατανόησης των ιεροδούλων.Το μόνο που κατάφερα ήταν να ξεχυθώ στους δρόμους ή μάλλον στον δρόμο Θησέως,όπου διαπιστώθηκε πως κατά μήκος του υπάρχουν αραιά μεν αλλά υπάρχουν κάποια στούντιο,οίκοι κάλπικου έρωτα 79,40,35,365.Οι επιλογές πολλές και ενδιαφέρουσες αλλά μόλις φτάσεις στο τέλος της Θησέως είναι δύσκολο να ξαναπάς στην αρχή και καταστάλαξα στην τελευταία μου επιλογή,στο 365.
Μια οικία που χρίζει ανακαίνισης.Εκεί όμως έζησα μια όμορφη εμπειρία με μια εξίσου όμορφη γυναίκα.
Η ευγενική και συμπαθητική κυρία μου άνοιξε και μου υπέδειξε τον χώρο αναμονής πελατών.Ο ήχος του βαδίσματος της κοπέλας δεν άργησε να ηχήσει στα αυτιά μου και στα μάτια μου να εμφανιστεί μια νταρντάνα γυναίκα με όμορφα,βόρεια χαρακτηριστικά.Το μαύρο ημιδιάφανο φόρεμα της κάλυπτε διακριτικά το πολύ μεγάλο και πλουσιότατο μπούστο της,οι μαύρες μπότες της έφταναν μέχρι το γόνατο και ο κώλος της ήταν φοβερός.Η όλη εικόνα ερέθισε κατευθείαν το μυαλό μου.Αστραπιαία,πρόστυχες σκέψεις και εικόνες έκαναν την εμφανισή τους.Ακαριαία ενέδωσα.Πενήντα το απλό.
Το δωμάτιο απλό.
Είχα ξαπλώσει και έπλαθα την φανταστική μου ιστορία,περί έρωτα.Πως είναι δυνατόν να αναζητώ των έρωτα σε τέτοια μέρη;
Η Στεφανία είναι ακόμα πιο όμορφη από κοντά.Είναι γλυκιά και τρυφερή.Έχει όμορφο χαμόγελο και όμορφα μάτια που μονίμως είναι χαμογελαστά.Μου αποκάλυψε το στήθος της κατεβάζοντας το φορεμά της και το άφησε στην περιοχή της κοιλιάς.Πλουσιότατο και ωραιότατο.Νομίζω κάθε λάτρης του μεγάλου στήθους θα εκτιμούσε αυτό το θέαμα.Με χάιδεψε τρυφερά και με φιλούσε στο στήθος,στις γάμπες,παντού.Είχα αρχίσει να ερεθίζομαι.Το κατάλαβε και με έβαλε ανάμεσα στο στήθος της.Μου προσέφερε μια φοβερή ισπανική αλλά την ήθελα.Ήθελα να εισχωρήσω μέσα της.Να νιώσω τη ζέστη του κορμιού της.Να την κάνω δική μου,έστω και ψεύτικα.Για 20 λεπτά ήταν δική μου κι εγώ δικός της.Σταμάτησε με κοίταξε πρόστυχα αλλά ταυτόχρονα και γλυκά.Ο στοματικός της έρωτας παρέτεινε την αγωνία μου για την εισχώρηση.Αφέθηκα,χαλάρωσα και απήλαυσα το παιχνίδι της γλώσσας της.Όταν κατάλαβε πως αν συνέχιζε δεν θα μπορούσα να ανταποκριθώ παραπέρα,σταμάτησε απότομα.Με χάιδεψε ενώ ταυτόχρονα διατηρούσε τη στύση μου σε καλό επίπεδο.
Ξάπλωσε και άνοιξε τα πόδια της.Εισχώρησα πλήρως.Το παραμύθι μου συνεχιζόταν αλλά δεν μπορούσε να διαρκέσει πολύ.Είχα ήδη φτάσει στη κορύφωση της μύησης.
Το στήθος της με έκανε να εκραγώ.Δεν μπορούσα να συγκρατηθώ και η μύηση τελείωσε γοργά.Γοργά μεν αλλά ήταν απολαυστικά.20-30 λεπτά κάλπικης ηδονής είχαν τελειώσει.Ένα υγρό φιλί στο μάγουλο ήταν το επισφράγισμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
Υπηρεσίες
Escher
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού