Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπεριζω το φιλοθεαμον αναγνωστικο κοινο,
Ειχα ακουσει πολλα και εκθειαστικα για την εν λογω κυρια, ετσι λοιπον οταν βγηκε στο σαλονι και μαζι με μια "θεια" η οποια ειπε απλα: H Μπαρμπορα ειναι ... και εφυγε, ηξερα Μεγάλο χαμόγελο! Εκανα να σηκωθω, οχι να φυγω αλλα δεν προλαβα. Ηρθε και αρχισε να χαμουρευετε και να μου λεει το ποσο καλα θα περασουμε. Την να αφησα να νομιζει οτι με επεισε και εδωσα το αντιτιμο Κουλ . Μπηκα στο αριστερο μισο- δωματιο και περιμενα. Μπηκε με ενα χαμογελο και ολο ναζι μου λεει : θα σε κανω εγω .... Aντε να δουμε τις φημες λεω εγω Εμμμμ, απο μεσα μου. Αρχισε να τριβετε κι να αναιβοκατεβαινει σταματοντας να δωσει και φιλακια στον "Περικλη"!Ο οποιος ειχε ξυπνησει για τα καλα! Ηρθε πανω και επεσε γλωσσοφιλο και ματια πονηρη. Χωρις να σταματηση να κοιταει κατεβηκε και αρχισε το τρομπονι. Καλο κι αργο με αρκετη φροντιδα στα "διδυμα". Εναλασοντας με ισπανικο. Βεβαια με ψιλοχαλασε το σιλικονατο, αλλα τετοια ωρα τετοια λογια. Ανεβηκε προς τα πανω κι αρχισε φιλια στις ρωγες και στο στηθος ενω καταλαβα οτι τριβωταν στο Περικλη ακαποτα. Θυμηθηκα τις συμβουλες και τις ιστοριες και την γυρισα μην κανει καμμια μαλακια Σπασίκλας. Εγλυψα λιγο βυζακια και με το χερι εξερευνησα τις κατω χωρες. Αρχισε να βογγαει και λεω βουρ στον πατσα! Ανεβηκα πανω και τον εβαλα αναμεσα στα βυζια χωρις να σταματαω το παιξιμο με το χερι. Εκανε λιγο με το στομα γλυψιμο και αφου εβαλα καποτα κατεβηκα και αρχισε η παλη!!Λιγο ιεραποστολικα μετα στο πλαι με το ποδι στον αερα και μετα στα τεσσερα. Εσφιγγα τα κωλομαγουλα, τα βαραγα, τα ανοιγα να βλεπω κωλοτρυπιδα αλλα δεν σταματαγα. Καποια στιγμη εκει που κοντευα να τελειωσω μου βγηκε απο το πολυ ζορι , νομισε οτι τελειωσα και ξαπλωσε. Οοοοχι ... λεω .. δεν τελειωσα. Α δεν τον ειδα και αφου βεβαιαωθηκε πιανοντας την καποτα, αρχισε ενα τροπμπονι! Ετσι οπως ηταν καθιστη οκλαδον κι εδω ορθιος. Εννοιητε δεν αργησα και πολυ, αλλα αυτο θα πει επαγγελματιας .. μεχρι που στραγγηξε και την τελευταια σταγονα δεν τον εβγαλε απο το στομα. Σηκωθηκε τα εφτυσε επλυνε στομα χαμογελασε και εξηλθε! Μου πηρε κανα τριλεπτο να ξαναβρω τα ποδια μου και να ντυθω.
Οντως η γυναικα το εχει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού