Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242019
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πήγα με σκοπο να χτυπησω Εμμανουέλα, καθώς γνώριζα οτι εργάζεται εκει το απογευμα.
Ειχα να την πάρω 1 χρόνο περιπου (την ειχα πάρει περσυ στο Ηλια Ηλιου αλλα δεν ειχα μεινει πολυ ικανοποιημενος..)
Αυτη θα ηταν η 3η συνευρεση μας....
Ειναι τοσο μουναρα μιλφ για τα γουστα μου ομως που θελώ που και που να την δοκιμαζω...
Περιγραφη. Ξανθο ουκρανικο μιλφ (περιπου 40 ετων) με φοβερο σωμα χωρις λιπη. Κορμαρα γυμνασμενη με ωραια ποδια και δαχτυλα ποδιων. Φορα παντα πολυ ωραια εσωρουχα. Ομορφο προσωπο (εχει πειραξει-φουσκωσει τα χειλη της).
κωλαρα, ωραια λεκανη και στηθος σιλικονη 2αρι. Η φωνη της ειναι ολο ναζι και μιλα πολυ καλα ελληνικα.
Το στουντιο αυτο μετα τις μεγαλες στιγμενς δοξας που ειχε γνωρισει πριν 5 -6 χρόνια βρισκεταιπλεον σε μαγαλη παρακμη.
Οχι τοσο καθαρο, οι τηλεορασεις κλειστές, παραμελημενο, το ιδιο συμβαινει και με την πελατεια που πεον δεν πηγαινει εκει και κυνηγανε πελατες με το ντουφεκι...
η τσατσα παραταυτα ευγενικοτατη. Πηγα αργα το απογευμα προς βραδυ, ψυχη στο στουντιο...
Μου παρουσιαστηκε λοιπον ιη Εμμανουέλλα με τα υπεροχα της εσωρουχα και την πηρα.
Ανεβηκα στο δωματιο, οπου και εκει η τηλεοραση ηταν κλειστη, εκανα ενα μπανιο στο διπλα μπανιο και περιμενα.
Ηρθε η Εμμανουελα και αμεσως μου δηλωσε με παραπονο οτι τος 4 ωρες που ηταν εκει κανεις δεν περασε μαζι της!
ξεκινησαμε λοιπον ενα προγραμμα που με δικη της πρωτοβουλια ηταν εντελως pse-τσοντα...
τσιμπουκι αγριο και λυσσασμενο, γλειψαρχιδι φοβερο...αυτη σεχθηκε και το δικο μου γλειψιμο στις δικες της τρυπες καθως και δαχτυλα, η ροδελα της ειναι φοβερη!Γλώσσα
στη συνεχεια σεξ σε οτι πιθανη σταση βαζει το μυαλο σας παντα με δικες της πρωτοβουλιες...ορθια , πλαγιαστα, στα 4, μπρουμητα , στην καρεκλα, ιεραποστολικα, αυτη απο πανω, αυτη απο πανω αναποδα κοκ....
επειδη πριν ειχα καταθεσει σε μασαζ μου ηταν πολυ δυσκολο να τελειωσω παρολη την καυλα της συναντησης, Η Εμμανουελα ομως δεν κατεθεται τα οπλα και καταφερε να με τελειωσει περιπου 35 λεπτα αφοτου ξεκινησαμε....!
πολυ επαγγελματιας και υπομονετικη και μπραβο της. Το μονο ασχημο ειναι πως θελει να αλλαζει στασεις συνεχεια πραγμα που εμενα τουλαχιστον δεν με εφηνει να συγκεντρωθω και νε τελειωσω . κατα τα αλλα ειναι μια πολυ καλη και εμπειρη επαγγελματιας, καθαρη και φιλοτιμη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.363
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού