Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Γκάμπι ή γκαμπριελα δουλευει εκει τα πρωινα, πότε μόνη και πότε με την Ντιάνα. Σε άλλη τσαρκα που ειχα πετυχει και τις 2, ρωταω την γκαμπι αν κανει λεσβιακό και μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα να κανει παιχνιδακια. Η Ντιάνα εχει πολα προκαταρκτικα στο σαλονι, αλλά φαινεται μεγαλη φωλα. Αυτη ειχε ερθει και μου εβαλε χερι μεσα στο παντελονι και μου τον επαιζε, ενω σε ερωτηση μου και σε αυτην αν μπορω να παρω και τις 2 και να κανουν και λιγα παιχνιδακια μεταξυ τους, όπου τιναχτηκε και εφυγε αποτομα λεγοντας με ανωμαλο κι εγω την ξεφορτώθηκα, αν και θα περναγα για παρτουζα αν μου υποσχοταν φιλακια με γκάμπι.
Τη συγκεκριμενη μερα ομως πετυχα μονη της την ρουμανιτσα γκαμπι, όπου την αφησε η Ελληνιδα αρχοντοτσατσά να με καβλαντισει με την ησυχία της. Αφου ηρθε και μου κολλησε, μου αρχισε τα γλωσσοφιλα στο σαλονι, ενω μας κοιταζε σαστισμενο πορνοπάκι, ο οποίος εδωσε πρώτος τα 15 ευρω! παρακαλω, αφηνοντας με ανοιχτο το στομα εμενα, την τσατσα και την κοπελα που εδειξε δυσαρεσκεια. Ελπιζοντας λοιπον σε γλωσσοφιλα κι ο πορνοπάκι, δεν διστασε να δωσει 15αρι σε απλό προγραμμα, ενω στα περισσοτερα σπιτια του μεταξιου η ταριφα ειναι 10.
Πληρωσα λοιπον κι αφου ηρθε μετά απο λιγο η κοπελα, αρχισαμε τις αγκαλιες οπου τα φιλια συνεχιστηκαν ασταματητα σχεδον σε ολη τη διάρκεια, σε μια ακρως gfe διάθεση. Να πω εδω οτι το γκομενακι ειναι, ξανθό, κοντουλι και με σχετικα μικρα ομορφα βυζακια, ενω εχει ωραιο κωλαρακι και ειναι πιπινούλα. Αφου μου εκανε ωραία πιπουλα με καποτα, με περιποιηση όλου του κορμου συνεχως με την γλωσσα της και ρουφηγματακια βαζοντας τον στο στομα της, συνεχισαμε με ιεραποστολικο, όπου με φιλαγε ομορφα στο στομα και τον λαιμό ενω εδινα ενταση. Συνεχεια με πισωκολλητο, ενω την ρωτησα αν μπορω να τελειωσω πανω της, δειχνοντας της ακουμποντας με το χερι μου, την κοιλια της.
Νομιζα οτι καταλαβε, αλλά αρχιδια, οποτε με αφησε ξεκρεμαστο και νομιζα οτι θα φυγει και εγω θα πυρφορισω.
Εκατσε ομως απο μονη της, ενω εβγαλα την καποτα και μου λεει θα χυσεις στο χαρτι υγειας το οποιο απλωσε η γκομενα στο κρεβατι. Αφου την φιλαγα και τον επαιζα, μολις αισθανομαι να χυνω προσπαθησα να εκτοξευσω τα χυσια μου, με λιγες χυσιες να την παιρνουν στα μπουτια, λιγες στο χαρτι και λιγες στο κρεβατι. Κριμα(για τον επομενο) και ηταν καθαρα τα σεντόνια!
Καλή και καυλίτσα λοιπον η γκομενα αν και πλεον παιζουν αξιολογες και στα 10 ευρω στην περιοχη, ειχε ομως καθαριοτητα προσεγμενων σπιτιων της φυλής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.259
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού