Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συμπολεμιστες καλησπέρα....μόλις πριν από λίγο ψώνισα από το συγκεκριμένο μαγαζάκι και περιττό να σας πω ότι έπεσα σε γαμάτη περίπτωση...το όνομα αυτής victoria περίπου 1.67 με 1.70 βυζάρα 3αρα συλικονάτη, απίστευτη ΚΩΛΑΡΑΑΑΑΑ που μόλις μου την έστησε το πουτανάκι έπαθα.Παιδιά είναι κορμάρα,πολύ πρόσχαρη κάνει και γαμώ τα τσιμπούκια με γλυψιμο στα αρχίδια ενώ κάνει φοβερό deepthroat...της είχα πιάσει το κεφάλι και της το κάρφωνα στο πούτσο μου την ώρα που μου έκανε τσιμπούκι στα όρθια και το γούσταρε τρελλά η γκόμενα...γλύψιμο στισ βυζάρες της, μουνοδάχτυλα, χαιδέματα στην κωλοτρυπιδα, σου τρίβεται συνέχεια και από συμμετοχή ρε παίδες η γκομενα είναι λες και γυρίζει τσόντα...στο ιεραποστολικό μου είχε πιάσει το κώλο και μου τον τράβαγε για να της τον χώνω πιο βαθιά καινα μου λέει"σκίσε μου την μουνάρα καύλα μου" με τρελλά βογκητά καθόλου προσποιητά.΄Ασε που μου ρίμαξε τον κώλο στα χαστούκια αλλά κι εγώ της τον έκανα κόκκινο απότ α σκαμπίλια που τα θέλει πολύ.το αποκορύφωμα ήρθε μετά από κανένα τέταρτο γαμήσι που την έχυσα στο στόμα,με καπότα εννοείται,αφού πρώτα την είχα ρωτήσει αν το γουστάρει και δεν είχε κανένα πρόβλημα.Ορμάτε μάγκες...εγώ θα ξαναπάω 100000/%...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2008
Όνομα κοπέλας
Victoria
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού