Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τσαρκα μετα απο πολυ καιρο , και οντας μπουρδελοκορεσμενος με προσφατη ατυχης εμπειρια εξ αιτιας μου
αποφασισα αν μη μπω καπου μιας και απ τα οσα ειδα δε τραλαθηκα και τοσο....
Μετα απο μια μυοχαλαρωση ομως αλλαξα γνωμη και αποφασισα να εκμεταλευτω την παλιρροια αιματος στο πουλακι μου...

Αλινα , πιπινακι ξανθο μετριου αναστηματος, Ρουμανικο λεπτο σκαρι ,
στηθος φυσικο μικρο , Ελληνικα πολυ λιγα Ιγκλις κατολου...
Απο 30 γιουρο ξεπετάει εεε ξεκιναει ηθελα να πω και δε θυμαμαι τι αλλο κανει
παντως δεν εχει πρωκτικο και δεν επιδεχετε πιτσιλιματα ( γυμνο και 69 μαλλον κανει)
30 εδωκα και μπουκαρα ... ηρθε ξαπλαραμε , απο που εισαι ? Ισπανια ... εεεγινεε
Προθερμανση καμια περασε προφυλακτικο και το εγλυψε παρολα αυτα το στησιομετρο εδειχνε αρκετα ψηλα
μια μετρια πιπα θα την χαρακτηρριζα χωρις καραμπαλικιγκ μικρης διαρκειας ...
Κατι ειπε δε καταλαβα ...
- τι ? (λεω)
- πως ? πανω , στα τεσσερα , πως
- εσυ πως θες ?
- Στα πεν... ( στα πεντε θα ελεγε λολ) εεε "Στατέρα" λει ...και στηνετε στα τεσερα
της το σφυριξα και γελουσαμε αφου καταλαβε οτι το ειπε λαθος
Γρηγορη αλλαγη σε ιεραποστολικο και γέλιων συνεχεια " στατέρα μου εσυ " της ελεγα , γελουσε αυτη χαχα
μικρη σταση για γρασο γιατι αλλιως προφυλακτικ μπουμ οπως ειπε και συνεχεια συνουσιας με σοβαρο υφος (λολ)
χωρις ευτραπελα επελθε το τελος μετα απο λιγη ωρα εντως αιδοιου ( προτοτυπησα wow , παλι καλα ευτηχος )
Η Καλη αισθηση παρα το γρασαρισμα το μονο καλο ολα τα αλλα τυπικα στη βαση απλα ... Χρονικα κατω απο 10'
Για ενα ξεφωρτωμα και για ζεμουδιασμα καλα ηταν ... Οχι ασχημα τουλαχιστον.
Ας οψεται η παλιρροια...


Jo Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2012
Λοιπόν, φίλε jo...
Θα σου δώσω τις θετικές μου ψήφους( 6 στα 9 και 8 στα 11), αν και ξέρω ότι δε λαμβάνεις υπ' όψην σου τα ποσοστά, διότι έχεις καταφέρει να δημιουργήσεις ένα εντελώς προσωπικό και αναγνωρίσιμο ύφος.
Εμένα αυτό μου αρέσει σ' ένα συγγραφέα.
Μέσα από την ανάλαφρη, χωρίς γλωσσικούς περιορισμούς και γεμάτη χιούμορ πένα σου, καταφέρνεις αφενός να διασκεδάζεις τον αναγνώση, αφετέρου να δίνεις και τις απαραίτητες πληροφορίες που πρέπει να εμπεριέχει μία κριτική.
Εγώ, αυτό το ονομάζω χάρισμα.
Αγαπημένες λέξεις που σε χαρακτηρίζουν, εκτός των σκίτσων σου, είναι το ''καραμπαλίκινγκ'' και όχι ''καλαμπαλίκινγκ'', όπως έχεις τονίσει, καθώς και το... ''στυσιόμετρο''.
Χαμογελάω κάθε φορά που τις διαβάζω.
Συνέχισε έτσι...
Είσαι ο Μποστ... του Bou...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1