Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Adriana Toumbaniez los Vilas Erotikas las pipas caramba !
Το πληρες ονομα της δεσπινιδος και φωτος εδω http://tinyurl.com/7w5de65
Απο 40 γιορο ξεκιναει το ρεπερτοριο και καλυπτει ολα τα γουστα με γυμνα ,69 ισπανικα μασαζ πρωκτικο
και τζακουζια κλτ, 50 γιοροζ το παραβολο μου για ισπανικο...

Ενας χρονος και κατι περασε απο τοτε που την ειχα παρει πρωτη (και μοναδικη φορα)
καλες εντυπωσεις μου ειχε αφησει τοτε και την ειχα καιρο στην λιστα μου , κυριως λογο καραμπαλικινγ.
Την πετυχα σημερα και ειπα να μπω , να σπασω και την δυμηνη μπουρδελοαπραξια μου... Μαλλον κακη ιδεα.
Γενικα κομοδινο σκετο ... Ημουν ! Με εχει βαρεσει για τα καλα η μπουρδελοβαρεμαρα ,
αυτη προσπαθησε η καημενη αλλα εγω για τα μπαζα , τεςπα., Γκο του δε ρουμ ...

Χαιρετουρες , ξαπλα στο καθαρο σεντονι , ψιλομαλακιες και βουρ στο οργανο η σενιοριτα για Καραμπαλικινγ !
Καλο καραμπαλικινγκ μεχρι την ριζα με τασεις να κατεβει και ποιο κατω και καλο πεολινικγ ολ αραουντ (οχι κεφαλι)
σε ορθια σταση ισπανικες βυζοσφαλιαρες μικρο Jo , αρκετα βυζοπαιχνιδια , καποτα los Caltsas και go-go πιπα
Πιπα καλη , το χει εδω τη θυμαμαι απο παλια , στο 80% την προετρεψα να ξαπλωσει και της τον εβαλα
γρηγορα ομως φτασαμε σε μη μη αποδεκτα ποσοστα , σπρωξια και κουρεμα 5% στο στησιομετρο
οποτε μετα απο καμια 20 σπρωξιες , γεια σας ... Αφου δε κοιμηθηκα πανω της παλι καλα ... (Εραστης ρεντικολο)
Γονατισα και ηρθε εστησε τα βυζια της κατω απ τ @@ μου ζουλωντας τα ενω εγω το γυρισα στο manual ...
Πηρε το χερι μου και το εβαλε εις το αιδοιον της το οποιο επαιξα ολιγον , με προετρεψε να την δαχτυλιασω
οπως και επραξα και κατοπιν αναφωνησε "φακ μι" , ετσι λοιπον βρεθηκα με τα δυο χερια μπου απασχολημενα
να αυνανιζω τοσο εμενα οσο και αυτην ... Μαλακας στερεο !!!
Σε καποια φαση αποσυντονιστηκα , το ενα χερι μπρος πισω , το αλλο δεξια αριστερα .. καπου το εχασα και αφοσιωθηκα στο πουλι μου
αντε ρε μεγαλε μας γκαστρωσες , σκευτικα , η Σενιοριτα επιασε το αλλο χερι μου , και αυνανιζοταν μεσο εμου ...
Επιτελους εξεραγει το πουλι μου, ειχα αρχησει να πιστευω οτι ποιο γρηγορα θα εκραγει η Αιτνα παρα αυτο ...
τελειωμα στας βυζουμπας λοιπον , πλιτσ πλιτσ τις πλημηρησα . Εργασιες καθαρισμου αποχαιρετισμοι ,ευχαριστειες και απολογισμος ...

Καλη φαση αλλα δε την χαρηκα οσο ηθελα , λογο δικης μου βαρεμαρας σαφως , κανενα παραπονο απο την σενιοριτα
ξαναλεω κανενα παραπονο απο την σενιοριτα η οποια προσπαθησε και με το παραπανο να μη με αφησει ανικανοποιητο
Σαλπισα Ισπανικη υποχωρηση , αλλα θα επιστρεψω για ρεβανς !
Τελικα δεν εχω πουλακι σαν ολα τα παιδακια .. αρκουδα εχω και εχει πεσει σε χειμερια ναρκη :/

Το τραγουδακι μας Ισπανοφωνο σαφως, στο ρεφρεν του λεει
asereje ja de je de jebe tu de jebere seibiunouva,
majavi an de bugui an de buididipi,
Παραφραζοντας το τραγουδαμε στον ιδιο ρυθμο ...
Πιασε ρε βυ - ζια βυζια , βυζια που τα κουναει περα δωθε η Αντριανα
που αρπαζει το πουλι και κανει ντουϊμπιντιπι

http://www.youtube.com/watch?v=6IQ0snWgef0
Lets dance
http://tinyurl.com/6oodj9j

Jo Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2012
Σπαρταριστή κριτική!Χαμόγελο
17 Μαρτίου, 2012
"τελικά δεν έχω πουλάκι σαν όλα τα παιδάκια...αρκούδα έχω και έχει πέσει σε χειμερια νάρκη"

εντάξει βρε, αρκούδα είναι και θα ξυπνήσει. το δυσάρεστο θα ήταν αντί για αρκούδα, να έχεις...αρκουδάκι χαχαχαχαχα


υ.γ. η "φιλική δήλωση αγοραίας συνουσίας" τι έγινε; Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2