Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452311
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη στο εν λογο ιδρυμα σημερα περιπου στις 6 το απογευμα.ευκολο παρκινγκ απο κατω.η τσατσα πολυ ευγενικη αρχησε το παραμυθι οτι ειμαι πολυ τυχερος σημερα μπλα μπλα...κοπελες δυο η συλβια απο ρουμανια και καποια αλλη που ηταν με πελατη.αφου ειδα τη συλβια με ρωτησε αν ηθελα να περιμενω να δω και την αλλη.ειπα οχι μιας και η συλβια ειναι πολυ ομορφη,πληρωσα για απλο προγραμμα 50€ και περασα στο δωματιο.
το δωματιο με στρογγυλο κρεβατι και ντους,καθαρη πετσετα και τσοντα στην tv.δεν αργησε να ερθει και το μωρο.αδυνατη με φτιαγμενα τουμπανο βυζια με πολυ καλη αισθηση.(στις φωτο δεν τα εχει μεγαλωσει).ενα δερματικο σημαδι πισω απο τον ωμο,ωραια βαμενη και πεδιλα με γυαλινους πατους.
στα του αγωνα τωρα.ξεκινησα να παιζω με τα βυζομπαλα και δεν χορταινα να ρουφαω τις ρογες καγκελο.εγω στα γονατα στο κρεβατι και αυτη στα τεσσερα μου περασε σκουφακι και ξεκινησε τσιμπουκακι βαθυ και υγρο ανταξιο της ρουμανικης σχολης.οπως ηταν στα τεσσερα πηγα απο πισω της και ξεκινησα σφυροκοπημα.ωραιο κολαρακι και σφιχτη τρυπουλα την οποια δεν δινει ομως.στο τελος την γυρισα ιεραποστολικα οπου και κατεθεσα με αγγαλιτσες και φιλακια...
θα την ξανασυναντουσα για τα υπεροχα βυζακια της και την ευγενια της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.715
Πόντοι:
2.197
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2012
η Σύλβια είναι και γαμώ. Εγγύηση γυναίκαρας! ΓλώσσαΓλώσσα
16 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι η ιδια με του 104?
16 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι λαγε μου,αλλη κοπελα ειναι. Χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3