Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωτη και τελευταια επισκεψη στην Ελενα. Γυρω στο 1,65+, ξανθια milf, λιγα παραπανω κιλα στην κοιλιακη χωρα και ποδια και κωλαρακι πλαδαρα και αδυνατα σχετικα με το υπολοιπο σωμα (το πρωτο ανασταλτικο της προθερμανσης). Φοραει babydoll το οποιο δεν εβγαλε (δευτερο ανασταλτικο). Ξεκινησε με πραγματι δυνατα προκαταρκτικα οπως πολυ σωστα αναφερουν οι προλαλησαντες. Φιλακια με αφετηρια το στηθος μου, (οχι απο λαιμο οπως θα προτιμουσα) φτανοντας μεχρι τα μπαλακια και πεος ακα (οχι κεφαλακι) πολυ αργα και με διαρκεια. Στη συνεχεια πιπα με σκουφακι με το σωμα της σε σταση 69. Εκει με χαλασε η θεα των ποδιων και των οπισθιων της, και ζητω κανονικη σταση για να τελειωνουμε. Φιλακια στο στομα δεχοταν εντελως παθητικα (για γλωσσοφιλα ουτε λογος), το babydoll και η φτωχη αισθηση (προφανως μπολικη κρεμα) προεδιδαν καταφανεστατα "αλλαγη πλευσης", σε σχεση με το κοντινο παρελθον. Ο ρυθμος που εδινε με δικη της πρωτοβουλια δεν βοηθουσε. Η πτωση εξελιχθηκε φυσιολογικα. Της ζητησα να με τελειωσει με πιπα, οποτε αρχισαν να εκδηλωνονται σημαδια δυσαρεσκειας αν και δεν ειχαμε επ ουδενι υπερβει το δεκαλεπτο. Αρχισε τα κουραστηκα, και δεν μπορω να κανω τιποτα με την ταυτοχρονη ειρωνικοσπαστικη κινηση να ανασηκωνει και να αφηνει να πεφτει το χαλαρωμενο πεος. Καταλαβαινα τον εαυτο μου οτι το τελος θα ερχοταν αλλα η μικρη δεν βοηθησε. Εχω κοσμο εξω μου απανταει. Τελικα φευγοντας, ηταν στην κουζινα, προφανως δεν περασε κανεις απο αυτους που περιμεναν. Αυτη η αλλαγη πλευσης θα την οδηγησει να "κρεμεται" απο αυτους... Μου εχει συμβει σε αναλογες περιπτωσεις με την Τικα Αχιλ48α, με την Λωρη Κολ48, με την Αννα (οσο και αν σας φαινεται περιεργο) Κολ30α, κλ να ξεπερασω το 20λεπτο προκειμενου να μην με αφησουν "στα κρυα του λουτρου". Ειδικα η Λωρη και η Αννα μου ειπαν σιγα μην σε αφησω να πας να τελειωσεις αλλου.... Για ολα αυτα ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ οπως προειπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού