Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιστροφη σου λεει του ασωτου αφου του ταξανε πολλα στο γυρισμο του...
Τι πολλα δηλαδη αφου το μωρο μου η Ταρα δεν ητανε.

Επισκεψη λοιπον μετα απο 2 χρονια στο παλιο μου στεκι και αφου μου ανοιξε η ορεξη απο το Σολ λιγο πριν.Παρκαρω ακριβως απ'εξω και καθως πλησιαζω στην πορτα η καρδια μου αρχιζει να χτυπαει δυνατα καθοτι εγω εκοψα να πηγαινω εκει οταν εφυγε η Ταρα και σημερα πιστευα θα την ξαναβλεπα αλλα δυστυχως ειχε ρεπο.
Οταν μπηκα γυρω στις 3.30 ηταν μονο ενας μπαρμπας μεσα αλλα σιγα σιγα ηρθαν ακομα καμια 8 ατομα Χμμμ;....
Απο κοπελες τωρα...

-Αγνκες-Λιθουανια.Το θεϊκο πλασμα,την ηξερα απο παλια αυτην οποτε μολις ηρθε πηγαμε αμεσως για πριβε.Ψηλη,καστανη,ομορφη,κορμαρα,αριστοκαρτικη,τρυφερη...Δε συναντας ευκολα τετοια γυναικα και στο πριβε ανετη.Βεβαιως εκει δεν παιζουν δαχτυλα και τετοια
-Γιασμιν-Τσεχια.Η πιο παλια μαλλον εκει αλλα κρατιεται ακομα.Μετρια στη φατσα αλλα καλο κοριτσι αν και ψιλοσταβωσε μολις την απεριψα.Δε βαρεθηκες ακομα την ρωτησα...Οι παλιες της φιλες Βερονικα,Μεγκυ,Μονικα δε δουλευν πλεον εκει
-Αντζελα-Μαυρη.Ασχημη φατσα αλλα τελειο κορμι.Αφου την ωρα που χορευε σχεδον κολλησα να την κοιταω.Ηρθε μου ζητησε ποτο,ειναι επικοινωνιακη αλλα την εστειλα κι αυτην.
-Αντριανα-Ρουμανια.Μελαχρινη μετρια φατσα αλλα επισης κορμαρα κι αυτη.Λιγο τσαμπουκαλου στο επικοινωνιακο κομματι αλλα χορευει πολυ ωραια στην πιστα
-Αννα-Μαρια-Ρουμανια.Ενα αγγελικο πλασμα,ξανθο με μακρια ισια μαλλια,πολυ ομορφο με ασπρο τρυφερο κορμι και πονηρο βλεμμα.Αυτη χορεψε στην πιστα,την ερωτευτηκα και μολις τελειωσε την φωναξα απο μονος μου για ενα πριβε.Καλη ητανε και μαλιστα μου τουρλωσε και το κωλαρακι πολυ καλα οποτε ανοιγωντας τα κωλομαγουλα ειχα σε πρωτο πλανο την υπεροχη κωλοτρυπιδα της.Πολυ αγαπησιαρικο παιδι Smitten Smitten

Οι κοπελες ανεβαινουν στην πιστα σχεδον ανα δεκαλεπτο οποτε δεν ξενερωνεις και βγαζουν και το στρινγκ.15ε εισοδο με ποτο,15ε το κερασμα το απλο,20ε πριβε και ισχυουν ακομα οι καρτες χορου που εκτυπωνεις απο το σαϊτ τους και αφαιρουνται 15ε απο ενα πριβε.Ισχυει μονο για ενα πριβε.
Κραταει ακομα το καλο επιπεδο του το μαγαζι και μαλλον θα το ξανακαθιερωσω.
Πως θα συναντησω ομως την Ταρα την αλλη φορα δεν ξερω...εχω αγωνιαΓλώσσαΓλώσσα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2012
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού