Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάνοντας μία περιήγηση στο site εδώ το απογευματάκι και διαβάζοντας κρτιτικές των σεβαστών μελών-συναγωνιστών, παρατήρησα οτι η τελευταία κριτική για αυτό το στούντιο ήταν τον δεκέμβρη, αποφάσισα λοιπόν να περάσω μία βόλτα να δώ τι παίζει.Ελέω δικύκλου σε ενα 20λεπτάκι ήμουν εκεί.

Παρκάρισμα υπέρ-άνετο, τριαξονικό παρκάριζες (πολύ ξεραίλα ρε παιδί μου έχει πέσει με την κωλοκρίση.).Χτυπάω τον κώδωνα και να΄μαι μέσα στο σαλονάκι, τσα2 δεν υπήρχε πραγμα που δεν με θορύβησε καθώς μου έχει ξανατύχει στο συγκεκριμένο στουντιο. Μου άνοιξε η Κιμ ενω παράλληλα βρισκοταν σε σύνδεση με Αλβανία ή Ρουμανία (μιλούσε στο κινητό και απο τα λίγα που άκουσα δεν πολυκατάλαβα απο που είναι), δεν συνηθίζω να ρωτάω δε καθώς δεν είμαι μπάτσος ή τελωνειακός αλλά ούτε και πιστέυω οτι η γνώση της χώρας προέλευσης εγγυάται "παπάδες" στα ενδότερα.

Αφου άραξα για λιγάκι στον καναπέ με την Κιμ να μου κωλοτρίβεται, εμφανίστηκε και η εταίρα εργαζόμενη, η Αναστασία. Σε ότι αφορά την Κίμ, ηλικία την έκοψα στα 35 με 37, κουρασμένα χαρακτηριστικά προσώπου, χάλια δεν την έλεγες σε τίποτα. Απο εκει και περα στήθος 3άρι αρκετά πεσμένο αλλα με απιστευτη ρόγα σε μεγεθος ελιάς θρούμπας για τους γνώστες, περιφέρεια ανοικτή με εμφάνιση χαλαρότητας στούς γλουτούς, αυτό που με κέρδισε όμως ήταν η αβρότητα του χαρακτήρα της και το χιουμορ της.Ααα να μην ξεχάσω:μαλλιά ξανθά ωραία κομμένα καρε, μάτια δεν θυμάμαι για να είμαι ειλικρινής.

Στα της Αναστασίας...26 χρονών, ύψος στο 1.70 περίπου, μαλλιά καστανόξανθα και ενα πολύ γλυκό προσωπάκι με ωραία για τα γούστα μου χαρακτηριστικα. Απο κορμί..εκεί χάνεται η μπάλα, βυζάκι 2άρι λιγάκι χαλαρό αλλά όσο πρέπει για την ηλικία και τον σωματότυπο της, το δυνατό της σημείο όμως είναι το κωλαράκι της το οποίο είναι αυτο που πραγματικά λατρέυω σε μία γυναίκα, σκληρό,τουρλωτό και προκλητικά πεταχτό.
Την ώρα που μπήκα δεν υπήρχε ψυχή οπότε μου λενε τα κορίτσια διαλεξε όποια απο της 2 μας θεσ και αν γουστάρεις παίζει και παρτούζα..και εδώ είναι το value for money που περιγράφω, με τιμή στα 80 ευρώ δεν το σκέφτηκα και πολυ. Κάνω ντουζάκι και σε 5 λεπτάκια ήρθαν και τα κορίτσια, αυτό που γουστάρω στις παρτούζες είναι η συχνότητα με την οποία ανανεώνονται οι καπότες Χαμόγελο.
Ξεκινήσαμε με εμένα ξαπλωμένο στην μέση του κρεβατιού και την κίμ να μου κάνει μια βαθειά αλλα κάπως άτεχνη πίπα ενώ ασχολούμουν με τα βυζάκια και το μουνακι της αναστασίας, δάχτυλοσκόπηση μόνο καθώς γλειφομο΄θνια και γλωσσόφιλα δεν τα προτειμώ πράγμα το οποίο ξεκαθάρισα με την έλευση των δεσποινίδων στο δωμάτιο.Η συνέχεια μας βρήκε με την κίμ ιππαστί και εγώ να ασχολούμε περαιτέρω με τα βυζάκια και το μουνάκι της αναστασίας, αλλαγή ελαστικού και μια πολύ καλη πίπα με αρκετό σάλιο απο μέρους της αναστασίας. Τήν στείνω στα 4 και αρχίζω ενα σφυροκόπημα με ένταση στο οποίο δεν έφερε καμμια αντίδραση, χαστοθκια στο κωλομάγουλα ενω η κίμ μου έγλειφε τις ρόγες και σε συνδυασμό με την θέα του θεσπέσιου κώλου της αναστασίας το τέλος ήρθε με πολύ μεγάλη ικανοποίηση.

Μετά το πέρας μιλήσαμε με τα κορίτσια για κανα τέταρτο καθώς δεν ενόχλησε καποιος καθ'όλη την διάρκεια της συνουσιας και μετα το περας αυτής. Σε γενικές γραμμές ήταν μια πολύ καλή εμπειρία με δύο πρόθυμα κορίτσια αλλα δεν σας κρύβω ότι η παρουσία της αναστασίας ήταν αυτη που με εκανε να περάσω στα ενδότερα.

Η αναστασία καθώς εξερχόμουν απο τον οίκο με ασπάστηεκε για καληνύχτα και μου είπε πως απο την επόμενη εβδομάδα θα εμφανίζεται σε καινουργιο οίκο τον οποίο όμως δεν γνωρίζει ακόμα Χμμμ;.

ps: Oντας η πρώτη μου κρητική παρακαλώ πολύ να δείξετε την πρέπουσα κατανόηση σε τυχόν λάθη και παραλειψεις απο μέρους μου. Σε ότι αφορά δε την βαθμολόγηση είναι γνωστο οτι το σαιτ δίδει ενα όριο στην βαθμολόγηση αν και κατα την γνώμη μου, είναι ακρως ανουσια καθ'ότι ως γνωστών σε θέματα συνουσιασμού ολα είναι υποκειμενικά. Άλλωστε οι γνώμη είναι σαν την κωλοτρυπίδα..και όλοι έχουν απο μία.

Καλή σας συνέχεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Κιμ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αναστασία
Υπηρεσίες
pao gia psarema aderfe
Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
1
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2012
Καλώς όρισες στο club των κριτικών. Έκανες σεφτέ στα κορίτσια και στο ανταπέδωσαν. Ωραίος, πάντα τέτοια. Λίγο την ορθογραφία σου πρόσεξε...με την καλή έννοια.Χαμόγελο
15 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μιστέριους σε ευχαριστώ πολύ και καλώς σας βρήκα....βασικά σε ότι αφορά την ορθογραφία ήμουν ανέκαθεν της σχολής των greeklish για αυτό και με παιδέυουν αρκετά τα ελληνικά για τώρα Εμμμμ. Να είσαι καλά και καλές τσάρκες πανω απο όλα Μεγάλο χαμόγελο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2