Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αμαλια ειναι μια γυναικα η οποια μπορει να περασει απο διπλα σου και να μην της δωσεις σημασια, ειναι μια κοινη κοπελα γυρω στα 30 και λεει οτι καταγετε απο την Σουηδια. Ξανθα μακρια μπουκλωτα μαλια, προσωπο μετριο χαμογελαστο, βυζακι μικρο μαλακο φυσικο ψιλοπεσμενο, μεση δεν εχει κωλο εχει αλλα οχι καποιον ιδιετερα συγγινητικο, πλατσκωτος ασχημος για τα ματια μου, γενικα ειναι μια κοπελα με ποιασιματα αν και εχει σφιχτο κορμι με μεταξενια επιδερμιδα, ισως η καλυτερη απαλη επιδερμιδα που εχω χαιδεψει τελευταια. Αν και την πρωτη φορα που την ειδα εκανα μεταβολη και εφυγα μιας και δεν πληρουσε τις προυποθεσεις εμφανησης, ξαναγυρησα 2 μερες μετα να την δοκιμασω μιας και διαβαζα καλες κριτικες, λεω μπορει η εμφανηση να ξεγελαει και μεσα στο δωματιο η κοπελα να αξιζει, μιας και ο Gameover μου εδωσε να ενοηθει οτι το 30αρι το απλο δεν το τιμαει στο επακρο, επελεξα να παρω ενα 40αρι για αρχη και βλεπουμε. Το δωματιο καλο καθαρο με ζεστο νερο στον νυπτηρα και φορτωμενο με πολες αναμνησεις.!!! Κουλ
Η κοπελια ηρθε μεσα φοροντας ενα ολοσωμο δυχτιωτο μαυρο κορμακι, με κοκκινα εσωρουχα απο κατω το οποιο συνολο την κωλακευε αρκετα, ξεντυθηκε και με παροτρυνε να ξαπλωσω, ξαπλωσα κα επεσε επανω μου, με κλειδωσε ετσι, και μου εκοψε την ανασα.!! μια κινηση της δεν μου αρεσε καθολου και εκανα ενα ψιλοτραβηγμα για να την αποφυγω, γυρησε το ποδι της και με το πανω μερος των δαχτυλων της το τοποθετησε πανω στα αρχιδια μου, θελοντας να με ερεθισει με αυτον τον τροπο, δεν πιστευω να εγινε αθελα της αλλα εσκεμενα, για ευνοητους λογους γιατι δεν θελω ποδαρια και πατουσες πανω στην πουτσα μου ψιλοχαλαστηκα...τα προκαταρτικα της συνεχιστηκαν, μερικα φιλακια στο σωμα μου, χαδακια απο μερους μου στα βυζακια της αφθονα, με αφησε να τα γλυψω ενα ενα χαλαρα, επειτα κατεβηκε προς τα κατω και προσφερε εντονο γλυψιμο στα αρχιδια και περασε την καποτα αλα καλτσα, θεση μακρια απο τα χερια μου αναμεσα απο τα ποδια μου να μην φτανω τιποτα, πιπα αχαρη δυνατη με πολυ χρηση δοντιου σε σημειο να ποναω αρκετα, αλλα χωρις να την λεω τιποτα μιας και ποιο πολυ με αποκαυλωνε και θα την ευχαρηστιομουνα σε ολες τις στασεις. Μερικα αγαπη μου και αγαπη μου που ξεστομιζε με φερανε σε περιεργη θεση, μπορει να τα ελεγε φιλικα αλλα εμενα με γειωσανε.!! Η αρχη εγινε ανεβαινοντας απο επανω, βαζοντας τον πουτσο μεσα στο μουνι της και αγγαλιαζοντας με παλι χωρις να υπαρχει κινηση, ομολωγω αυτο ηταν το καλυτερο σημειο της, αρχισε να κουναει την λεκανης της ξαπλωμενη ετσι οπως ηταν αλλα χωρις να μου δινει το ελευθερο να ποιασω τα βυζια της παρα μονο να χαιδευω κωλο και μπουτια, απο κατω δεν μπορεσα να αναλαβω εγω μιας και το γυρησε σε καρεκλατο γρηγορα ελευθερονοντας τα βυζια της που τωρα τα ειχα μεσα στο πεδιο δρασης μου, με μια γρηγορη κινηση σηκωθηκε και ζητησε φυχρα και επιτακτικα αλαγη στασης. Συνεχισαμε ιεραποστολικα οπου με κλειδωσε σφιγγοτας τα ποδια της γυρω μου, face to face ειχαμε και μερικα πεταχτα φιλακια στα χιλια χωρις γλωσσα, και τελειωσαμε στα 4αρα γιατι αλλιως δεν θα εχυνα ποτες, οπου οταν καταλαβε οτι εχυνα μετρησε της παλινδρομισεις ωστε να τον βγαλει γρηγορα απο μεσα της, ντυθηκε και με καληνυστησε, με φιλακια στα μαγουλα.
Δυσκολη περιπτωση η Αμαλια, δεν εχει το πακετο για να σε συγγινησει, μια κοινη κοπελα και τιποτα αλλο, αν χασει κανα κιλο και γυμναστει λιγακι μπορει να γινει μουναρα, αλλα και παλι δυσκολα, δεν εχει το στυλ ειναι ακρως επαγγελματικη και τυπικη, μια ψυχροτητα την βγαζει και στον τροπο που μιλαει, τα αγαπη μου και τα αγαπη μου, που πεταει μερικους μπορει να τους φτιαχνουν αρκετα, εμενα οχι...δυσκολα να υπαρξει αλλη φορα μαζι της, δυστηχως περημενα περισοτερα, ηρθα με αδειο καλαθι και εφυγα αντε με μισοαδειο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.165
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού