Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχην η βαθμολογια σε ολα θα επρεπε να ειναι 10 αλλα το συστημα δε με αφηνει.
Καταδρομικη σημερα το πρωι κατα τις 11.καιρο τωρα παλιο φιλαρακι κ συμαθητης απτο
Σχολειο με ειχε φαει με τη Λιντα.Εψαχνα και γω να συνδυασω κοπανα απτη δουλεια με ενα τετοιο μαμησι.
Η τσα2 ευγενεστατη,μου λεει θα περασεις;
Πριν καλα καλα καταλαβω το παραβολο των 50 ειχε αιωρηθει και ειχε παει στα χερια της.
Ντουσακι και στρωσιμο στο κρεβατι σαν τον σουλειμαν τον Β.
Μπαινει το μωρο,ευγενεστατη και μου λεει γυρνα για μασαζακι..(αυτα ειναι)
Αφου μου κανε ενα 5λεπτο τελλειο μασαζ και με χαλαρωσε απτο αγχος της παπαροδουλειας,γυρναει σε σταση 69,και μου λεει κανε μου οτι θες...Σα γνησιο τσογλανι της γιουγκοσλαβικης σχολης της καρφωνω κωλοδακτυλο τερμα πατο..τς τς μου λεει,και περναει απτον δεικτη μου προφυλακτικο.(ωραια σκεφτηκα η τυπισα προσεχει)
Αφου λοιπον με πιπωνε απιστευτα με γλειψιματα φτυσιματα κ pse στο φουλ,το δακτυλο δεν εβγαινε απτη σουφρα της.παιδες απιστευτη αισθηση..
Καπακι φιλια,γλειψιματα(ουτε με την δικια μου τετοιο gfe),ισπανικο κ καβαλα πανω μου.αγριο cow girl,και σφυροκοπημα με εμενα να μη ξεκολαω απτο να γλειφω τις βυζομπαλαρες της...καπακι εγω απο πανω,και το γαμησι να συνεχιζεται ανελεητα...
Ειμαι ηδη μιση ωρα μεσα κ γαμαω σαν αραπης,με διαστηματα να σταματω ομως ,για να μη κλαψω το 50 ευρω..
Επομενη σταση doggie,με εμενα να με καμαρωνω στον καθρεπτη και να σκεφτομαι τι γαμαω ο κερατας(τι γαμας ρε μαλακα,κατι που πληρωσες...!!!),και εκεινη με το ενα χερι να χαστουκωνει την κωλαρα της κ με το αλλο να παιρνει το χερι μου να να χαστουκιζει το αλλο της κωλομερι.μολις το ειδα αυτο τη ξεσκισα στα κωλοσκαμπιλα (γαμω το παιδι),ωπου ηρθε το τελος με εμενα να ανακουφιζομαι και να ξεφυσαω σα συνταξιουχος απτην ενταση...
Ηταν παιδια το πιο ωραιο γαμησι της πολυχρονης καριερας μου,τρεξτε να το ζησετε.......
Μπορω να κρεμασω ησυχος τη μπουρδελοφανελα τωρα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2012
Η Λίντα φίλε είναι με διαφορά η καλύτερη αυτή τη στιγμή, και ανάλογα με αυτό που πληρώνεις είναι VFM. Ας ξεστραβωθούνε και μερικές άλλες και ας μάθουνε 5 πράγματα από τη Λίντα πριν αρχίσουν να κυνηγάνε μύγες
13 Μαρτίου, 2012
Πρεπει να δημιουργηθει Πανεπιστημιακη εδρα Στουντιολογιας με καθηγητρια τη Λιντα & τη Λαουρα, οπου θα φοιτουν ολες οι κοπελλες που θελουν να ασχοληθουν με το σπορ.
Να παιρνουν πτυχιο και μετα να εχουν δικαιωμα να εργαστουν.
Πως ακουγεται η ιδεα;
13 Μαρτίου, 2012
Συμφωνω με τους προλαλησαντες στο φουλ...
16 Μαρτίου, 2012
ΚΟΡΥΦΗ!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4