Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Sex Studio 65172
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο στουντιακι σχεδον μετα απο 2 χρονια, μιας και μια ηταν κλειστο και μια δεν ειχε κατι αξιολογο, χτες τα πραγματα αλαξαν, ειχα διαβασει για μια καινουρια ονοματος Οντρι η οποια ηρθε στην πολη μας, οποτε μεσα στην γυρα που εκανα την ειδα και μπωρω να πω αν και δεν ειναι κατι αξιολογο, μου αρεσε. Η Οντρι ειναι μια καστανοξανθη αδυνατη παρουσια, με μακρυα μαλια, το προσωπο της θυμηζει την ολιβ του ποππαυ.!! ...σαν μεγεθος, δηλαδη ειναι μικρο στρογγυλο με μικρο σαγονι-κατω γναθος, δεν την λες ασχημη οπως την ολιβ του ποππαυ, ειναι σχετικα ομορφη με γλυκο χαμογελο, μερικες φωτος της, που υπαρχουν στο νετ, την αδικουν θα ελεγα, απο κοντα ειναι ποιο εντυπωσιακη, απο στηθος πασχει αρκετα, μικρο ισα ισα γεμιζει την χουφτα, αλλα εχει μεγαλη και καλη ρωγα, το ευχαρηστιεσε με τα βιας, μεση δαχτυλιδι και κωλαρακι σχετικα φαρδυ, εχει μπουτακια και προς τα κατω τα ποδια της λιγνενουν αισθητα, γενικα εχει πολυ χαλαρη επιδερμιδα απο την μεση και κατω αλλα και εντονες ραγαδες πανω στον κωλο της και στους γλωτους της, σημαδια που μαρτυρουν οτι καποτε ειχε καποια πολλα παραπανησια κιλα, απο τα οποια απαλαχτηκε.
Η Οντρι ηρθε γρηγορα μεσα στο δωματιο μη αφηνοντας μου καθολου χρονο, ξεντυθηκε και δεχτηκε τα ελαφρια φιλια μου στο στηθος της πανω στο κρεβατι γονατιστοι, απο προκαταρτικα προσφερε πολυ λιγα και αυτα πλεσιοθηκαν στο τριψιμο του γυμνου πεους μου αναμεσα και πανω στα μικρα βυζακια της, ενα χαμογελο αμηχανιας ισως το ειχε, τα χερια μου τρεξανε σε ολο το κορμι της που αν και δεν κοιτουσα τις ραγαδες στο σωμα της θα ελεγα τις ενιωθα τοσο εντονα στα δαχτυλα μου που θα ελεγα ηταν το μονο μειον σε ολη την συνευρεση μας, το περασμα της καποτας εγινε με επαγκελματικο τροπο με το στομα και σιγα σιγα την ξεδιπλωσε με τα χειλακια της, η πιπα της αργη χαλαρη δεν μου προσφερε καμια ιδωνη, σταματησε μονη της και την αφησα να δω αν θα διαλεξει να αναιβει απο επανω με δικη της προτωβουλια, και το εκανε, αφου πρωτα χρησημοποιησε λιγο απο την κρεμα που δεν ειχα προσεξει αν την ειχε φερει μαζι της, ανεβηκε και εκατσε πανω μου νωχελικα και πληρως αισθησιακα, οι κινησεις της το ιδιο αισθησιακες και επαγκελματικες, το εχει σπουδασει το αθλημα, ξερει να γαμιετε και το ομολωγω ελενχε την δυησδηση πληρως, ηξερε να κουμανταρει το μουνι της πανω στην πουτσα μου πληρως.!! ρυθμο να αναπτυξω εγω απο κατω δεν μου εδωσε, οσπου αλαξαμε σταση σε ιεραποστολικο, τα μαλια της απλωσαν στο μαξιλαρι ομορφαινοντας το προσωπο της, το μουνακι της σε αυτη την σταση εχασε αισθητα σε αισθηση, τα ποδια της τα εκανα οτι ηθελα, μια στα πλαγια, μια στους ομους μου, μια κλειστα, εψαχνα ολους τους συνδιασμους ωστε να βρω την καταληλη θεση που το μουνι της θα κλεισει και θα μου δωσει σημαντικες πληροφοριες.!! ωστε να αποφυγω για ευνοητους λογους την σταση στα 4αρα, αν και εχει ωραιο πισω συστημα και η κωλαρα της ανοιγει καλα στα 4αρα, οποτε καπου γονατιστος με τα ποδια της ανοιχτα και με το να μπενοβγαζω ελαχιστα το πεοκεφαλο μου στην ακρη του μουνιου της βρηκα την καυλα να ερχετε, παραληλα η οντρι επεζε με το μουνακι της αναστεναζοντας βαρια, με λιγη δυσκολια, μου εμπιστευτηκε και απομακρυνε το χερι της απο την κλειτοριδα της, και ανελαβα να της την παιζω εγω, καπως ετσι εχυσα μεσα της, σε μια τελεια ιδωνη, πριν βγω απο μεσα της εσκυψα και της εδωσα ενα φιλακι στο μαγουλο, λεγοντας της ευχαριστω...το ιδιο εκανε και αυτη αφου πρωτα μου προσφερε χαρτι, ντυθηκε, και αποχωροντας με φιλισε και στα δυο μου μαγουλα ευχαριστοντας με και καλυνηχτοντας με...
Η Οντρι μου φανηκε καλη περιπτωση, δεν βαζει φωτια με την εμφανηση της αλλα ουτε και με τις επιδοσεις της, ο χρονος που περναει δεν την επιρεαζει, θα ελεγα οτι ειναι ενα σημεζεμενο κοριτσακι, μια ταπεινη ιεροδουλος που απλα κανει καλα και επαγκελματικα την δουλεια της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Όντρι
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού