Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150791
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξαφνική στουντιακή επίσκεψη -και εγώ δεν κατάλαβα πώς ακριβώς μού «προέκυψε». Γνωριμία με την Αλίσα. Ένα κουκλάκι από τη Ρωσία. Κοντούλα (έως 1,60μ θάλεγα) κοπελίτσα, συμπαθής και γλυκιά, ομορφούλικο προσωπάκι, χαμογελαστή, ξανθιά, με πολλή φωτογένεια, ωραίο σώμα, μικρό βυζάκι όμως με ρόγα που ανταποκρίνεται εντυπωσιακά όταν αρχίζει το παιγνίδι. Πρόγραμμα απλό (50). Ντουζ. Ερχεται, πετάει τα ρουχαλάκια της. Αρχίζει τα τριψιμο-στησίματα. Την αρπάζω και τη σηκώνω πάνω, λίγο φοβόταν, δεν το ζόρισα πολύ το πράγμα και την έβαλα στο κρεβάτι. Άρχισε να με βυζαίνει και να μού βάζει χέρι. Αλλάξαμε ρόλους. Χαδάκια και φιλάκια στο στήθος, λαιμό, κτλ. –αμοιβαία-. Το (αν)ηθικον είχε ανορθωθεί. Λάστιχο και στοματικό χωρίς καραμέλωμα. Εγώ της χαιδευω την πλάτη, τα οπίσθια, και το νουνάκι της που εμφανισιακά θα το χαρακτήριζα όμορφο. Η Αλίσα καβαλάει σαν αμαζόνα. Κινούμαι όμως και εγώ από κάτω. Φιλιά, ρουφήγματα, χουφτώματα. Τη βάζω να ξαπλώσει πάνω μου και κινούμαστε για λίγο μαζί. Στάση που δεν επιτρέπει πολύ ελεύθερες κινήσεις, αλλά μού αρέσει παρ’ολαυτά καθότι υπάρχει έντονη σωματική επαφή, παλεύουν τα σωματα με ωραίο τρόπο και ταυτόχρονα χαιδεύω πλάτη και οπίσθια. Επίσης υπό συνθήκες μού δίνει την πρωτοβουλία αν και είμαι από κάτω. Στη συνέχεια μας περιστρέφω επιτόπου σε ιεραποστολικό. Μέτρια ταχύτητα για κάποιο χρόνο, μετά ανέβασα σε υψηλή και την διατήρησα για αρκετή ώρα οπότε έφθασε το τέλος. Δεν ήθελα να δοκιμάσω άλλες στάσεις. Ωστόσο με λαχάνιασε. Φιληθήκαμε, σε λίγο σηκώθηκε, ντύθηκε, χαιρετηθήκαμε και αποχώρησε. Μέχρι να βγεί με φίλησε πάμπολλες φορές και με ευχαρίστησε άλλες τόσες. Αλίσα σ’ευχαριστώ πολύ και νασαι πάντα καλά!
Η Αλίσα είναι μιά νοστιμη μικρή που χαίρεσαι να κάνεις σεξ. Δεν είναι κάποια θρυλική μορφή των στούντιο, με το δυναμικό ταμπεραμέντο, που γράφει ιστορία με τις υπηρεσίες της. Ωστόσο, δεν σημαίνει ότι δεν ευχαριστιέσαι. Και προσπαθεί να κάνει τη δουλειά της όσο καλύτερα μπορεί. Δεν θέλω να είμαι ούτε υπερβολικός, ούτε και να την αδικήσω μιά που ήταν η 1η φορά.
Άλλη εργαζόμενη της βάρδιας η Βαλέρια. Ωραίο σωματάκι, πολύ λεπτό όμως για τα ..... γούστα μου και έτσι προτίμησα την Αλίσα που την περίμενα λίγο και σαλονάρισε 2η. Είδα και την γυναικάρα που λέγεται Λαιμα και είπαμε 2-3 κουβέντες (έφευγε καθυστερημένη). Θα την επισκεφτώ την επόμενη φορά που πάω στο Β68.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2012
"Η Αλίσα είναι μιά νοστιμη μικρή που χαίρεσαι να κάνεις σεξ. Δεν είναι κάποια θρυλική μορφή των στούντιο,"

Και ομως ειναι απο τις παλιοτερες "καραβανες" στα studio η Αλισα.
Με θητεια απο το 2009 στο Βρ.55/57 , Βουλιαγμενης 83, Φραντζη 47.
Επειτα στο Δροσοπουλου 95 για αρκετο διαστημα, και υστερα "αγροτικο" στην Κρητη για καποιους μηνες.
Εδω και καιρο στην αλυσιδα Βριλησσου 42-Βουλιαγμενης 68. Χαμόγελο
11 Μαρτίου, 2012
Δεν το διατύπωσα καλά: Δεν αναφερόμουν στην ιστορία της (νομίζω τη θυμάμαι στα προγράμματα στο 2010), αλλά στις εντυπώσεις από τη συνάντηση. Θα τις περίμενα εντονότερες με κάποιο θρύλο.

Ευχαριστώ Cheyenne για την παρατήρηση!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2