Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Ξενοδοχεία 26374
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη μου ειναι διπλη..μια εχθες και μια προχθες,απλα γραφω μια κριτικη για να μην γινομαι κουραστικος.
Λοιπον το ξενοδοχειο ειναι φατσα-καρτα στην Πατησιων(φαινομενικα αρνητικο) με συνεργαζομενο ΔΩΡΕΑΝ παρκινγκ και...ενσωματωμενη καφετερια στο ξενοδοχειο(εδω ειναι το σουπερ ΣΥΝ).
Για εμενα ειναι ιδανικο διοτι κανονιζω για καφε στη καφετερια του ξενοδοχειου,που εχει αλλη εισοδο, και παω στη ρεσεψιον μεσω της πορτας που ενωνει καφετερια-ξενοδοχειο και τσουπ πανω στο δωματιο.Δηλαδη μπορω να αποφυγω να εισελθω στο χοτελ απο την εισοδο του και στην ουσια να χρησιμοποιω την "πισω πορτα" του ξενοδοχειου"!
Κατα τ'αλλα τα δωματια ειναι τα κλασικα ημιδιαμοναδικου στον πρωτο οροφο και δευτερο.Εκει ηταν η πρωτη μου επισκεψη.
Η δευτερη επισκεψη ηταν σε δωματιο του τριτου οροφου,το οποιο ηταν ανακαινισμενο σαν..4αστερο!Απ'οτι πληροφορηθηκα 3ος,4ος και 5ος ειναι πληρως ανακαινισμενοι οροφοι και προσφερονται για διαμονη ΚΥΡΙΩΣ.Αλλα με εξτρα χρεωση διδονται για ημ/νη.Πρωτο/δευτερο πηγαινε 20-25 ευρω και στα ανακαινισμενα 30-35- κατι τετοιο.
Προσοχη στους ανακαινισμενους οροφους δεν παιζει τσοντες!Λογικο βεβαια,αφου ειναι κυριως για διαμονη.
Κατα τ'αλλα δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο,οι ρεσεψιονιστ διακριτικοι και εξυπηρετικοι φανηκαν χωρις πολλα-πολλλα.
Τελος εχω την εντυπωση πως ειναι value for money για διαμονη στα ανακαινισμενα
Ενα που χρειαζεται σιγουρα το χοτελι ειναι πληρης λιγτινγκ της προσοψεως που το αδικει.Κριμα απ'εξω πανουκλα και απο μεσα κουκλα!Σπασίκλας
Αυτα!

Υ.Γ:Αααα, θα ηταν ευχαριστο εαν προσφερονταν μπουκαλακια νερο δωρεαν με την εισοδο, οπως επισης και πιο ευελικτη τιμη για 1-1.5 ωρα οταν ειναι για quickie!
ΓΠ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού