Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η βαθμολογία είναι πολύ κοντά στο δέκα-απλά επειδή δεν μου έτσουξε η τσέπη της βάζω 10'. Πάντως, είναι η καλύτερη που έχω γαμήσει μετά την Lilu γιατί εκείνη με είχε δώσει ANAL! Αν έβαζα πραγματική βαθμολογία θα έβαζα σε όλα 10 εκτός στην επικοινωνία 5- δεν ξέρει αγγλικά (το μόνο που ξέρει είναι YOU HAVE TO PAY ME ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ!)...Τώρα, δεν μπορούσα να την κλείσω για 45 λεπτά γιατί είχε ραντεβού. Σε σχέση με Gloria, ήταν καλύτερο σεξ γιατί εκσπερμάτωσα στο στόμα της και τα κατάπιε, ενώ με την Gloria το άφησα το CIM για τον δεύτερο γύρο και δεν τα κατάφερα. Όταν μπήκα μέσα, κατάλαβα ότι θα περνούσα τέλεια. Την άρχισα με την μία στα ρουφηχτά φιλιά και στα γλωσόφιλλα...Στην συνέχεια έβγαλα τις στηθάρες της... Καταπληκτικές όπως της Εύας, να τα τρως και να μην σταματάς! Τα πιπίλιζα και δεν χόρταινα, σφιχτά και στο μέγεθος που επιθυμεί ο άντρας, ούτε τεράστια ούτε μικρά! Απίστευτη αίσθηση όταν τα γευόμουνα, ενώ παράλληλα σταματούσα και την φιλούσα. όπου ανταποκρινόταν με πάθος!...Μετά πίπα, με απογείωσε, για κανά 5 λεπτό...Όσο έκανε πίπα την έβαζα δάχτυλο στο μουνάκι της-φοβερή αίσθηση! Καταλάβαινα πως τελειώνω και την είπα να ξεκινήσουμε γαμήσι για να μην φύγει η κάβλα...Φοβερό γαμήσι, στην αρχή από πάνω με παθιασμένα φιλιά, και πιπίλισμα στα στήθη...Φοβερή αίσθηση αφής όταν ακουμπάς τις στηθάρες της!...Π.χ. η Hanna μπορεί να είχε πιο μεγάλα, αλλά αυτήν είχε πιο σφιχτά και όταν τα έπιανα και τα δοκίμαζα ένιωθα μεγάλη κάβλα...Στην doggy στάση, την ζήτησα ANAL...Αρνήθηκε, και αφού την γαμούσα πιάνοντας τις στηθάρες της, και πηδώντας την με πισοκολλητό, την ζήτησα να αλλάξουμε στάση. Την έβαλα από πάνω, και συνεχίσαμε το γαμήσι...Μετά από πάνω αυτήν όπου πέσανε τα παθιασμένα φιλιά ξανά. Καταλαβαίνοντας, πως ο χρόνος τελειώνει, απόλαυσα για τελευταία φορά της στηθάρες της, την έδωσα ένα τελευταίο γλωσσόφιλο, για να συνεχίσουμε ώστε να εκσπερματώσω στο στόμα της. Με ρώτησε απλά αν θέλω να τελειώσω μέσα της, της είπα ναι, αλλά δεν ζήτησε τίποτα extra. Πίπα, και χύσιμο στο στόμα της όπου τα κατάπιε! Μπανάκι,και ντύσιμο...Μου ζήτησε χρήματα, την είπα ότι τα ξέχασα στο αυτοκίνητο και ότι πάω να της τα φέρω και εν τέλει δεν θα με ξαναδεί. Πάντως εμένα θα μου μείνει αξέχαστη!ΣπασίκλαςTHANK YOU JULIET FOR THIS PLEASANT MEETING!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 07, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

88 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2012
Όχι. Μαλακία. Money Mouth
07 Μαρτίου, 2012
εισαι ο ορισμος του ΜΑΛΑΚΑ.
07 Μαρτίου, 2012
Είσαι λίγο Τρομπας αλλα δεν πειράζει τα έχω γράψει πιο παλιά και στο thread της Σαλονικης για ποιο λόγο καμμια στο τελος δεν θα έρχεται εκει πάνω .

Με τις υγείας σου Παιχτη !!!
07 Μαρτίου, 2012
τι εκανε ο τυπαςMoney Mouth μαγκια δικια του,γαμαει ομως ολους τους υπολοιπουςMoney Mouth
07 Μαρτίου, 2012
Μπραβο καραγκιοζη
07 Μαρτίου, 2012
Εισαι ΗΡΩΑΣ!!
παντως κριμα το κοριτσακι ρε μαλακα....
C
COBRA1986
07 Μαρτίου, 2012
Μαλακες υπαρχουν.
07 Μαρτίου, 2012
Ντροπή!!!!
Τα παντελόνια τα φοράμε για να τα τιμάμε!
Αλήθεια, την κριτική την έγραψες για να σε θαυμάσουμε;Χμμμ;
07 Μαρτίου, 2012
Κριτική για τα σκουπίδια
07 Μαρτίου, 2012
ρε παιχτη...μετα μας φερονται σα κλεφτες ολους και παραπονιομαστε.για ενα τζαμπα γαμησι θα τη πληρωσουμε ολοι.Θυμός
88 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9