Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0

Κυριακη βραδακι και μετα τη τσαρκα με τον Προεδρο να μου δειξει τα Milfo-Gilfαδικα της Λιωσιων, περασαμε και απο το Μεταξι να δουμε και κανα πιπινακι. Εγω στο μυαλο μου ειχε ηδη λοκαρει στοχο και ηταν αυτο το πουτανακι η Μαρια που ειχα μπανησει σε μια τσαρκα προ ημερων που σαλωναρει στο μπουρδελακι της Ιασωνος με τα ολοστρογγυλα βυζακια της σε κοινη θεα. Λεπτη, μεσαιο υψος, μελαχρινή, επιμελώς ατημέλητα μαλια και ύφος κοριτσιού της διπλανής πορτας. Τωρα που το σκέφτομαι μοιάζει αρκετα με ελεηνιδα στην οψη, δε ξερω τι επαθα και μου εκανε κλικ η συγκεκριμένη...

Η κοπελιτσα προσφερει απλο προγραμματακι στα 10 ευρω και με 15 μπορεις να γαμησεις και το κωλαρακι της. Στη συγκεκριμενη περιπτωση θεωρισα τα 5 επιπλεον ευρω στη τσεπη πιο δελεαστικο θεαμα απο το εργαλειο μου στο κωλαρακι της συγκεκριμενης κοπελας αρα ενα δεκαρικο ηταν αρκετο να μου δωσει το εισητηριο της εισοδου στο δωματιο, για το οποιο θα πω μερικα πραγματακια πιο κατω, γιατι επηρέασε την συνεύρεση μου με την εκδιδόμενη άμεσα.

Αφου ξεντυθηκα με την ησυχία μου, μπηκε στο δωμάτιο η Μαρια αρκετα ευδιάθετη και συστήθηκε, εκατσε διπλα μου στο κρεβατι και εβγαλε το μοναδικο της ρουχο, ενα κοφτη. Χωρις χρονοτριβή με ασραπιαια κινηση εσκισε τη καποτα και πηγε να τη φορεσει στο εντελώς πεσμενο μου οργανο πριν προλαβω να ψελισω "μα ειναι πεσμεν.." την εβαλε στο κεφαλακι και με το στομα ρουφιξε καποτε και το πεσμενο μου εργαλειο αρχιζοντας μια μάλλον μετριότατη πιπα, μονότονη, με χρηση δοντιου, με πολυ χρηση χεριου και γενικα δεν το εχει καθολου η κοπελα το στοματικο. Η σταση του σωματος και η απόσταση απο τα χερια μου , απετρεπαν τα μπαλαμουτισματα αφου το κωλαρακι της ηταν μακρια και τα βυζια της ακουμπαγαν πανω στα μπουτια μου...

Αφου περασε 1 με 1,5 λεπτο αψυχης πιπας, σηκωενετε και ενω το εργαλειο μου ειναι στο 70% στύσης, λεει "ελα ανεβα πανω μου" και ξαπλωνει μετα ποδια μισανοιχτα να τη γαμησω. Απο μεσα μου λεω αντε να τελιωνουμε με αυτη που μπλεξαμε και κανω να μπω μεσα της σπρώχνοντας το χερι της που ειχε κολλήσει πανω στο πουτσο μου και τον κραταγε (και καλα "για να μη βει η καποτα") και ξεκιναω ενα γαμισι αδιαφορο, βαρετο και ξενέρωτο αφου και η κοπελα δεν εχει καμια συμμετοχή, απλα σε κοιταει με το βλεμα "τελείωνε ρε παπαρα εχω και αλλους πελατες". Εκει χουφτωσα με μανια τα βυζακια της (αν και εβλεπα στο προσωπο της οτι δεν της αρεσει και πολυ αυτο που κανω) και ανακάλυψα οτι ηταν σιλικοτατα και υπερβολικά σκληρα.

Αφου περναει κανα διλεπτο την γυρναω στα 4 και εκει βλεπω ποσο δουλεμένη κωλοτρυπίδα εχει η τυπισα καθως και στην οψη του ομορφου κωλαρινου τηςι "ανεβηκα" λιγο και η στηση ηρθε σε λιγο καλυτερα επιπεδα και την γαμισα αρκετα δυνατα για κανα2 λεπτο, παρατηροντας την απουσια κρεμας οπου στην εξοδο του πεους απο το μουνακι της το εργαλείο μου "βεντουζωνε" τα μουνοχειλα της.

Αλλα τωρα ειναι καιρος να σας πω μερικα πραγματακια για το δωματιο γιατι αυτος ο παραγοντας επηρέασε αμεσα την συνουσια μου. Δεν ειμαι παραξενος ή σιχασιάρης αλλα το δωματιο ηταν αθλιο, παρα πολυ μικρο και βρόμικο, με σπασμενα πλακακια παντου σε ολο το πάτωμα (που παρα λιγο να κοψουν μπριζολιτσα απο τις πατουσες μου) Το σεντονι ειχε μερες να αλλαχθεί και η κουρτινα που καλυπτε ολοκληρο το τοιχο πισω απο το κρεβατι ηταν φανερα βρόμικη και ασχημη. Και επειδη ειμαι περιεργος πριν μπει το πορνιδιο στο δωματιο εκανα κινηση και την ακουμπησα και την ψιλοτιναξα ακούσια κιολλας ο μαλακας, με αποτελεσμα χιλιαδες σωματίδια σκονης, σκατών, χυσιλας και μικροβιων να αιουρουνται στο δωματιο και στα ρουθουνια μου.

Κατα τη συνουσια αισθανθηκα το τελιωτικο χτηπημα απο την ζεστη που ηταν αποπνικτικη και το οξυγονο ελαχιστο στο δωματιο με αποτελεσμα να χασω την αναπνοη μου και να κουραστω, λες και γαμαγα μεσα σε αμαξι νταλα καλοκαιρι κατω απο τον ηλιο. Τα λεπτα περναγαν και το τελος δεν ερχοταν και η σκληροτητα του εργαλειου επεφτε σταδιακα. Η τυπισα αρχισε τα "δε μπορεις να τελωσεις?" και τα αλλα γνωστα που λενε οι πουτανες μολις το τσιπακι του εγκεφαλου τους μπαινει στη φαση "βγες απο το δωματιο" οταν περνα το 7 λεπτο και αφου σταματισα να το απολαμβανω λογο ζεστης της λεω "νταξυ αστο" και πριν προλαβω να τελωσω τη προταση μου ειχε σηκωθει, ντυθει και αποχωρησει ωσαν τον Φλας Γκορντον.

Συμπερασματικα η κοπελα ειναι νεα, ομορφη (για τα δικα μου γουστα), αλλα εχει μηδενικη συμμετοχη-πουτανια-διαθεση, και το μπουρδελο ειναι αθλοιο σε τετοιο βαθμο που με απετρεψε τουλαχιστον να τελιωσω εξιπρεπως εστω τη μετρια πραξη μου οπως αρμοζει οταν πληρωνει γαι ενα γαμισακι...

Αυτη ηταν η πρωτη μου κριτική αλλα μπορείτε να με κραξετε ελευθερα ειμαι χοντρόπετσος πορνος Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Kωνσταντίνος Πλεύρης
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2012
το ότι απο ξανθιά έγινε μελαχρινή δεν αλλάζει κάτι......πάντα είχε στυλάκι αυτή η κοπέλα και μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της....
06 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το χεις πολυ με το γραψιμο τυπε...ωραιος!
07 Μαρτίου, 2012
έχεις δίκιο φίλε μου...
Πόσο μάλλον όταν σε αυτό το μαγαζί δούλευε ένα πολύ καλό μουνί και έκανε τρελλό γαμήσι μέχρι το καλοκαίρι... η Τζούλια !!
Αλήθεια ρε παιδιά που πήγε αυτή η γυναίκα.... ??
Ρωσία ή τριγυρνά κάπου αλλού ??
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3