Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Αναστασία την γνωρίζω απο άλλες παλαιότερες τσάρκες. Συνηθως είναι πρωινή στο Περγάμου.
Σημερα εκτακτως την βρηκα απογευματιμη στον ακάποτο μιλφοδρόμο της Διδυμου
Ειναι μια τσαχπινα μιλφ Ρωσιδα με μακρυ μαλλι (μαλλιν εκτενσιον ειναι), καστανη, με σαρκωδυ χειλη πονηρο μουτράκι, ωραια ματια και σωμα αποδεκτο για την ηλικια της που πρεπει να ειναι 45 στο νερο. Εχει καλιγραμμα ποδια, καλο κωλαρακι τροφαντο κάλο βυζακι, Ειναι μεσαιου αναστηματος και γενικα ειναι χαμογελαστη και ευγενικη γυναικα, Σε κανει αμεσως να νοιωσεις οικεια μαζι της και σε καμια περιπτωση δεν το παιζει ντιβα.
Αυτη η ζεστασια και η οικειοτητα που εκμπεμπει με εκαναν να περασω μαζι της.
Το δωματιο ηταν μικρο και καθαρο.Με τηλεοραση που επαιζε τσοντα και νυπτηρα.
Ηρθε η Αναστασια> Μου εκανε εντυπωση που δεν εβγαλε καθολου το ολοσωμο (ομορφο) εσωρουχο που φορουσε. Ξεκινησε φιλια σε ολο το σωμα και ενα στοματικο για σεμιναριο. Εκανε και αψογη περιποιηση στα μπαλακια. Πολυ υψηλου επιπεδου. Με ρωτησε αν θα κανουμε σεξ, αλλα ηταν τοσο καλο το στοματικο της που της ειπα απλα να συνεχισει να με πεοθυλαζει. Απολαυση! Στο τέλος επιασε ενα πολυ καλο σταθερο ρυθμό και με πολύ σαλιο και μαεστρια με εκανε να τελειωσω στο στομα της. Σηκωθηκε εφτυσε τα παιδια μου στο νυπτηρα εκατσε διπλα μου και μιλησαμε λιγο και μετα αποχωρησε χαμογελαστη και ευχαρης!
σιγουρα θα την επισκευθω τουλαχιστον μια ακομη φορά για να ολοκληρωσω οτι δεν εκανα την πρωτη φορά δηλ να την τεστάρω και στο σεξ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού