Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Ευα είχα διαβάσει πολλές και καλές κριτικές εδώ και 2 χρόνια περίπου.
Επίσης οι φωτόγραφίες που έχει στο μπανερ , αν και την αδικούν, μου εκαναν το "κλικ"
περασα λοιπον για δοκιμη ενα μεσημέρι, μιας και η Ευα είναι παντα πρωινη βάρδια.
Μου ανοιξε μια πολύ συμπαθητικη και ευγενική τσατσα (παλιοτερο το συγκεκριμένο στουντιο είχε 2 πολυ αγενεστατες τσατσαδες) και αφου με καλωσορισε και μου ειπε τα προγραμματα με αφησε να περιμενω την Ευα , μιας και αυτη ηταν στο δωματιο.
Οταν βγηκε η Ευα είδα μια γυναικα σέξη, με ωραιες καμούλες για τα δικά ου γουστα, μελαχρινη με μακρυ ισιο μαλλι, συμπαθητικο προσωπο , ωραια πόδια , ώραια φυσικό στητο στηθος 2,5αρι.
Κανει καλο σαλοναρισμα και είναι ζεστη γυναικα, εκπεμπει μια θετικη ερωτικη αυρα. Ετσι πηρα το προγραμμα με 69 (60 ευρω) και περασα στο καθαρο δωματιο, οπου εκει εκανα και ντουζ μιας και τα δωματια διαθετουν ντουζιερα και πετσετα σφραγισμενη.
Στα του αγώνα ολα κυλησαν μια χαρα.
Ξεκινησαμε στο ορθιο με χαδια και φιλια στο σωμα και στο λαιμο, Η Ευα διαθετει αψεγαδιαστη επιδερμιδα ομορφη , λεια και απαλη, και το σωμα της επισης ειναι σφιχτο και σε καμια περιπτωση δεν εχει χαλαρωσει,
Το μεγαλο της ατου ειναι η φοβερη στρογγυλη της κωλαρα και το ξερει. κανει παιχνιδια και στηνεται σε διαφορες ποσες , πραγμα που με καβλωνει απιστευτα. παιζει με το μουνακι της με ενα δονητη, και γενικα στα προκαταρκτικα δεν βιαζεται καθολου. Αλλαζει θεσεις και ποσες στο κρεβατι και στο δωματιο, μια στο ορθιο, μια στο καθρεφτη, ια στα 4 , μια να κανει ανοιγματα κτλ. Στη συνεχια της εγλειψα το ομορφο μουνακι της, Ηταν πεντακαθαρη με ολη τη σημασια της λεξης.εκανα και ενα περασμα με τη γλωσσα και στη καθαρη και λαχταριστη σουφρα της την οποια ομως δυστυχως δεν δινει...ΛύπηΛύπη
το δικο της στοματικο ειναι πολυ καλο και ρουφαει και τα μπαλλακια. Τωρα στο σεξ εκανα μαζι της μια και μονο σταση. Πισοκωλητο. με τετοια κωλαρα δεν θελω να τη γαμισω σε αλλη σταση. Υπεροχη θεα της κωλαρας της, την οποια στηνει αψογα και σε συνδυασμο με το ανοιγμα που κανει στα ποδια και το βαθυ σπασιμο μεσης που κανει χαιρεσαι να την παιρνεις στα 4. Σφιχτος σφρυγιλός στρογγυλος κωλος! εχει εξαιρετικη συμμετοχη και οπως στηνεται επιτρεπει τις βαθιες και αποτομες διεισδυαεις. Με το που τελειωσα μεσα της δεν σταματησε να κουνα τον κωλο της και να πηγαινει τη λεκανη της μπρος πισω. Στη συνεχεια μου τον πηρε στο στομα και τον εγλειψε ετσι ημιθανης αι πεσμενος που ηταν μετα τον αγώνα!
Συμπερασματικα η Ευα ειναι μια αψογη επαγγαλματιας, μια σεξυ γυναικα γυρω στα 30 που ξερει να ικανοποιει τον πελατη.
Εγω σιγουρα θα την ξαναπαρω γιατι τιμα τα λεφτα που παιρνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού