Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ισως δεν γινει ποτε Βασιλισσα της Ελλαδος οπως η συνονοματη της αλλα στο κρεβατι ειναι σιγουρα Βασιλισσα και κανει οποιoν τυχερο ειναι μαζι της να νιωθει και αυτος σαν Βασιλιας ανεξαρτητως των πολιτικων πεποιθησεων και της κοινωνικοοικονομικης καταστασης του.
Ο λογος για την Αμαλια που αν και καταγεται απο μια χωρα που ειναι ψυχρη οπως και αν την εξετασουμε(Σουηδια) , αποδειχθηκε πολυ φλογερη και εκδηλωτικη.Δεν ειναι ιδιαιτερα ψηλη αλλα ειναι σωματωδης και ετσι δειχνει αρκετα επιβλητικη.Το στηθος της ειναι μεσαιου μεγεθους και προσωπικα πιστευω οτι δυσκολα κομπλαρει καποιος απεναντι της ακομα κι αν εχει σχετικα μικρη εμπειρια.Την ακραιφνως Σκανδιναβικη της εικονα συμπηρωνει το απαλο λευκο της δερμα και τα μακρια ξανθα της μαλλια.Ομως το πιο εντυπωσιακο πανω της( ή μαλλον ...κατω της) ειναι ο κωλος της που μπορει καποιοι να τον θεωρησουν μεγαλο αλλα εγω τον θεωρω αρχοντικο και ανταξιο μιας Βασιλισσας.
Πηρα το προγραμμα με στοματικο με προφυλακτικο και 69 ,κατεθεσα 60 € και μπηκα στο δωματιο .Ημουν ο πρωτος της για την βαρδια της και ημουν χαρουμενος που θα της επαιρνα την παρθενια της μερας.Μετα τις συστασεις και τις ανταλλαγες των πρωτων θετικων εντυπωσεων ξεκινησε να βγαζει τα εντυπωσιακα κοκκινα εσωρουχα της και τις ασορτι ψηλες κοκκινες δικτυωτες καλτσες της .Την σταματησα και την αφησα να τα βγαλει ολα μονο αφου περιεργαστηκα ο,τι φορουσε με τον πουτσο μου.Σκεφτηκα οτι ακομα κι αν ημουν σαρδελα θα ενιωθα πολυ τυχερος αν πιανομουν σ'αυτα τα διχτυα!
Με αγκαλιασε και με χαιδεψε συνδυαζοντας απαλες και εντονες κινησεις γεματες ερωτικη διαθεση.Μου εγλειψε τα αυτια,φιλησε και εγλειψε ολο μου το σωμα χωρις να εξαιρεσει τα αρχιδια μου και τα πρωτα γλωσσοφιλα ανεβασαν κατακορυφα την θερμοκρασια...
Ασχοληθηκα και εγω με τα αυτια και τον λαιμο της, εγλειψα τον αφαλο και το μουνι της και φυσικα δεν αντισταθηκα στον πειρασμο να παρω γευστικα δειγματα απο καθε τετραγωνικο εκατοστο του υπεροχου κωλου της, μεσα- εξω εννοειται.Μου εβαλε με το στομα το προφυλακτικο και μου εκανε μια υπεροχη πιπα.Καναμε 69 εναλλασομενοι στις θεσεις πανω και κατω.Μετα απο μερικα πουτσοσκαμπιλα ,με καβαλησε για να κανει μετα απο λιγο γεφυρα με το σωμα της(!) την οποια στηριζε με τα χερια της πανω στο στηθος μου ενω ταυτοχρονα κοπανιοταν πανω στον πουτσο μου.Απιστευτη ασκηση...
Σηκωθηκε απο πανω μου, την αγκαλιασα και την φιλησα με γλωσσα ξανα, την γυρισα στα πλαγια οπου και την καρφωσα ετσι για λιγη ωρα.Στη συνεχεια ιεραποστολικο οπου εγλειφε τον καρπο του αριστερου χεριου μου και καταληξη με πισωκολλητο οπου δεν μπορουσα να παρω τα ματια μου και τα χερια μου απο τον κωλο της .Μαλιστα μολις τον εβγαλα απο μεσα της ,τον ακουμπησα για λιγο στον κωλο της ως φορο τιμης...μαζι με μια τελευταια δοση γλειψιματων και φιλιων στην συγκεκριμενη περιοχη.
Το ιδρυμα αυτο εχει αποκτησει ακομα μια πολυ καλη παρουσια εκτος απο την γνωστη Νατασα,ικανη και αυτη για μεγαλες συγκινησεις.Η τσατσα ειχε δικιο οτι η Αμαλια ειναι στο επιπεδο της Νατασας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.517
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2012
Πολύ ωραία κριτική φίλε μου... Ήταν αυτό που περίμενα για να τη βάλω στο πρόγραμμα Μεγάλο χαμόγελο
16 Μαρτίου, 2012
Tα παλαια σταθερα τηλεφωνα δεν ισχυουν πλεον.Το καινουριο τηλεφωνο ειναι το 6986184667.Καλο βολι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2