Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150885
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απο καιρό είχα βάλει στο μάτι αυτό το ξανθό μικρό Ρωσιδάκι με το πανέμορφο προσωπάκι. Σήμερα το πρωϊ λοιπόν, το πήρα απόφαση και πήγα. Μου άνοιξε η Τσα2, μια mature Ρωσσίδα, ευγενέστατη(την κουτούπωνα ευχαρίστως Χαμόγελο ), η οποία μου παρουσίασε τις δύο κοπέλες που είχαν βάρδια : Την Λάϊμα και την Αλίσα. Η αλήθεια είναι ότι όταν είδα πρώτα την Λάϊμα, μπερδέυτηκα, γιατι πραγματικά είναι εντυπωσιακή: Ψηλή, πανέμορφο πρόσωπο, κορμί λαμπάδα, καυλιάρα, (καλύτερη απο τις φωτο) όλα τα είχε! Αλλα επειδή είχα πάει για την Αλίσα, είπα να μην αλλάξω, θα έρθει και η σειρά της Λάϊμας...
Στην Αλίσα λοιπόν: Είναι ενα πανέμορφο Ρωσιδάκι, οι φωτο στο site πάντως, την κολακεύουν. Τώρα έχει μια μικρή κοιλίτσα που δεν την είχε στις φωτο. Πάντως κατά τα άλλα είναι πανέμορφο κοριτσάκι!
Ντουζάκι και νά'σου μούρχεται το Αλισάκι, για το μασάζ (είχα πάρει φουλ προγραμματάκι ;) ). Στο μασαζάκι λοιπόν η νεαρά είναι πραγματικά ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. Είναι σαν επαγγελματίας! Αφού τελείωσε το μασαζάκι, της περιποιήθηκα το γλυκό μουνάκι της! Πραγματικά μικρό, στενό, καθαρό και ΓΛΥΚΟ!. Στην συνέχεια, περναει προφυλακτικό και αρχίζουμε ένα 69. Η πίπα της επίσης ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. Ξέρει να τη δουλεύει τη γλωσσούλα της! Στην συνέχεια, αρχίζουμε ένα cow-girl με εμένα όρθιο από την μέση και πάνω. Και πάλι η νεαρά πήρε άριστα!. Σφυροκοπούσε το μουνάκι της με ευχαρίστιση! ;). Στην συνέχεια στα 4, όπου και κατάθεσα. Στην συνέχεια, ξανά πίπα για τελείωμα και τρία φιλάκια (Ρωσίδα γαρ) και αντίο.
Σαν ρεζουμέ της επίσκεψης, μπορώ να πω οτι το Αλισάκι είναι άλλη μια άξια εκπρόσωπος της Ρωσικής σχολής! Συμμετείχε σε όλη την διάρκεια, δεν είπε όχι σε σχεδόν τίποτα (της έβαλα και δάχτυλο στο λουλουδάκι της) και επίσης, έφερε και άλλο ένα προφυλακτικό όταν χρειάστηκε. Επίσης, μου φάνηκε και λίγο ντροπαλή, μπορεί αυτό να αρέσει σε κάποιους.
Είναι λοιπόν μια τίμια επιλογή των Στούντιος της Αθήνας: Ευγε. Επιφυλλάσομαι για το μέλλον για κριτική στην Λάϊμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Υπηρεσίες
asximos100
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού