Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Μαρία, από το Φυλ. 92 παλαιό που έκανε ντουέτο με την Λάουρα.

Είναι χαμηλών τόνων στο σαλόνι, ψηλή, μαυριδερή, έχει μαύρο καρέ μαλλάκι, βυζάκι οβίδα από Rheimental: σουβλερό σαν τρυπουσόν για κρασιά,με σφρυγιλή νεανική αψεγάδιαστη κωλάρα. Λέει και η ευγενέστατη κατά τα άλλα τσα2 ότι είναι καλή, οπότε ενδίδω. (το 6 στην τσα2 γιατί ναι μεν καθαρή & ευγενέστατη, αλλά το "εμπόρευμα" της, μάπα. Βέβαια, αν κανείς δεν της το λέει, τότε τι να κάνει και αυτή?)

Μπαίνει στο δωμάτιο, βγάζει μόνο το στρινγκ και αφήνει το διχτυωτό μπλουζάκι, κατευθείαν πέρασμα σκουφιού σε ανύπαρκτο λόγο κρύου (αλλά και προηγούμενης κατάθεσης) πέους, πίπα μέτρια. Της λέω να ξαπλώσει να γευτώ το νεανικό σωματάκι της. Στα μπρούμητα τα πήγαμε καλά, αφού έκλεισε τα μάτια και παραλίγο να την πάρει ο ύπνος. Στα ανάσκελα άρχισε το δράμα. Φυσά και ξεφυσά, γκριμάτσες δυσανασχέτησης, μετά από κάθε πιπίλισμα ρόγας, τα "καθάριζε" με την παλάμη της. Κατάλαβα ότι θα το έκλαιγα το 20αρικο και της λέω ότι αφού δεν της αρέσει η δουλειά, μην την κάνει. Μου απαντάει ότι αρέσει - δεν αρέσει πρέπει να δουλέψει. Όπως καταλαβαίνεται, δοκίμασα λίγο ιεροποστολικά, την είδα που σφιγγόταν και είχε κλειστά τα μάτια, οπότε της είπα να φύγει. Μου ζήτησε συγνώμη και αποχώρησε.

Μακριά από θύματα traffiking λοιπόν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2012
''Οταν πέφτουν επάνω μου τα γουρούνια που μου κουβαλάς και μουγκρίζουν σα λυσσασμένα ζώα, εγώ δεν το νιώθω το κορμί μου.
Με πυρωμένο σίδερο να με τρυπήσεις εκείνη τη στιγμή ούτε που θα το καταλάβω...''

Τα λόγια ανήκουν στην Ελένη Νικουλέσκου ( Τζένη Καρέζη ), μία Ρουμάνα πόρνη στο '' μπαρ της Φρύνης'' που διηύθυνε η Μαντάμ Παρί (Δέσπω Διαμαντίδου ), στην ταινία ''Κόκκινα φανάρια'' του 1963.
Χωρίς να θέλω να υπονοήσω ότι είμαστε γουρούνια, είναι γεγονός ότι για κάποιες κοπέλες το επάγγελμα αυτό είναι πολύ δύσκολο. Ενώ για κάποιες άλλες...

''...Οσο για πελάτες, εγώ τουλάχιστον δεν άφησα ούτε ένα δικό μου πελάτη και των κοριτσιών που να μην του πασάρω ένα μπιλιετάκι με την καινούρια αντρέσα μου.
Καταχαρήκανε ξέρεις γιατί έκανα και σκόντο στις τιμές...''

όπως η Μυρσίνη (Ελένη Ανουσάκη)...
Τα λόγια της οποίας είναι τα παραπάνω, όταν γεμάτη κακία ανακοινώνει στη Μαντάμ Παρί ότι θ' ανοίξει δικό της οίκο ανοχής και θα πάρει και τις κοπέλες μαζί της.
πολύ εύκολο...

Από εμένα παίρνεις θετική ψήφο (2 στα 2.
Μου άρεσε ο τρόπος που χειρίσθηκες την κατάσταση.
Κατάλαβες πως η κοπέλα ήταν ψυχολογικά άσχημα, οπότε έδωσες τόπο στην οργή.
Η προτροπή σου, ''...σας συμβουλεύω: ΜΑΚΡΙΑ !... '' στην '' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' ήταν ο σωστός τρόπος αντίδρασης.
28 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τωρα για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα.πιστευει κανεις οτι γουσταρουν αυτο που κανουν οι πουτανες;ολα για το χρημα γινονται απο αναγκη.και ασε μερικους να ονειρευονται αγαπες και λουλουδια
28 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαιρη,οχι μαρια...
28 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

''...πιστευει κανεις οτι γουσταρουν αυτο που κανουν οι πουτανες;...''

Αυτές οι περιπτώσεις είναι λαχείο.
Εάν σου τύχει θα πρέπει ν' αντιδράσεις όπως ο Αμαντέους ή θα πρέπει να τσακωθείς αξιώνοντας την επιστροφή των χρημάτων σου.
Τώρα, εάν τα καταφέρνεις στους τσακωμούς, επειδή έχεις τσαγανό ή/και είσαι/δείχνεις χειροδύναμος, τότε μπορείς να διεκδικήσεις αυτά που σου οφείλουν και μετά να γράψεις την εμπειρία αυτή και στην κριτική σου.
Να είσαι σίγουρος ότι θα σε παραδεχτούν πολλοί.
Εάν όμως δεν έχεις τέτοιες δεξιότητες, τότε η κριτική και η αναφορά του περιστατικού στ' αντίστοιχα θέματα είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις.
Εδώ που τα ''λέμε'' αυτό είναι και πιο σώφρον, διότι με τους τσακωμούς ποτέ δεν ξέρεις την τροπή που θα πάρουν τα πράματα.
Είτε τους δείρεις/απειλήσεις, είτε σε δείρουν/απειλήσουν μπορεί να μπλέξεις...
28 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστά η μαίρη είναι απο φ92 και φωκαίας 19 και έχω γράψει ότι πρόκειται περί επίπλου.....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5