Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ρουμάνα 22 χρονών-Μάλλον Λάουρα

Μάγκες θα σας τα πω με σκοπό να σώσω και να διαφωτίσω οσο το δυνατόν περισσοότερα άτομα.Χμμμ;

Έχοντα περιορίσει το σπορ διότι ως άνεργος τα οικονομικά μου δεν το επιτρέπουν να κάνω συχνές τσάρκες είπα εχτές πρίν απο την αποκριάτικη μου βολτα στο Μοναστηράκι-Πλάκα να κάνω μια βόλτα προς Φυλής μεριά-είχα να περάσω 3 βδομάδες όπου ειχα φάει αρκετά άκυρα-τόσο γκαντέμης και εγώ?

Τα άκυρα που έχω φάει εώς τώρα απο τις 15/12/11 είναι τα ακόλουθα:

1) 15/12/11 Nατάσσα-Φυλής 67-Απογευματινή βάρδια
Συμφωνώ με τους προλλαλήσαντες μηδέν συμμετοχή, άκυρη,κρύα σαν μεταλλικός νεροχύτης, μέτριο τσιμπούκι

2) 15/01/12 Μάγια-Φυλής 69Α -Απογευματινή βάρδια-Καλή εμφάνιση, συμμετοχή 0, μου έλεγε τέλειωνε μωρό, μέτριο τσιμπούκι ήθελε εγώ απο πάνω για να τελειώσω γρήγορα γρήγορα-Μόνο που δεν με κέντρισε με το κεντρί της.

3) 5/02/12 Σάντρα-Φυλής 71Α -Απογευματινή βάρδια
Μέτρια συμμετοχή, καλή εμφάνιση, νταρντανομούναρος, μέτριο τσιμπούκι, τυπική κατάθεση επίσης

Είχα κατέβει έχοντας στο μυαλο να γαμήσω την Μιράντα απο Φυλής 71Α, Φυλής 69Α. Τα μόνα καλά που άξιζαν στην οδό του έρωτα ήταν η Ντενίσα στο 66Α και η Τζούλια-Άννα-Τζουλιάννα η οποία όπως διαλαλούσε η γνωστή μελαχρινή τσατσά άρχισε και δίνει και κώλο με 5 ευρώ extra..

Οπότε πηγαίνω εγώ στο 86Β οίκημα μπάς και δώ την Μόνικα την οποία δεν την είχα πάρει ποτέ και είχα διαβάσει καλές κριτικές.

Η Μόνικα ήταν απούσα οπότε αναγκάστηκα να συνευρυθώ με την επιλαχούσα μελαχρινή κορασίδα ορμώμενης εκ Ρουμανίας.

Η κοπέλα έχει καλη εμφάνιση, μελαχρινή, στητό βυζάκι μοιάζει με ελληνίδα φοιτήτρια αλλά δεν το 'χει ακόμα εώς πουτάνα.

Με το που κάθεται δίπλα μου ανοίγει την καπότα και την βάζει σε ένα πεσμένο πούτσο και αρχίζει να μου παίρνει την πιο μηδενική πίπα που μου έχουν πάρει στην μπουρδελιάρικη μου ζωή. Μετά απο 30 δευτερόλεπτα πάει ν΄ανέβει απο πάνω και της λέω συνέχισε-τα ελληνικά της είναι 0 και αυτά, οπότε συνεχίζει λίγο μια ψευτο-πίπα, μετά ανεβαίνει απο πάνω ύστερα απο παρότρυνση μου, στη συνέχεια στα 4, όπου διαπίστωσα οτι το μουνί της ήταν μέσα στην κρέμα, μετά εγώ απο πάνω όπου δεν έχυνα και τελικά την γαμούσα για κάνα 5αλεπτο στα 4, ακούγοντας τόσο την φωνούλα της να βγάζει μικρές κραυγούλες-να σκούζει-όσο και φωνές απο τσατσα-πελάτες στο σαλόνι που δυσανασχετούσαν με την αναμονή.

Ο χώρος ήταν άθλιος, σιχενόμουν τον εαύτο μου στο βρωμερό, ξεβαμένο σεντόνι-μαξιλάρι-μπήκα στο πρώτο δωμάτιο δεξιά που βλέπει το παράθυρο στην Φυλής επάνω.

Συμπερασματικά η επίσκεψη μου ηταν Άκυρη, εάν η πουτάνα δεν ειναι όπως την θέλει ο πελάτης να δείχνει ότι της αρέσει που είναι πουτάνα, να γλύφει το πουλί και να τιμάει το 20αρικο (βλέπε Άννα στο 71Α) τότε κοπέλα μου δεν κάνεις για πουτάνα.

Ήταν απλά ένα τυπικό ΓΑΜΉΣΙ με ένα ανύπαρκτο ΤΣΙΜΠΟΎΚΙ

Υ.Γ. Δέν πήγα με την Άννα στο 71Α διότι την έχω πάρει 3-4 φορές και ήθελα να δοκιμάσω καινούριο κρέας αυτή τη φορά, κατά τη γνώμη μου είναι η πουτάνα όπως πρέπει να έιναι όχι μόνο εώς εμφάνιση αλλά και εώς συμμετοχή-το γλύφει το πουλί όπως λέει και η τσατσά του εν λόγω οικήματος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού