Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239026
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη 2:30 Κυριακη βραδυ. Χαλαρα στο μαγαζι, βρηκαμε πρωτο τραπεζι πιστα. Οι κοπελες πολυ ομορφες, εχω αρκετα χρονια να δω τοσες ομορφες κοπελες μαζεμενες(ισως απο το Γκολντ του 2007).

Αυτο που μου εκανε αρνητικη εντυπωση ειναι οτι ενω ηταν πολυ χαλαρα, καποιες καθοντουσαν και δεν κουνουσαν λιγο τον κωλο τους, να περασουν απο τα τραπεζια.Περιμεναν να τις φωναξεις ή ερχοντουσαν απο πανω και η πρωτη ατακα ηταν "παμε για πριβε"??? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ συμπεριφορα και ελπιζω καποιος απο το μαγαζι να διαβαζει και να το μεταφερει. Βεβαια αυτη τη συμπεριφορα συναντας και στο Αλκα και στο B.G. Δεν μιλαμε να σε ζαλιζουν, αλλα να περασουν μια βολτα??? 5 ατομα ημασταν, καποιου ισως τους γυαλιζε...

Τεσπα τα σοου και η μουσικη πολυ καλα. Στο διαταυτα,επειδη οπως εγραψα ηταν χαλαρα,εψαξα και παρατηρησα οτι ηταν πολλες ομορφες γυναικες. Πληρη καταλογο δεν μπορω να γραψω, γιατι οι περισσοτερες δεν περασαν να συστηθουν.Επισης το θεμα με τα σοου εχει ξεχυλωσει.Καλα ειναι, αλλα προτιμω να βλεπω τις κοπελες του ιδρυματος να χορευουν στην πιστα ή τουλαχιστον ενα σοου αραια και που...

Απο αυτες που μου αρεσαν:
Πηρα για πριβε την ΚΡΥΣΤΑΛ(αυτο να το δει ο κ.Βασος γιατι νομιζει οτι ασχολουμαι αποκλειστικα με ξανθες με πρασινα ματια).Αδιανοητη κορμαρα απο τα πολυ λιγα...Αν θελει το εχει και στο πριβε, αλλα προσπαθει να ξεμπερδεψει γρηγορα και ειναι αρκετα διεκπεραιωτικη. Δεν μπορω να πω οτι με χαλασε, αλλα απο την αλλη θα σκεφτω να την ξαναπαρω.Απορω που δεν την θυμαμαι απο το Γκολντ.

Επισης μια ξανθια με καρε ηταν πολυ ομορφη(miss Jane???). Σωματοτυπος Ρωσιδας θεας, αλλα δεν περασε απο το τραπεζι και δεν την τιμησα.

Αυτες για μενα ηταν οι πιο ωραιες του Ιδρυματος. Φυσικα ειχε και αλλες ωραιες παρουσιες, αλλα σκοτωναν το χρονο τους στους καναπεδες...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2012
Max Cady
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
11
Πόντοι:
2.178
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2012
καλό σχετικά στριπ, με τις νέες τιμές (10ρικα είσοδος-χορός).
Συμφωνώ με μερικές ξεπέτες-αρπάχτρες που έχει. Για να δουλέψει πρέπει να μιμηθούν
το παλιό καλό Άμαζον. Απλά πατάνε και καλά όπως ένα εστιατόριο στην Γλυφάδα, το φαί είναι μέτριο
οι τιμές και ο κόσμος είναι Γλυφάδος Λύπη Χμμμ;
27 Φεβρουαρίου, 2012
ο dj ανακοινώνει την Jane ως Ρουμάνα.

για τον ίδιο ακριβώς λόγο δεν την έχω τιμήσει κι εγώ: δεν πολυπλησιάζει στα τραπέζια...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2